Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Klimaty 12 arrow Jest zimniej, bo jest cieplej...
Saturday 05 December 2020 12:16:51.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jest zimniej, bo jest cieplej... Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
06.02.2012.

Jest zimniej, bo jest cieplej...

 

Tak „twierdzą” różni żurnaliści (GieWu itp) . Jest to ewidentny test na to, czy już KAŻDĄ BZDURĘ można owieczkom wcisnąć. I to bezkarnie. MD

 

Czy już „globalne ocipienie” ???

 

http://wyborcza.pl/1,75968,11082411,Mrozy___skad_sie_wziely_.html#ixzz1lbN105Ws

 

Globalne ocieplenie jest - jak nazwa wskazuje - właściwe całej planecie. Średnia temperatura globu powoli rośnie. [tu mieszanka (głupiej ) definicji - z kłamstwem.. MD].

 

Jednakże na niektórych obszarach wzrost średniej temperatury wiązać się może z atakami ostrej i śnieżnej zimy. Jedną z przyczyn silnych mrozów jest najprawdopodobniej efekt ocieplenia Arktyki i szybszego niż dotychczas topnienia pokrywy lodowej w tym rejonie. Do takich wniosków doszło dwóch ....

[I bla-bla, i ble –ble.. A owieczki z wypiekami wchłaniają. MD


Więcej... http://wyborcza.pl/1,75968,11082411,Mrozy___skad_sie_wziely_.html#ixzz1lbN105Ws

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.