Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 19+ arrow Kochani górale ze wzgórz Golan: "OSTATNIA PROSTA" jeszcze tylko 12 dawek, uzyskacie nieśmiertelność
Tuesday 21 September 2021 04:06:53.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Kochani górale ze wzgórz Golan: "OSTATNIA PROSTA" jeszcze tylko 12 dawek, uzyskacie nieśmiertelność Drukuj Email
Wpisał: dyrektor w izraelskim ministerstwie zdrowia Nachman Ash   
13.09.2021.

Kochani górale ze wzgórz Golan: "OSTATNIA PROSTA"

jeszcze tylko 12 dawek i uzyskacie nieśmiertelność!

[ci, którzy to przeżyją}

https://wpolityce.pl/swiat/566063-izrael-szykuje-iv-dawke-szczepionki-ponad-10-tys-zakazen

Izrael już szykuje czwartą dawkę szczepionki! Wysoki wskaźnik zakażeń Covid-19.

W Izraelu zanotowano w sobotę ponad 10 tys. nowych przypadków zakażeń Covid-19, co stanowi wysoki wskaźnik jak na ten dzień tygodnia. Kraj gromadzi szczepionki na czwartą dawkę.

 

 - Nie wiemy, co się stanie. Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego w ciągu sześciu miesięcy i trzecia dawka będzie działać dużej powiedział dyrektor w izraelskim ministerstwie zdrowia Nachman Ash w wywiadzie dla radia 103FM.

Odwrócona sytuacja

Izrael, niegdyś lider w światowym wyścigu w walce z Covid-19, stał się na początku września krajem z najwyższym wskaźnikiem infekcji na mieszkańca - podał Johns Hopkins University w Baltimore.Obecnie w szpitalach w poważnym stanie znajduje się 697 pacjentów. Od początku pandemii zmarło tu na Covid -7338 osób. W sobotę wykryto 10 084 nowe przypadki zakażeń, choć zazwyczaj ilość ta pod koniec tygodnia się zmniejsza.

Z przeprowadzonych w sobotę 155 871 testów wynika, że zakażonych jest 6,6 proc. badanych osób.

gah/PAP

===============

@JKP

Państwa najbardziej zaszczepione mają potężna falę zachorowań, w np Izraelu po kilkanaście tysięcy dziennie. A w krajach o małym wyszczepieniu normalne życie, żadnych fal. Pojawia się argument zwolenników szczepień, że te preparaty nie chronią przed zachorowaniem, ale przed zgonem. Tymczasem w Wlk Brytanii na 219716 chorujących nieszczepionych zmarło 536 osób, co daje śmiertelność 0,25%, a na 113823 chorujących szczepionych dwiema dawkami zmarło 1091 osób co daje śmiertelność 1%. 4x więcej!!!

Dane dla wariantu delta, cały raport:

assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1014926/Technical_Briefing_22_21_09_02.pdf , dane ze str 21-22 . Chciałbym się mylić, ale ta nachalna propaganda szczepionkowa nie ma na celu naszego dobra a przeciwnie. Po prostu z faktów nie da się wyciągnąć innych wniosków.


Kreon były wyborca PiSu

Izrael,lider w światowym wyścigu w walce z Cov-19,stał się na początku IX krajem z najwyższym wskaźnikiem infekcji na mieszkańca”. IV dawka idzie. A rząd wciąż będzie gadać o „skuteczności szczepień”

gwiazda śmierci

cała kasa wszystkie te miliardy z każdego państwa, które kupiło tzw szczepionki, idzie do rzeszy usa i izraela. Dziwne, że nikt o tym nie mówi

kris

MZ jak diler - pierwsze działki za darmo ?

widz

Ciekawe co powiedzą po 5 dawce jak beda miec 10 razy wiecej zakazen niz ktokolwiek inny?

Malvo

Kochani górale ze wzgórz Golan: „OSTATNIA PROSTA” jeszcze tylko 12 dawek i uzyskacie nieśmiertelność!

Zmieniony ( 13.09.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.