Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 81 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Takiego WAŁA !! arrow Szczecińskie lodowisko dalej walczy o przetrwanie i zapowiada "walkę z reżimem". Kursy łyżwiarskie.
Thursday 21 January 2021 16:14:45.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczecińskie lodowisko dalej walczy o przetrwanie i zapowiada "walkę z reżimem". Kursy łyżwiarskie. Drukuj Email
Wpisał: lodowisko   
12.01.2021.

 

 

Szczecińskie lodowisko dalej walczy o przetrwanie i zapowiada "walkę z reżimem". Kursy łyżwiarskie.

https://nczas.com/2021/01/12/szczecinskie-lodowisko-dalej-walczy-o-przetrwanie-i-zapowiada-walke-z-rezimem/

Szczecińskie lodowisko „Lodogryf” stało się słynne na całą Polskę, po tym jak – walcząc o przetrwanie rządowego lockdownu – przebranżowiło się na kwiaciarnię na lodzie.

Rozgłos medialny przyniósł jednak kontrolę policji i sanepidu, które zamknęły „magazyn z kwiatami” i nałożyły 30 tys. zł kary administracyjnej.

 

Właściciele jednak się nie poddają i nadal walczą o przetrwanie.

Szczecińskie lodowisko tym razem wraca do macierzystej branży. Będzie organizować kursy łyżwiarskie. Wszystko po to, by nie zbankrutować w wyniku rządowych restrykcji i kar.

Rozpoczynamy kursy łyżwiarskie na naszym obiekcie. Oczywiście działamy w pełnym rygorze sanitarnym. Grupa wchodząca nie może się spotkać z osobami wychodzącymi” – ogłosili właściciele lodowiska.

„Prosimy o uwagę oraz słuchanie się osób z obsługi. (…) Osoba niepełnoletnia nie może wejść sama na obiekt. Musi być z nią opiekun pełnoletni” – czytamy.

Właściciele lodowiska uruchomili także internetową zbiórkę pieniędzy. „Całą kwotę przeznaczymy na prawną walkę z reżimem oraz o ukaranie osób odpowiedzialnych za próbę zamknięcia nas” – poinformowali.

O „Lodogryfie” zrobiło się głośno na początku stycznia. Właściciele postanowili bowiem obejść rządowy lockdown i „przebranżowić się” na magazyn z kwiatami. Żeby kupić rośliny, trzeba było samodzielnie odebrać je ze środka tafli. Można było zrobić to zarówno w przyniesionych przez siebie łyżwach, jak i zwykłych butach.

Historia lodowej kwiaciarni okazała się jednak krótka. Zaledwie po kilku dniach obiekt zamknięto, a sanepid nałożył na właścicieli karę 30 tys. zł. – Oceniając stan faktyczny uznano, że miejsce to pełni funkcję lodowiska, a nie kwiaciarni, stąd podjęta została decyzja o unieruchomieniu działalności – stwierdziła rzecznik szczecińskich służb sanitarnych.

Jak podkreślał współwłaściciel lodowiska Tomasz Fornalski, obiekt ma do spłacenia kredyty oraz rachunki – a okres ferii zimowych, które w tym roku rząd skumulował i przemianował na „narodową kwarantannę”, przynosił zawsze największy dochód. Dlatego właściciele postanowili się przebranżowić.

Nie chcę łamać prawa, ale jestem w desperacji – mówił wcześniej. – Lód dobrze konserwuje kwiaty, nie starzeją się, nie niszczą podkreślał wówczas Fornalski.

Zmieniony ( 12.01.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.