Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow wybór 20 arrow Co powinien zrobić kandydat Duda i jego zaplecze polityczne a czego najprawdopodobniej nie zrobi.
Tuesday 07 July 2020 00:58:01.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Co powinien zrobić kandydat Duda i jego zaplecze polityczne a czego najprawdopodobniej nie zrobi. Drukuj Email
Wpisał: Marcin Dybowski, Krajowy Koordynator sieci RKW   
29.06.2020.

 

 

Co powinien zrobić kandydat Andrzej Duda i jego zaplecze

polityczne

 

a czego najprawdopodobniej nikt z nich nie zrobi.

-------------------------------------

 

Skąd się biorą takie wyniki „wyborcze”?

Czyli „nie ma mniejszego zła, jest samo zło”!

---------------

Marcin Dybowski, Krajowy Koordynator sieci RKW

https://stowarzyszenierkw.org/polityka/wybory/skad-sie-biora-takie-wyniki-wyborcze-czyli-nie-ma-mniejszego-zla-jest-samo-zlo/

===================

patrz filmik: https://youtu.be/U53MLfwGNNc

==============

Mój osobisty komentarz do wyniku wyborów (bez szczegółowego odnoszenia się do kwestii fałszerstw), czyli

CO POWINIEN ZROBIĆ KANDYDAT ANDRZEJ DUDA I JEGO ZAPLECZE POLITYCZNE A CZEGO NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIKT Z NICH NIE ZROBI

1. Powinni uszczelnić system głosowania poprzez natychmiastowe autopoprawki PKW do własnych wcześniejszych głupich uchwał, które podjęli przed pierwszą turą. Mają kim to zrobić ponieważ w obecnym składzie PKW mają większość.


2. Zaapelować o ogólnopolski udział ludzi w kontroli wyborów – o mężów zaufania i obserwatorów społecznych. 

3. Powinni wypowiedzieć Konwencję Stambulską.


4. Powinni jeszcze pomyśleć, co ewentualnie przez te dwa tygodnie można ważnego i  nieodwracalnego zrobić dla Polski i jej elektoratu (NIE obiecywać, tylko zrobić i chodzi NIE O ROZDANIE PIENIĘDZY)


5. Powinni w Kancelarii Prezydenta przekazać jakieś ważne funkcje i odpowiedzialność za ważne kwestie ludziom z Konfederacji i takim osobom jak ew. prof. Piotrowski.


6. CBA powinno na wniosek Andrzeja Dudy (to, że na wniosek Prezydenta powinno być puszczone w obieg) aresztować Szumowskiego oraz Sasina a Sejm powinien ich zdymisjonować. Powinny być także na wniosek Prezydenta zatrzymane inne osoby, które dopuściły się matactw i wzbogacenia na tzw. pandemii.


7. Kandydat Andrzej Duda powinien mniej mówić, jak nakręcona maszynka a wiecej podjąć konkretnych działań:

– albo wnieść do sejmu jakaś ważną ustawę albo zmianę ustawy w sprawach odczuwalnych dla Polaków i dających im wolnościowe GWARANCJE powstrzymania przed omnipotencją państwa i urzędasów

– za coś istotnego przeprosić, a jest za co przepraszać (nie dość, że trzeba przeprosić to w dodatku Polacy to uwielbiają)

– zwołać albo na bazie własnej kancelarii albo w sejmie, forum/radę (nie ważne jak by się to miało nazywać) pokazujące, że Prezydent i kandydat na dalsze 5 lat prezydentury jednoczy wokół siebie dotychczasowych swych konkurentów i oponentów (ale tylko tych pochodzących z obozu patriotycznego)

Aż tyle jest potrzebne do zwycięstwa i zmiany oblicza tej prezydentury. Inaczej zwycięży Targowica (ta bezpośrednia, a więc inna forma Targowicy zamiast tej, która już śmiało sobie poczyna zainstalowana wewnątrz własnego obozu i prowadząca Prezydenta do ewidentnej klęski).

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAM W KOMENTARZACH POD WPISEM O ZGŁASZANIE INNYCH PROPOZYCJI!

Jeśli chodzi o fałszerstwa, przed którym przestrzegaliśmy [https://youtu.be/9oA5S8hK9C4] wskazując na wielkie miasta i na mistyfikację/zawyżenie frekwencji poprzez wygenerowanie „głosowanie” między innymi korespondencyjnego – ich ewidentny ślad odnajdziemy w statystykach dotyczących wielkich miast:

Jeśli chodzi o duże miasta (201-500 tys.) na Rafała Trzaskowskiego głosowało 37,8 proc. wyborców, a w największych aglomeracjach (powyżej 500 tys.) – 47,2 proc. W przypadku Andrzeja Dudy było to odpowiednio: 32 proc. i 24,7 proc. wyborców.

Jeśli teraz V kolumna przedstawi to zestawienie kandydatowi Andrzejowi Dudzie, jako potrzebę zawalczenia o elektorat miejski, poprzez konieczność stonowania kampanii, to wybory w drugiej turze będą… przegrane.

Przedsmak takich działań V kolumny mieliśmy, gdy Andrzej Duda zapowiedział gotowość rozpatrzenia ustawy o „małżeństwach homoseksualnych” (z czego się na szczęście wycofał). Jeśli Prezydent pójdzie znów za syrenim śpiewem V kolumny to nastąpi demobilizacja własnego i potencjalnego elektoratu i KLĘSKA.

 

[Nie słuchać "ostrzeżeń" wewnętrznej agentury. M. Dak.]

Zmieniony ( 29.06.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.