Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 52 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy, zboki 20 arrow Bardzo się cieszymy, że "Kampania przeciw Homofobii" nie może pochwalić się sukcesami.
Wednesday 30 September 2020 07:28:54.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

                                                                          ================================

                                                                                    Żorżeta go home, paskudo !

 
W Y S Z U K I W A R K A
Bardzo się cieszymy, że "Kampania przeciw Homofobii" nie może pochwalić się sukcesami. Drukuj Email
Wpisał: Kaja Godek   
02.01.2020.

Bardzo się cieszymy, że "Kampania przeciw Homofobii" nie może pochwalić się sukcesami.

http://www.zycierodzina.pl/pomoc/2020.0102m.html

Kaja Godek


 Szanowny Panie,
Drogi Obrońco Życia Dzieci!

Za nami kolejny rok działalności w obronie życia i rodziny. Z pewnością także Pan dokonuje w tym czasie podsumowania minionego czasu, cieszy się osiągniętymi sukcesami, wyciąga wnioski z trudnych doświadczeń, oraz podejmuje postanowienia na rozpoczynający się nowy rok. Także i my pragniemy podzielić się z Przyjaciółmi Fundacji krótkim podsumowaniem działalności w 2019 r. i przedstawić cele, jakie pragniemy zrealizować w 2020 roku

Drogi Panie! 

Lewicowe stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii ujawnia, co chce zrobić w polskim prawie: wprowadzić przepisy instytucjonalizujące związki par niezależnie od ich płci, jak również przepisy penalizujące rzekomo przemoc wobec osób LGBT, a w rzeczywistości każdą, nawet najmniejszą krytykę ich poczynań, także w sferze publicznej. Ponadto KPH chce „poprawy jakości edukacji” i dostępu do „rzetelnej wiedzy” o różnorodności „orientacji” seksualnych, tożsamości płciowych, ekspresji płciowych oraz cech płciowych w placówkach edukacyjnych, oświatowych i szkolnictwie wyższym, oddziaływania wychowawczego na nieletnich lub wspomagania procesu ich resocjalizacji. Jak łatwo się domyślić, są to szeroko zakrojone plany ideologizacji programów nauczania na wszystkich szczeblach nauki. Tej ideologizacji z mocy prawa zostaną wówczas poddane najbardziej niewinne i nie mogące się przed nią bronić polskie dzieci. 

Na szczęście plany środowisk LGBT są jak do tej pory skutecznie hamowane przez świadomych i aktywnych obywateli. Fundacja Życie i Rodzina podejmuje szereg działań, aby skutecznie wpływać na świadomość społeczną i nie dopuścić do homorewolucji w naszej Ojczyźnie. 

Proszę spojrzeć na poniższą grafikę, która jest opisem porażki środowisk homoseksualnych. Otwarcie przyznają oni, że nie udało im się osiągnąć w Polsce zakładanych już przed dziesięcioma laty celów. 

===========================

https://www.zycierodzina.pl/wp-content/uploads/2020/01/KPH-p%C5%82acze.jpg

======================

Bardzo się cieszymy, że Kampania przeciw Homofobii nie może pochwalić się sukcesami. Wiemy jednak, że będą wszelkimi sposobami dążyć do tego, aby osiągnąć swoje przerażające założenia. 

A jakie są metody działania homoseksualnych aktywistów? Należy do nich przede wszystkim lobbing wśród polityków oraz oddziaływanie na świadomość społeczną. Homoideolodzy mają za sobą wielkie pieniądze i wpływy.

Nawet w TVP w emitowanych serialach czy reklamach wplata się wątki pokazujące pary jednopłciowe w pozytywnym świetle. W noc sylwestrową w telewizji publicznej wystąpiła znana z popierania ideologii LGBT Natalia Oreiro! Czy naprawdę nie było innych gwiazd, które mogłyby uświetnić swoją obecnością tradycyjną sylwestrową zabawę??? 

Także aborterzy nie kryją się z tym, że chcą, aby w Polsce zabijało się legalnie jak najwięcej dzieci. Mówią o tym coraz głośniej, publikują zmanipulowane sondaże, aby pokazać, że Polacy chcą aborcji. Coraz bardziej widoczny staje się także nacisk międzynarodowych organizacji na nasz kraj. Wysocy przedstawiciele Unii Europejskiej i ONZ mówią wprost: dajcie przywileje LGBT, zabijajcie swoje dzieci legalnie, im więcej, tym lepiej! 

Szanowny Panie! 

Świadomi powagi tych zagrożeń w 2019 roku podejmowaliśmy szereg działań, aby obronić najważniejsze wartości, jakimi są ludzkie życie i rodzina oparta na związku kobiety i mężczyzny. 

Z wyjątkową determinacją Wolontariusze Fundacji przeprowadzili liczne akcje informacyjnedotyczących polityków wstrzymujących wprowadzenie ochrony życia. Poprzez pikiety, rozdawanie ulotek, akcje w trakcie kampanii wyborczych w okręgach wyborczych, przede wszystkim posłów Grzegorza Matusiaka i Bożeny Borys-Szopy. To tych dwoje posłów z racji powierzonych im funkcji ponosi szczególną odpowiedzialność za trwającą już ponad rok obstrukcję, uniki i zaniechania partii rządzącej w sprawie obrony poczętych dzieci podejrzewanych o chorobę lub niepełnosprawność. Utrzymując w prawie możliwość zabijania niepełnosprawnych obywateli, posłowie sprzeniewierzają się powołaniu i etosowi parlamentarzysty. 

Dlatego w 2019 roku organizowaliśmy na wielką skalę nacisk obywatelski w związku z zamrożonym w Sejmie projektem  #ZATRZYMAJABORCJĘ. Dzięki mobilizacji wolontariuszy i wielu ludzi dobrej woli, uniemożliwiliśmy wyciszenie tematu aborcji. Taki był cel polityków: schować projekt głęboko w szufladzie, nie dopuścić, aby podkomisja się zebrała i... w ten sposób przestać zwracać uwagę na to, ze w szpitalach zabijane są dzieci. Nie pozwoliliśmy zrealizować tego planu! 

Uczestniczyliśmy także w kampaniach wyborczych, w czasie których nagłaśnialiśmy sprawę obrony wartości. To właśnie w minionym 2019 roku - jak nigdy dotąd - szczególnie mocno wybrzmiała sprawa obrony życia oraz ochrony rodzin przed niszczącymi je lewicowymi ideologiami. Wielu wyborców szło głosować mając na względzie przede wszystkim te wartości. To jest świadectwo rzeczywiście dobrej zmiany, jaka dokonała się w myśleniu i świadomości wielu Polaków

Na tym nie koniec… 

W odpowiedzi na tzw. „marsze równości”, które w minionym roku przeszły w 24 polskich miastach, zorganizowaliśmy kontrmanifestacje, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Toruniu, Płocku, Bielsku-Białej, Katowicach, Poznaniu i innych miejscowościach, gdzie odbywały się parady homoseksualistów. W Częstochowie wzięliśmy udział w manifestacji, która nie pozwoliła marszowi LGBT wejść na błonia Jasnej Góry. Wolontariusze Fundacji składali zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez uczestników homomarszy, którzy profanowali wizerunki Matki Bożej i parodiowali Mszę Świętą. Sprawy te są w toku. Niejednokrotnie sami staliśmy się ofiarami agresywnych zachowań funkcjonariuszy Policji, zabezpieczających 6-kolorowe parady. Patrzyliśmy Policji na ręce! Dokumentowaliśmy na filmach i zdjęciach ich działania, nagłaśnialiśmy nieprawidłowości, a w Lublinie zgłosiliśmy zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez dowódcę akcji i przeprowadzających ją policjantów – sprawę prowadzi obecnie tamtejsza prokuratura rejonowa. 

Szanowny Panie! 

Efektem w/w aktywności jest kilkadziesiąt procesów sądowych, które toczą się przeciwko Wolontariuszom Fundacji. Większość z nich założyli homoaktywiści i zwolennicy aborcji. Regularnie nastają oni na nasze pikiety, szczególnie w Krakowie i Bielsku-Białej. Lokalni działacze partii "Razem" wysyłają tam policję, aby spisywała, nachodziła i wzywała na przesłuchaniakoordynatorów i uczestników pikiet. Bronimy się m.in. przed zarzutami o pokazywanie treści nieprzyzwoitych, podczas gdy to właśnie homoparady są propagandą braku przyzwoitości! Także obrazy dzieci po aborcji to prawda, którą trzeba pokazywać i nagłaśniać po to, aby nikt nie mógł już twierdzić, że to tylko usunięte zlepki komórek. Ten horror dzieje się na co dzień za zamkniętymi drzwiami oddziałów ginekologicznych. Fakt zabicia dziecka nie przeszkadza, a zdjęcie już tak – demaskujemy tę śmiercionośną hipokryzję! 

Niezwykle cenną działalnością Fundacji, są stale organizowane kursy obrońców życia i rodziny, podczas których w minionym roku przeszkoliliśmy ponad setkę osób. Obecnie działają one w lokalnych komórkach Fundacji, regularnie wychodząc na ulice, aby wpływać na świadomość Polaków o horrorze aborcji i konsekwencjach ulegania ruchowi LGBT. 

Obecnie jesteśmy w trakcie kolejnej ważnej akcji społecznej. 

W Lublinie, gdzie w październiku 2019 r. Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała petycję dotyczącą wdrożenia programu dofinansowania in vitro, uruchomiliśmy akcję zbiórki podpisów pod petycją przeciw takiemu finansowaniu. Sztuczny rozród człowieka to ogromny biznes wpisujący się w logikę lobbingu koncernów farmaceutycznych i przedsiębiorców czerpiących zyski z procedur zapłodnienia pozaustrojowego. Jest wymierzony w ludzką godność, sprzeczny z etyką przekazywania życia ludzkiego, prowadzi do wielokrotnej aborcji. Opracowaliśmy stronę internetową www.stopinvitrowlublinie.pl, gdzie dostępne są materiały niezbędne do zbiórki podpisów (muszą być zebrane w formie papierowej), a lokalna komórka Fundacji od miesiąca prowadzi zbiórki podpisów wśród Lublinian. Najprawdopodobniej wiosną Rada Miasta będzie podejmować decyzje w tej sprawie. Przedstawimy wówczas silny głos obywateli przeciw wydawaniu pieniędzy podatnika na nieskuteczną i niegodziwą metodę sztucznej produkcji dzieci oraz handlu nimi na najwcześniejszym etapie ich rozwoju. 

Pewnie zastanawia się Pan, jakie postanowienia i cele chcielibyśmy zrealizować w rozpoczynającym się 2020 r. Nie będę ukrywać, że zapowiada się pracowity rok… 

Zacznijmy od tego, że projekt #ZATRZYMAJABORCJĘ trafił ponownie do pierwszego czytania na sali plenarnej Sejmu. Oznacza to, że ponownie rozpoczną się nad nim prace, a Fundacja będzie niestrudzenie przypominać treść projektu i nagłaśniać, czemu jest on niezbędny i jakie problemy ma rozwiązać. W przypadku jego ponownej obstrukcji, uruchomimy kolejne akcje informacyjne, aby społeczeństwo dowiedziało się, którzy politycy ponoszą odpowiedzialność za taki stan rzeczy. 

Wielkie znaczenie ma regularna praca nad uświadamianiem Polaków, jak ogromne zagrożenie niesie z sobą ideologia LGBT. Będziemy ją kontynuować. W planach mamy m.in. pikiety, kontrmanifestacje do marszów równości oraz wystawy #StopDewiacji. Obserwujemy, że dobrze sprawdzają się nowe banery, na których zawarliśmy informacje o tym, jakie dramaty kryją się za homoadopcjami i jakie przestępstwa popełniają wobec przysposobionych dzieci geje i lesbijki. To horror, który jest skrywany przez wielkie media i nieobecny w masowym przekazie. Będziemy dalej przełamywać zmowę milczenia

Nadal planujemy angażować jak najwięcej nowych osób w obronę życia i rodziny w różnych miejscach w Polsce. Już 11 stycznia odbędzie się kolejna edycja kursu w Lublinie, a później także w Koszalinie lub Kołobrzegu. Każde zgłoszenie zapotrzebowania na kurs z innego miasta jest traktowane jako początek rekrutacji na szkolenie w tym właśnie miejscu. W kolejnych tygodniach i miesiącach będziemy organizować szkolenia w innych miastach, aby dotrzeć wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Trenerzy Fundacji pokazują, w jaki sposób można podejmować skuteczne działania w obronie wartości w swoim otoczeniu. 

Ponadto, będziemy uczestniczyć jako strona społeczna w debatach o finansowaniu in vitro - najpierw w Lublinie a później, jeśli zajdzie taka potrzeba, także w innych miastach. 

Oprócz wymienionych aktywności będziemy wszędzie tam, gdzie będzie toczyć się walka o to, co w życiu najważniejsze - o to, by nie zabijało się poczętych dzieci i aby ideologia LGBT nie niszczyła rodzin i nie wdzierała się w kolejne obszary prawa, kultury, cywilizacji. 

Z pewnością przyzna Pan, że postawienie takich celów wymaga ogromnej odwagi, determinacji i wytrwałości. Można powiedzieć, że z każdym rokiem obrońcy życia i rodziny muszą stawiać sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, gdyż także przeciwna strona nie śpi. Stąd nasza czujność musi być coraz bardziej wyostrzona. 

Sami jednak nie damy rady. Aby dalej działać potrzebujemy Pana pomocy

Każde działanie generuje konkretne koszty finansowe, które możemy udźwignąć tylko dzięki wsparciu naszych Przyjaciół. Szczególnie istotne są dla nas regularne comiesięczne wpłaty, które pozwalają planować i budżetować akcje. Każda suma ma ogromne znaczenie. Każda jest formą konkretnego zaangażowania w dzieło, które tym samym staje się wspólnym dziełem – Pana i Fundacji ŻiR

30, 60, 130 złotych lub dowolna inna wybrana przez Pana kwota – to cegiełka na obronę wartości. To wkład w nasz wspólny sukces i w porażkę lewicowych ideologii. Niech przez kolejne lata dalej nie udaje im się zrealizować planów niszczenia życia i osłabiania pozycji małżeństwa i rodziny!

Życzę Panu Błogosławionego Roku 2020 – niech przyniesie jak najwięcej dobrych, szczęśliwych chwil, i niech będzie czasem zwyciężania cywilizacji życia i miłości nad ideologią śmierci i zepsucia. 

Serdecznie Pana pozdrawiam! 


Kaja Godek
Inicjatywa 
#ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina 
zycierodzina.pl

  PS – Jesteśmy razem w wielkim dziele obrony naszej Ojczyzny. Oby Nowy Rok przyniósł na tym polu same dobre wiadomości. Tą nadzieją dzielę się dziś z Panem... Zmieniony ( 02.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.