Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Po wyborze. Zamieszki w szambie. arrow Amb. Otto Magnus von Stackelberg, nie, teraz gubernator Żorżeta, przywołuje do porządku tubylców.
Saturday 31 October 2020 08:39:04.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Amb. Otto Magnus von Stackelberg, nie, teraz gubernator Żorżeta, przywołuje do porządku tubylców. Drukuj Email
Wpisał: Georgette Mosbacher, ambasador USA   
14.07.2020.

 

 

Amb. Otto Magnus von Stackelberg, nie, teraz

gubernator Żorżeta, przywołuje do porządku tubylców.

Mosbacher przywołuje do porządku Macierewicza. Ambasador USA wskazuje PiS miejsce w szeregu

https://nczas.com/2020/07/14/mosbacher-przywoluje-do-porzadku-macierewicza-ambasador-usa-wskazuje-pis-miejsce-w-szeregu/


Georgette Mosbacher, ambasador USA w Polsce, skomentowała słowa Antoniego Macierewicza o „kłamstwach TVN, agenturze WSI oraz kłamstwie smoleńskim”. Nazwała je „godnymi pożałowania”.

amb. Otto Magnus von Stackelberg [https://pl.wikipedia.org/wiki/Otto_Magnus_von_Stackelberg ]

Antoni Macierewicz zwrócił się na Twitterze do wyborców Platformy Obywatelskiej. Padły oskarżenia o „zdradę i zaprzaństwo”.

Obrona kłamstw TVN i agentury WSI, finansowanie prześladowców księdza Blachnickiego i kłamstwa smoleńskiego, wspieranie interesów rosyjskich i niemieckich, propaganda LGBT i pedofilii, demoralizacja dzieci i niszczenie rodziny, walka z Kościołem i naszą tradycją narodową, likwidacja WOT, IPN, CBA, polskiego sądownictwa i telewizji publicznej, a w rezultacie niepodległości to program, który chce się narzucić Narodowi Polskiemu. Dla mnie to zdrada i zaprzaństwo” napisał Macierewicz.

Na wpis zareagowała Georgette Mosbacher, która ma w zwyczaju bronić TVN-u za każdym razem, gdy jakiś polityk wyrazi nieprzychylne zdanie o stacji.

„W mojej ocenie tego typu dzielące i nienawistne wypowiedzi są okropne i godne pożałowania. Każdy przyzwoity człowiek powinien odrzucić tego rodzaju retorykę!” – napisała na Twitterze.

Warto pochylić się nad wpisem Georgette Mosbacher. Naprawdę dziwna jest to strategia dyplomatyczna, by usadzać gospodarzy państwa w którym się gości za pomocą wpisów zakończonych wykrzyknikiem.

To  wciąż jeszcze ambasador, czy już gubernator? Na tego typu skandaliczne komentarze Mosbacher pozwala sobie nader często, a rząd nic z tym nie robi.

================================

Witold Waszczykowski @WaszczykowskiW

To jest niebywałe, aby ambasador podejmował publiczną polemikę polityczną z politykami kraju, w którym sprawuje funkcję dyplomatyczną.

Art 41 konwencji wiedeńskiej 1961 mówi, aby nie mieszać się do spraw wewn. państwa przyjmującego

Zmieniony ( 14.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.