Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Nie szczepić 20+ arrow Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę - więcej przymusowych szczepień. Piersi na świecie!!!
Friday 23 April 2021 04:14:26.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę - więcej przymusowych szczepień. Piersi na świecie!!! Drukuj Email
Wpisał: Duda Andrzej   
19.04.2020.

 

 

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę - więcej przymusowych szczepień.

Jedyny kraj na świecie

http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/65176-prezydent-andrzej-duda-podpisal-ustawe-%E2%80%93-wiecej-przymusowych-szczepien

[Ale on to w 2015 podpisał ...]

Ustawę przewidującą więcej przymusowych szczepień podpisał prezydent Andrzej Duda. 

Najwięcej kontrowersji budzi wprowadzenie do obowiązkowego katalogu szczepień preparatu przeciw HPV – informuje „Nasz Dziennik”.

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

Jak pisze „Nasz Dziennik” – nowe prawo pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV”. 

Pod apelem do prezydenta o niepodpisywanie nowelizacji podpisało się 20 tys. osób. Minister Wojciech Kolarski z Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Kancelarii Prezydenta RP spotkał się wczoraj z przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, którzy prosili o zawetowanie ustawy.

Przeciwnicy obowiązkowych szczepień liczą teraz, że do Trybunału Konstytucyjnego skierowane zostanie zapytanie dotyczące przepisów nakładających obowiązek szczepień. Zapowiadają też, że petycja pt. „Więcej obowiązkowych szczepień? Skoro jest ryzyko, musi być wybór!” zostanie po wyborach skierowana do nowego rządu.

Źródło: m.niezalezna.pl

Zmieniony ( 19.04.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.