Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 110 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow AMANTADYNA arrow LEKARZE !! Czas najwyższy, byście się zbuntowali !! Amantadyna. Wyleczy COVID-19 w 48 godzin.
Sunday 18 April 2021 22:45:07.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
LEKARZE !! Czas najwyższy, byście się zbuntowali !! Amantadyna. Wyleczy COVID-19 w 48 godzin. Drukuj Email
Wpisał: Kamil Krukiewicz   
01.11.2020.

LEKARZE !! Czas najwyższy, byście się zbuntowali !! Amantadyna.

Wyleczy COVID-19 w 48 godzin.

Przez naciski "z góry" lekarz nie może leczyć koronawirusa!

Kamil Krukiewicz https://www.korso24.pl/wiadomosci/5582,wylecze-covid-19-w-48-godzin-przez-naciski-z-gory-lekarz-nie-moze-zajmowac-sie-koronawirusem-aktualizacjaLekarz pediatra z Przemyśla twierdzi, że COVID-19 można wyleczyć w zaledwie 48 godzin. Dodatkowo ma już udokumentowane około 100 przypadków wyleczeń z okresu od lutego do października tego roku. Temat okazał się bardzo „kontrowersyjny”.

31.10: Tego chyba nikt nie mógł się spodziewać.

Doktor Włodzimierz Bodnar opublikował oświadczenie w którym przyznaje, że nie może już kontynuować terapii osób zakażonych COVID-19:

- W związku z odgórnymi naciskami, proszę o przyjęcie informacji, że nie będę mógł dalej kontynuować leczenia pacjentów z COVID-19 amantadyną, ponieważ amantadyna nie jest wpisana w schematy leczenia COVID-19.

Staram się leczyć zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, umiejętnościami i przekonaniem. Leczyłem z przeświadczeniem, że zastosuję lek, który mimo że nie jest wpisany w schemat leczenia – to ratuje pacjentowi zdrowie i życie. W związku z powyższym schemat leczenia amantadyną został usunięty ze strony.

Zmieniony ( 01.11.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.