Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 105 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Urbaś arrow Wiatr historii
Sunday 25 October 2020 16:52:56.30.
migawki
 

25.10.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wiatr historii Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Urbaś   
17.05.2011.

Wiatr historii

Tomasz Urbaś

[Koniecznie zobacz w ORYGINALE ! FILMIK, zdjęcia...  MD ]

Skaczcie sobie do gardeł! Strzelajcie do siebie! Prowokujcie katastrofy komunikacyjne! I... w końcu przestańcie zatruwać Polakom życie. Jeszcze jeden, jeszcze jeden, jeszcze jeden!

Aktorzy na scenie politycznej w Polsce stwarzają wrażenie, że nadchodzące wybory parlamentarne będą takie same jak poprzednie. Te same twarze. Te same tematy zastępcze. Te same frazesy. Te same kiełbasy wyborcze. Ten sam fałsz. Pokolenie powojennego wyżu demograficznego sądzi, że twardo dzierży władzę, a „młokosów” pogoni pismakami i pałami.

Jedni traktują siebie za jedyny słuszny rząd. Drudzy za jedyną prawdziwą opozycję. W obu przypadkach brak wizji, strategii, finansowego realizmu, mądrości i odwagi cywilnej. Króluje głupota, pogęgiwanie i leżenie plackiem przed guru Tuskiem lub Kaczyńskim. Tak jak Tusk i Kaczyński leżą plackiem odpowiednio w Moskwie, Berlinie, Brukseli lub Waszyngtonie. Sednem polityki jest zażarta walka o stołki zarówno pomiędzy tzw. „rządem”, a tzw. „opozycją”, jak i pomiędzy wewnętrznymi frakcjami. Walka w której obydwie strony stosują te same środki promocji, za te same nasze pieniądze, nawet koncept gier operacyjnych programowanych przez ludzi z „firmy” jest ten sam.

Obie bandy nie dostrzegły, że zaczynają wymierać z przyczyn naturalnych i mniej naturalnych. Są coraz słabsi. Skoro od dwudziestu lat nie potrafią porozumieć się, to im mocniej chwycą się za chabety tym lepiej dla Polski. Niech sami siebie wyeliminują - politycznie i fizycznie.

Skaczcie sobie do gardeł! Strzelajcie do siebie! Prowokujcie katastrofy komunikacyjne! I... w końcu przestańcie zatruwać Polakom życie.

Jeszcze jeden, jeszcze jeden, jeszcze jeden! [Koniecznie zobacz w ORYGINALE ! FILMIK MD ]

Wstrząsający doping. Głęboki. Prawdziwy. Tysiące Kiboli wykrzyczało „jeszcze jeden” gdy na stadion dotarła informacja o śmierci jednego z aktorów, specjalisty od medialnych manipulacji.

Kibole prosto, z jajami, w kilku słowach zdiagnozowali sytuację Polski lepiej niż Tusk i Kaczyński razem wzięci: "Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem, najważniejsza jest kara za transparent na płocie"

Nowa Polska rodzi się na stadionach. Jest twarda, ostra, silna, bezkompromisowa, bezpośrednia, prawdziwa do bólu, młoda i zwycięska.

Ferment już rozlewa się. Do wybuchu musi dojść. Starzy nigdy nie pokonają młodości. Są bez szans. Zegar biologiczny robi tik-tak, tik-tak, tik-tak.

Co będzie iskrą? W 1970 r. wystarczyła podwyżka cen mięsa. W 1980 r. również zaczęło się od podwyżki cen żywności. A dzisiaj? Odbiegniemy od tradycji?

To będzie coś wielkiego. Coś oczywistego, gdy się dostrzeże. Coś wywodzącego się z podstaw systemu. Coś co po wybuchu nie pozwoli tradycyjnie zamieść sprawy pod dywan przez kolejne marionetki na stołkach. Coś co wyzwoli głęboki gniew. Gniew na jedynie słuszny rząd i jedyną prawdziwą opozycję. Gniew tak silny, że zmiecie ich w proch i pył.

Czy coś takiego istnieje? Istnieje. Już trzęsą portkami, że wyda się. Już wpadają w panikę.

Wszyscy Polacy są dzisiaj Kibolami. Polska Biało-czerwoni!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.