Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 128 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Już cuchnie arrow Kto chce zniszczyć zakony żeńskie w Polsce?
Monday 01 March 2021 17:37:44.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc. Powinna pomóc zatrwożonym. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Kto chce zniszczyć zakony żeńskie w Polsce? Drukuj Email
Wpisał: s. Jolanta Olech, USJK, sekretarka generalna KWPŻZZ   
15.05.2020.

 

Tajny, anty-katolicki dokument przez Sekretariat

Konferencji Wyższych Przełożonych Żeńskich

Zgromadzeń [md]

=================


Kto chce zniszczyć zakony żeńskie w Polsce?

Stanisław Krajski

Pod koniec marca 2020 r. został wysłany do klasztorów żeńskich w Polsce tajny dokument wydany przez Sekretariat Konferencji Wyższych Przełożonych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych w Polsce, który mieści się przy Episkopacie Polski. Dokument został podpisany: "s. Jolanta Olech, USJK, sekretarka generalna KWPŻZZ".

Zaadresowany jest on: Do odpowiedzialnych za wspólnoty zakonne.

Napisałem, że jest to tajny dokument, bo nigdzie nie został opublikowany i posiadają go tylko przełożone klasztorów.

W dokumencie tym czytamy: "Jeśli nie ma w domu kapelana, trzeba zrezygnować z chodzenia na Mszę św. poza dom, korzystając z modlitwy przez środki przekazu (transmisje, których jest obecnie w mediach bardzo dużo). W wielu domach przełożona ma możliwość udzielania Komunii świętej i trzeba z tego korzystać. Jeśli jakaś wspólnota nie ma takiej możliwości trzeba przypomnieć siostrom o możliwości komunii duchowej (w rozporządzeniach księży biskupów pisze się o takiej możliwości). Albo też prosić biskupa miejsca o taką możliwość na okres pandemii".

Czytamy w nim również: "Przyjmowaniu komunii świętej powinno odbywać się bezwzględnie na rękę. Należy siostry do tego przygotować i wytłumaczyć, że to też jest godny sposób przyjmowania Pana Jezusa".


W końcowej części dokumentu czytamy: "Pamiętajmy, że wszystkie obostrzenia i zakazy są wyrazem troski o nas wszystkich".


W zasadzie można by tych cytatów nie komentować. Wszystko jest jasne.

Warto jedna podkreślić, że łamie się w nim wskazania tak episkopatu, jak ordynariuszy i Stolicy Apostolskiej wykluczając możliwość przyjmowania Komunii Świętej do ust, robi krok przygotowawczy w kierunku kapłaństwa kobiet (zakonnice ze specjalnymi uprawnieniami).

Pozostaje otwarte pytanie: czy dokument ten jest efektem grasowania w Kościele masońskiego wirusa i zarażeniem przez niego decydentów czy jest wprost dziełem piątej masońskiej kolumny w polskim Kościele?

Materiał został opublikowany na Prawy.pl

Zmieniony ( 15.05.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.