Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow POLSKA po "wyborach" arrow w Warszawie nadal działa agentura rosyjska
Monday 06 April 2020 20:05:58.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
w Warszawie nadal działa agentura rosyjska Drukuj Email
Wpisał: niezalezna   
17.12.2011.

w Warszawie nadal działa agentura rosyjska

Chcą usunąć obelisk katyński!

http://niezalezna.pl/20539-chca-usunac-obelisk-katynski

 

Pomnik katyński musi zostać usunięty z warszawskiej Starówki. Władze miasta uważają, że to nie miejsce dla niego.

- Chcą usunąć pomnik, bo kłuje ich w oczy napis, który mówi, że zbrodni na narodzie polskim dokonali Sowieci - mówi wzburzony Andrzej Melak, prezes Komitetu Katyńskiego, który był jednym z fundatorów obelisku.

Także Jerzy Szaniawski nie owija w bawełnę. - To skandal! Wygląda to tak, jakby w Warszawie nadal działała agentura rosyjska - denerwuje się.

Wczoraj Szaniawski z Melakiem dowiedzieli się od wiceprezydenta Warszawy Włodzimierza Paszyńskiego, że do 28 lutego pomnik musi zniknąć ze skweru przy ul. Senatorskiej. Spadkobiercy odzyskali działkę, na której stoi obelisk i domagają się jego przeniesienia.

Władze miasta nie godzą się na propozycje komitetu, by pomnik stanął na Starym Mieście przy pl. Zamkowym. Chcą go przenieść gdzie indziej. - Wtedy już na pewno nikt go nie zauważy, a to jedyny pomnik w Warszawie poświęcony ofiarom katyńskiego ludobójstwa - mówi Andrzej Melak.

Tekst ukazał się w weekendowej "Gazecie Polskiej Codziennie"

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.