Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 143 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow O operacji \"terror\" arrow "Dystans społeczny" nie ma najmniejszej podbudowy medycznej czy naukowej.
Tuesday 19 October 2021 14:47:27.35.
W Y S Z U K I W A R K A
"Dystans społeczny" nie ma najmniejszej podbudowy medycznej czy naukowej. Drukuj Email
Wpisał: komisarz FDA, dr Scott Gottlieb   
21.09.2021.

 

 

"Dystans społeczny" nie ma najmniejszej podbudowy

medycznej czy naukowej.

Były komisarz FDA przyznaje: Wziął się nie wiadomo skąd…

https://www.bibula.com/?p=128112

Były komisarz amerykańskiej Agencji ds. Leków i Żywności (FDA), dr Scott Gottlieb, w wywiadzie dla stacji CBS przyznał, że obowiązująca w czasie pandemii norma zachowywania odległości, wyznaczona w Stanach Zjednoczonych na 6 stóp (1,83 metra) była ustanowiona „arbitralnie i samorzutnie”, i że „nikt nie wie skąd wzięła się”.

Dr Gottlied dodał, że „jedynym powodem zamknięcia szkół [w USA] było to, że CDC powiedziało, że dzieci muszą zachować dystans 6 stóp. … Jeśli CDC powiedziałoby, że należy zachować 3 stopy, to wiele szkół pozostałoby otwartych.” Początkowo, CDC przedstawiło Białemu Domowi rekomendacje wprowadzenia dystansu 10 stóp, ale powiedziano, że jest to niemożliwe i strony poszły na kompromis. Wyjaśniając różnice opinii po obu stronach, dr Gottlieb podsumował, że „Oto jak cała sprawa wygląda na arbitralną i nie popartą naukowo.”

Obecnie CDC rekomenduje utrzymywanie dystansu 3 stóp, co również nie ma żadnych podstaw naukowych.

Wypowiedź dr. Gottlieba [ang. six foot social distancing rule was actually “arbitrary in and of itself,” and “nobody knows where it came from”] pokazuje dobitnie i po raz kolejny, że wszystkie bez najmniejszego wyjątku nakazy i zakazy w czasie tzw. pandemii nie mają żadnego uzasadnienia naukowego i są jedynie elementami kontroli i tresury społecznej. Listę nonsensów można zacząć od bezskuteczności masek, przyłbic, rękawic, żelów, pleksiglasowych szyb, przez fałszywe i nieprzydatne do zastosowanych celów testy PCR, przez zupełnie nieskuteczne – i groźne dla zdrowia indywidualnego i całych populacji – tzw. szczepionki, aż po wspomniane utrzymywanie dystansu.

Tzw. dystans społeczny, wprowadzony najpierw w Stanach Zjednoczonych, a później skopiowany na całym świecie, stał się nową normą obowiązującą nawet do dzisiaj w wielu miejscach (lotniska, urzędy) jakkolwiek nie ma najmniejszej podbudowy medycznej czy naukowej. Jest natomiast skutecznym narzędziem dezintegracji społecznej, budowania wrogości, nieufności i zrywania kontaktów socjalnych, czyli tym o co zabiegają budowniczowie Nowego Porządku Światowego, wraz z lokalnymi Nowymi Ładami.

Cała tzw. pandemia zbudowana została na kłamstwie, a jej celem nie jest nawet wyszczepienie ludzkości – aczkolwiek wskazanym etapem, podczas którego bogaci stają się jeszcze bogatsi, firmy farmaceutyczne mają jeszcze większy wpływ na polityków oraz możliwa jest korekcja liczebności populacji – ale wprowadzenie całkowitej kontroli, m.in. poprzez tzw. paszporty kowidowe, a w przyszłości wszczepiane mikroczipy.

Dr medycyny Scott Gottlieb (ur. 1972) był komisarzem FDA w latach 2017-2019, a obecnie jest „inwestorem” oraz członkiem zarządu koncernu farmaceutycznego Pfizer.

Oprac. www.bibula.com 2021-09-20


 Przypominamy:

„Premier: W walce z koronawirusem musimy utrzymać dystans społeczny”

31 marca 2020 r.

Kontynuacja nonsensów i kontroli społeczeństwa: 1,5 metra

30 sierpnia 2021 r.

[więcej „przypomnień” w oryginale. MD]

Zmieniony ( 21.09.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.