Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Historia 20+ arrow Cios w jedwabieńskie kłamstwo i nękanie Stowarzyszenia Wizna 1939. WIDEO
Thursday 26 November 2020 01:42:00.31.
migawki
 

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

                                                                         Przeoraty i kaplice Bractwa Świętego Piusa X w Polsce

                                                                         ==================

Koniecznie: Godzinnik czyśćcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Cios w jedwabieńskie kłamstwo i nękanie Stowarzyszenia Wizna 1939. WIDEO Drukuj Email
Wpisał: Katarzyna Treter-Sierpińska   
28.07.2020.

 

 

Cios w jedwabieńskie kłamstwo i nękanie Stowarzyszenia Wizna 1939.

Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

29 maja, 2020

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Rafałem Mossakowskim w Centrum Edukacyjnym Polska.

===============================

https://youtu.be/P3aMQj5oHt0

1 godzina

====================

Opowiedziałam o odkryciu dokonanym przez Stowarzyszenie Wizna 1939, czyli dowodach na niemieckie sprawstwo mordów na Żydach po ataku na ZSRR w czerwcu 1941 roku.

Te dowody to cios w jedwabieńskie kłamstwo sprokurowane przez Jana Tomasza Grossa.

Opowiedziałam też o nękaniu członków stowarzyszenia w związku z tym, co odkryli i upublicznili, a co nie podoba się środowiskom żydowskim i – jak się okazuje – nie podoba się również polskim urzędnikom.

O sprawie piszemy na portalu wPrawo.pl od listopada 2019 roku. Sytuacja jest rozwojowa i zapewne wiele niepokojących wydarzeń przed nami. Obecnie mamy etap grożenia pozwem, który do członków stowarzyszenia wystosowała Podlaska Wojewódzka Konserwator Zabytków.

ZOBACZ: Rabin Schudrich blokuje ekshumację szczątków Żydów zamordowanych przez Niemców w Wiźnie

ZOBACZ: „Jedwabne zaczęło się w Wiźnie!” Żydzi zostali rozstrzelani przez Niemców. Są relacje świadków i niezbite dowody, mimo to J. Międlara oskarżono o… „negację holokaustu”

ZOBACZ: Odnaleźli szczątki ofiar niemieckiego mordu w Wiźnie. Nęka ich Żydowska Komisja Śledcza. Kto chce zastraszyć członków Stowarzyszenia Wizna 1939?

ZOBACZ: Stowarzyszenie Wizna 1939 ujawnia niewygodną prawdę. Konserwator zabytków grozi im procesem!

Będziemy nadal obserwować rozwój sytuacji i informować o tym, co dzieje się w tej sprawie. Ale już dziś warto zadać pytanie o motywy postępowanie urzędników, którzy zamiast podziękować członkom stowarzyszenia za ich pracę dla ujawnienia prawdy, nękają ich dziwnymi telefonami, kontrolami i straszą pozwem.

O tym mówiłam w programie, do którego obejrzenia zapraszam.

Przy okazji, moją książkę „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ.

===============================

https://youtu.be/P3aMQj5oHt0

1 godzina

Zmieniony ( 28.07.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.