Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 23 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Pod Min. "Zdrowia".
Tuesday 21 September 2021 03:37:18.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Pod Min. "Zdrowia". Drukuj Email
Wpisał: Fundacja Życie i Rodzina   
14.09.2021.

Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją

Będziemy modlić się o:
- wycofanie z użycia wszystkich szczepionek mających jakikolwiek związek ze zbrodnią aborcji
- zaprzestanie przymuszania do szczepień preparatami z aborcji
- opamiętanie i nawrócenie dla czerpiących zyski polityczne i biznesowe z rozprowadzania produktów farmaceutycznych skażonych aborcją

Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy!

Data i miejsce wydarzenia:


sobota 18 września
godz. 18:00 - 19:00
przed Ministerstwem Zdrowia,
ul. Miodowa 15 w Warszawie


Organizator: Fundacja Życie i Rodzina

==============

Będziemy modlić się o:

zaprzestanie stosowania szczepionek mających jakikolwiek związek ze zbrodnią aborcji,

zaprzestanie przymuszania do szczepień preparatami powstałymi na liniach komórkowych z zamordowanych dzieci,

opamiętanie i nawrócenie dla czerpiących zyski polityczne i biznesowe z rozprowadzania produktów farmaceutycznych skażonych aborcją.


Obecnie przeprowadzana jest operacja wymuszania i szantażu, aby zaszczepić na Covid-19 jak najwięcej Polaków. Pomimo deklaracji, że szczepienie to nie jest obligatoryjne, faktycznie pod różnymi postaciami wprowadzany jest jego przymus, a osoby odmawiające poddania się szczepieniu (także z uwagi na konflikt sumienia) są dyskryminowane. 


Jakie fakty dotyczące związku szczepionek z mordowaniem nienarodzonych dzieci ukrywa się przed opinią publiczną?


Po 1: Wszystkie szczepionki zakupione przez polski rząd mają związek z aborcją (także szczepionki oparte na technologii mRNA – są one testowane na liniach komórkowych HEK-293 pochodzących z zabitego dziecka). 

Po 2: Aby otrzymać linię komórkową do wykorzystania w przemyśle szczepionkowym trzeba zabić więcej niż 1 dziecko (kilkadziesięcioro lub nawet więcej zanim eksperyment się uda).

Po 3: Aborcja dla przemysłu szczepionkowego nie jest wykonywana w sposób przypadkowy. Takie zabójstwo jest przygotowane szczególnie starannie i z premedytacją, aby w odpowiedni sposób pobrać tkanki.

Po 4: Aby uzyskać dobrej jakości świeżą i zdatną do dalszej obróbki tkankę, pobrania dokonuje się w trakcie procedury aborcji, gdy dziecko jeszcze żyje. W taki sposób pobiera się np. nerki lub fragment siatkówki z oka dziecka. Nie dostaje ono żadnych środków znieczulających, gdyż ich użycie spowodowałoby spadek jakości tkanki. 

Po 5: Przemysł nie zatrzymuje się na aborcjach sprzed 50-60 lat. Ostatnia aborcja (o której wiemy) dla przemysłu szczepionkowego miała miejsce w 2015 roku w Chinach. W ten sposób powstała linia komórkowa Walvax -2 określana jako obiecująca do produkcji szczepionek w przyszłości.


Każda aborcja jest zbrodnią. Wykorzystanie komórek z aborcji do produkcji szczepionek nie usprawiedliwia morderstwa na dziecku. Było ono taką samą zbrodnią jak każde inne morderstwo na niewinnym człowieku. 


Ludzie sumienia mają prawo do sprzeciwu wobec zbrodni i niekorzystania z jej owoców. Dlatego przychodzimy przed Ministerstwo Zdrowia, aby modlić się o opamiętanie dla osób czerpiących zyski z owoców tamtych aborcji oraz o wycofanie z użycia wszelkich szczepionek mających jakikolwiek związek z aborcją. 


Przypominamy, że szczepionki nie są środkami ratującymi życie, a jedynie środkami profilaktycznymi. Od ratowania życia osób chorych są leki, nad którymi rząd ma obowiązek prowadzić badania i udostępniać je do użycia pacjentom i lekarzom chcącym je stosować w swojej praktyce. 


Obserwując lawinę niepożądanych odczynów poszczepiennych, w tym wiele zgonów, konstatujemy, że idea budowania szczęśliwego świata w oparciu o produkt korzystający ze zbrodni aborcji jest karkołomna.


Zmieniony ( 14.09.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.