Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa 19+ arrow Obfite zaopatrzenie w "Trzaskowiankę". To nie mieści się w rurze !!!
Friday 30 October 2020 05:02:30.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Obfite zaopatrzenie w "Trzaskowiankę". To nie mieści się w rurze !!! Drukuj Email
Wpisał: Rafał Trzaskowski   
27.09.2020.

Obfite zaopatrzenie w "Trzaskowiankę".

Ścieki znów leją się do Wisły. Bo trochę popadało…

To nie mieści się w rurze !!!

fa, wm 27.09.2020 https://tvp.info/50063142/scieki-znow-leja-sie-do-wisly-znamy-przyczyne


       Do Wisły na wysokości oczyszczalni „Czajka” znów leją się ścieki. Tym razem nie wskutek bezpośredniej awarii, tylko przez obfite opady deszczu. – Przepływ jest na tyle duży, że część ścieków bytowych z wodami opadowymi trafia bezpośrednio do rzeki – mówi portalowi tvp.info rzecznik Wód Polskich. [Mieszkam w Warszawie, żadnych dużych opadów, ani burz czy oberwań chmur itp.  - nie było i nie ma... . MD]

Tydzień temu prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski informował, że kilka tygodni po awarii rurociągu przesyłowego z „Czajki” do Wisły w końcu przestały spływać nieczystości.
– Od niedzieli ścieki z lewobrzeżnych dzielnic miasta nie trafiają już do Wisły – poinformował wówczas prezydent Warszawy. Tydzień po wstrzymaniu wylewania milionów litrów nieczystości problem znowu powraca. Tym razem chodzi o deszcz, który od sobotniego wieczora padał nad stolicą.
           Jak poinformowały Wody Polskie, ścieki wraz z burzynami leją się do Wisły tuż przy miejscu awaryjnego tymczasowego przesyłu – mostu pontonowego.
          – Mamy podejrzenia [to współpraca tak wygląda, że nie może zadzwonić do Trzaskowskiego czy MPWiK? md], że przepływ jest na tyle duży, że nie mieści się w rurze. To wszystko jest ze sobą zmieszane, ścieki z wodami opadowymi. Wody Polskie monitorują sytuację – poinformował rzecznik tej spółki Sergiusz Kieruzel.

Zmieniony ( 27.09.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.