Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 118 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie a Szczepienia arrow Całkiem zwyczajny kongres szczepionkarskiego przemysłu
Thursday 16 September 2021 22:54:58.40.
migawki

Sobota:  Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Pod Min. "Zdrowia".

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas zalać w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Całkiem zwyczajny kongres szczepionkarskiego przemysłu Drukuj Email
Wpisał: dr Jerzy Jaśkowski   
12.10.2011.

Całkiem zwyczajny kongres szczepionkarskiego przemysłu

 

” szczepionki są nadal sukcesem, przynosząc  ponad 27 000 000 000 dolarów zysku, tylko w 2009 roku, pomimo trudnej sytuacji w przemyśle farmakologicznym. Planujemy,  że do 2012 roku szczepionki przyniosą [rocznie! MD]  ponad 35 000 000 000 dolarów przychodu, czyli o 8 miliardów więcej.

dr Jerzy Jaśkowski

 

         Już w 8 dni po tym jak Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych  przyznał producentom szczepionek  immunitet  - zwolnienie od odpowiedzialności [sprawa Brusewithz v Wyeth],  przedstawiciele firm produkujących szczepionki i związani z nimi “naukowcy” spotkali się na specjalnym kongresie w Baltimore w celu  ustalenia zmian w Krajowym Planie Szczepień. tj.  zmaksymalizowania dotacji Rządu Federalnego do programu szczepień profilaktycznych oraz  rozwiązania problemu uciążliwości kontroli FDA.

         Warsztaty te odbyły sie 2 marca 2011 roku w ramach -”Biznes Vaccination Kongres” ,   pod patronatem Instytutu for International Research USA.

 

         Wśród licznie zgromadzonych uczestników, oczywiście nie zabrakło przedstawicieli czołowych producentów szczepionek, praktycznie monopolistów tj. Merck ( producent wycofanego Gardasilu,  z powodu licznych powikłań u dziewczynek), GlaxoSmithKline, Sanofil Pasteur, Roche, .

http://www.pro-life.org.pl/2008/07/gardasil-18-przypadkw-miertelnych.html

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/nowotwory/kontrowersyjny-gardasil_35612.html

http://www.naturalnews.com/Gardasil.html

 http://leki-informacje.pl/lek/podmiot-odpowiedzialny/75,sanofi-pasteur-msd-snc.html

http://www.eupha.org/site/upcoming_conference.php?conference_page=31

 

         Nie zabrakło również filantropów : Billa i Melindy Gates, znanych z podarowania 10 miliardów dolarów na szczepionki   mające  przyczynić się do zmniejszenia populacji Afryki i nie tylko.  

http://moraine.salon24.pl/160609,bill-gates-uzyjmy-szczepionek-aby-zmniejszyc-populacje

 http://tech.wp.pl/kat,1009791,title,Bill-Gates-przekaze-miliardy-dolarow-na-szczepionki,wid,11907153,wiadomosc.html?ticaid=1d2eb

http://waldek1984.info/2010/03/02/bill-gates-celem-szczepionek-jest-depopulacja/

http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Bill-Gates-szczepionki-i-depopulacyjny-spisek-kolejny-globalny-przekret-czyli-swiatowa-eugenika

http://www.piotrskarga.pl/ps,6326,2,0,1,I,informacje.html

         Byli także przedstawiciele Wellcome Trust i National Cancer Institute (NIH).

Jest to bardzo ciekawy  związek producentów z  kontrolerami produkowanych leków.

http://www.physorg.com/wire-news/79783235/llnlloyola-university-win-nih-grant-to-develop-new-anthrax-vacci.html

         W wydanych z okazji kongresu materiałach czytamy : ” szczepionki są nadal sukcesem, przynosząc  ponad 27 000 000 000 dolarów zysku, tylko w 2009 roku, pomimo trudnej sytuacji w przemyśle farmakologicznym. Planujemy,  że do 2012 roku szczepionki przyniosą  ponad 35 000 000 000 dolarów przychodu, czyli o 8 miliardów więcej.

 

         Opublikowane materiały kongresowe wykazały, że producenci szczepionek są poza kontrolą Kongresu Stanów Zjednoczonych, a rodzice pozostawieni nie tylko samym sobie ale zmuszani do płacenia  za niechciany towar -szczepionkę.

Za Age of autyzm z 20 maja 2011r,

 

PS. Obecna cisza przed burzą w Polsce, nie świadczy, że sekta wakcynologów złożyła broń. Jak dowiadujemy się ze źródeł zazwyczaj dobrze poinformowanych i zbliżonych do kół rządowych, obecnie trwają intensywne prace nad nowelizacją ustawy z grudnia 2008 roku  o “szczepieniach”, w taki sposób aby zmusić rodziców do bezwzględnego przyjmowania szczepień, oraz lekarzy do umożliwienia karania wysokimi grzywnami za informowanie rodziców o drugim dnie  szczepień.

W związku z wygraną w  wyborach PO, prace te nabiorą na pewno tempa!!!

Następstwem tego Bissnes Kongresu będzie także zmasowany nacisk Światowej Organizacji Zdrowia na nasilenie akcji szczepionkarskich.

Pierwsze  działania już obserwujemy. Jak podała Naczelna Izba Lekarska w nr. 10.2011. p. Paulina Miśkiewicz, dyrektor Biura Światowej Organizacji Zdrowia w Polsce, pofatygowała się do NIL  specjalnie na rozmowy dotyczące szczepień [czytaj zmiany ustawy z grudnia 2008] w Polsce, świadomości społecznej  oraz stopnia uświadomienia pracowników medycznych! sic! etc. [ ach te stypendia, wyjazdy]

Czyli ważniejsze jest rozkręcenie następnej spirali dezinformacji aniżeli wytłumaczenie się z poprzedniej . Wciąż brak odpowiedzi ze strony ŚOZ dlaczego jeszcze nie ogłosiła  wg nowej definicji pojęcia epidemia i pandemia:

1. pandemii malarii

2. pandemii kiły czy rzeżączki,

3. dlaczego współuczestniczyła w naciąganiu budżetów państwowych do zakupu szczepionki przeciwko znanemu od 40 lat wirusowi A1H1 nie podając jego długotrwałej historii od koszar Marynarki Wojennej w USA do meksykańskiej farmy amerykańskiej korporacji.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.