Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 49 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Białoruś, Litwa arrow Co się dzieje na Białorusi. Propagandyści NWO kłamią. Propagandyści Putina też. Czy bezkarnie??
Monday 26 October 2020 07:14:55.30.
migawki
 

25.10.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Co się dzieje na Białorusi. Propagandyści NWO kłamią. Propagandyści Putina też. Czy bezkarnie?? Drukuj Email
Wpisał: Zygmunt Białas   
17.08.2020.

Co się dzieje na Białorusi - 16 sierpnia.

Propagandyści NWO kłamią. Propagandyści Putina też. Czy

bezkarnie??

Zygmunt Białas https://zygumntbalas.neon24.pl/post/157036,co-sie-dzieje-na-bialorusi-16-08-2020

Przekonywanie, że można sfałszować wybory, kiedy w komisjach wyborczych pracuje ok. 40 tysięcy osób, to idiotyzm.

===================

"Od Mińska do Kobrynia - protesty na całej Białorusi" - to tytuł krótkiego filmu „polskiego” Biełsatu: https://www.youtube.com/watch?v=6xE4h1K99cA

I co widzimy: atmosferę prawie piknikową. Gdzie indziej czytamy, że piątek był najspokojniejszym dniem po wyborach. Ale temperaturę trzeba podkręcać. Przeszedł numer 'z ucieczką Łukaszenki do Turcji', więc i drobniejsze przekręty przejdą.

Słaby w sumie ten opór, nie ma silnej opozycji, nie ma przywódcy demonstracji i strajków. Wichrzyciele muszą znaleźć jakieś wytłumaczenie (lub zamilknąć). Piszą w Wyborczej: "Decentralizacja - główny sekret białoruskich protestów". - Czy w końcu (nie tak odległym) spokój też będzie sekretem oporu i buntu przeciw prezydentowi Łukaszence?

Wczoraj premierzy Polski i Czech oraz była premier Ukrainy zaapelowali o powtórzenie wyborów. Czy oni urwali się z choinki? - Pisze Berkeley72:

"Czy Łukaszenka był i jest aż tak durny, żeby dać rozkaz skręcenia wyborów na oficjalny wynik? - Otóż przedwyborczy sondaż, zrobiony przez pro-łukaszenkową agencję ЕСООМ (jej szefa Siergieja X poznałem w Mińsku w 2011 roku) na dwa tygodnie przed wyborami dawał Łukaszence ok. 70% poparcia, Tichanouskiej tylko 7%. A więc NIE BYŁO WIĘKSZEGO PRZEKRĘTU z wyborami, w których Łukaszenka dostał 80% głosów, a Tichanouska 10% (w Mińsku Łukaszenka miał tylko 60% głosów, Tichanouska 15%, jak to wczoraj oficjalnie podano).
A zatem ta WIARA, że można BEZKARNIE sfałszować wybory, kiedy w komisjach wyborczych pracuje ok. 40 tysięcy osób, to typowa "wolnorynkowa" bajka, przez żydów HUCPĄ zwana. No i Łukaszenka nie byłby mężczyzną, gdyby mając 80% poparcia zrzekł się prezydentury, bo "nie podoba się on" ok. 15% wyborców. I NIE BĘDZIE W TYM WZGLĘDZIE ŻADNYCH NEGOCJACJI. I tyle. (Berkeley72).
Trudno było mi pisać wczorajszy tekst, bo nie było wielu informacji ze strony rządu Białorusi, słychać było tylko szczekanie przeciwników. Pisał Ikulaliba  wczoraj po południu: [to putinowski propagandysta md]
"Od trzech tygodni nie robię niczego innego jak tylko słucham, czytam, oglądam programy związane z białoruskimi aktualnościami i wciąż nie wiem. Nie wiem, jak nazywa się choroba, ale znam jej objawy i o nich mogę coś powiedzieć.
Umiarkowany entuzjazm Rosjan względem Białorusi trwa od kilku lat. Główne pretensje są o nierówność względem sojuszniczej umowy. Idzie o to, że Białoruś bierze wszystko (kredyty, uprzywilejowaną pozycję na rosyjskich rynkach zbytu, preferencje przy zakupie nośników energii, otwarcie rynku pracy dla Białorusinów), ale niczego nie wnosi. Rosja nie ma żadnych, nawet politycznych, pożytków z sojuszu z Białorusią. Na przykład: Rosja wprowadza embargo na sprzedaż ropy i jej pochodnych na Ukrainę, a Łukaszenka najspokojniej w świecie zajmuje miejsce Rosji i zaopatruje Poroszenkę we wspomniane produkty.
Kaprysy Łukaszenki odnośnie cen na rosyjski gaz i ropę [to nie „kaprys”, to obrona MD] napięły wzajemne relacje do niemożliwości. A już prowokacja z zatrzymaniem "rosyjskich wagnerowców" wywołała po stronie rosyjskiej burze, której echa nie milkną do teraz" (Ikulalibal).

Wczoraj w południe napłynęła oczekiwana informacja o rozmowie telefonicznej A. Łukaszenki z W. Putinem. Podają służby prasowe Kremla: "Aleksander Łukaszenka poinformował o sytuacji na Białorusi po wyborach prezydenckich. Obie strony wyraziły przekonanie, że wszystkie problemy, które się pojawiły, zostaną wkrótce rozwiązane".
Wieczorem poinformował prezydent Łukaszenka, iż W. Putin obiecał udzielenie pomocy w zapewnieniu bezpieczeństwa na Białorusi. Polecił też przerzucenie brygady powietrzno-desantowej z Witebska w pobliże zachodniej granicy, do Grodna. "Niepokoi mnie sytuacja, która rozwija się na terenie Polski i Litwy, gdzie odbywają się wojskowe szkolenia NATO-wskich wojsk" - tłumaczy. Więcej o tym na blogu Stanislava, link: https://wps.neon24.pl/post/157023,a-lukaszenko-zadnych-obcych-rzadow-i-zadnych-posrednikow
Dziś o 12-tej na Placu Niepodległości w pobliżu siedziby rządu w Mińsku rozpocznie się wiec zwolenników Aleksandra Łukaszenki, który zostanie ogłoszony pod hasłem „Nie pozwolimy rozpaść się krajowi!” jako przeciwwaga dla akcji protestacyjnych, link: https://pl.sputniknews.com/swiat/2020081612918394-wiec-poparcia-wladz-i-akcja-protestu--co-dzieje-sie-dzis-w-minsku-Sputnik/

Zmieniony ( 17.08.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.