Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 35 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mord[a] Bestii arrow Zachorowania i zgony po szczepieniach.
Tuesday 20 April 2021 06:13:12.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zachorowania i zgony po szczepieniach. Drukuj Email
Wpisał: Maria Majewska   
08.04.2021.

Zachorowania i zgony po szczepieniach.

Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com

Z Polski napływają coraz bardziej niepokojące wieści związane z obecną epidemią. Wszystko wskazuje, że im więcej podaje się szczepień covid, tym więcej jest zachorowań i zgonów na tę chorobę.

Na podstawie danych zebranych w bazach VAERS i Vigiaccess można już poczynić pewne znaczące obserwacje.  

W bazie Vigiacess do 7.4.2021 zarejestrowano 442485 powikłań (Ryc. 1) oraz 3019 zgonów po szczepieniach covid (Ryc. 2), z czego 80% miało miejsce w Europie. 

Natomiast w amerykańskiej bazie VAERS zarejestrowano 50861 powikłań i 2249 zgonów po tych szczepieniach. I to tylko niewielki procent wszystkich przypadków. 

Procentowy stosunek zgonów do powikłań w różnych okresach szczepień ilustruje Ryc. 3. Widzimy, że w pierwszych tygodniach lutego zgony stanowiły ok. 1% powikłań poszczepiennych, a w późniejszym okresie ten procent się zmniejszył. Prawdopodobnie różnice te wynikały z faktu, że w lutym szczepiono głównie osoby najbardziej zaawansowane wiekiem i schorowane, a w późniejszym okresie młodsze i zdrowsze. 

Interesujące jest występowanie zgonów w różnych odstępach czasowych od szczepienia.  Najwięcej zgonów miało miejsce w pierwszych 2 dniach po szczepieniu, lecz drugi znaczny ich wzrost występował w dniach 10 do 30 po szczepieniu (Ryc. 4). 

Następowanie poszczepiennych zawałów serca  cechuje się podobną dynamiką. Po wczesnym szczycie zawałów pojawiających się w ciągu 1-4 dni po szczepieniu, następuje drugi szczyt po 10 dniach od szczepienia (Ryc. 5).  Prawdopodobnie ów opóźniony szczyt zawałów i zgonów wynika z pobudzenia silnych reakcji autoimmunologicznych w organizmie, gdyż koreluje on także z dynamiką występowania zespołu Guillaina-Barrégo po szczepieniach covid. 

Tabela 1. Ilustruje diagnozy związane ze zgonami po szczepieniach covid:

 

reszta w pliku .pdf 

Załącznik proszę KONIECZNIE przeczytać - i wydrukować dla "optymistów". M. D. 

  covax zgony 207.4.2021.pdf

 

Zmieniony ( 08.04.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.