Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 50 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow bieżące 12 arrow "Kim Bron-Bul"? Brzmi nieźle...
Friday 19 July 2019 22:58:32.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

                  21.07.19 Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

21.07.19 Białystok – Pokutny Marsz Różańcowy „Marsz w obronie rodziny”

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Kim Bron-Bul"? Brzmi nieźle... Drukuj Email
Wpisał: Piotr Tomczyk   
10.03.2012.

"Kim Bron-Bul"? Brzmi nieźle...

http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=dd&dat=20120310&id=main

Z pamiętnika Donalda Cudotwórcy

Czwartek, 1.03.2012 r.
W sondażach nic się nie zmienia. Wyniki Bronka są ciągle dużo lepsze od moich. Musimy działać. "Strażnik prezydenckich żyrandoli" reprezentuje naszą partię, dlatego oficjalnie nie możemy go atakować. Chłopaki od pijaru proponują szeptaną propagandę. Musimy w ludziach wyrobić przekonanie, że Bronkowi bliżej do lewicy i Janusza z Lublina niż do Platformy. Dobrze byłoby porównywać go czasem do władców Białorusi albo Korei. "Kim Bron-Bul"? Brzmi nieźle...

Piątek, 2.03.2012 r.
Sławek już dawno temu powinien zostać ministrem. Wszyscy myśleli, że w resorcie infrastruktury nie da się zbudować pozytywnej narracji medialnej. A jemu się udało! Autostrady pękają zaraz po wybudowaniu, więc zaczął opowiadać o sukcesach na kolejach. Według Sławka, mamy się czym pochwalić: "Uzyskaliśmy rekordowy poziom punktualności pociągów. Jeśli chodzi o styczeń, podobno jest porównywalny z punktualnością niemieckiej Deutsche Bahn".

Sobota, 3.03.2012 r.
Przykład partii Janusza z Lublina pokazuje, że na antyklerykalizmie można daleko zajechać! Tyle że my powinniśmy to robić trochę sprytniej. Musimy powtarzać, że w czasie kryzysu nawet w Kościele nie może być żadnych "świętych krów" żerujących na budżecie państwa, nasze działania zaś nie są atakiem na Kościół! Jeszcze ostrzej niż na Kościele i emeryturach księży oszczędzamy np. na wojsku. Liczbę kapelanów wojskowych zmniejszamy przecież o połowę!

Niedziela, 4.03.2012 r.
To był prawdziwy wyścig z czasem. Chłopaki od pijaru stwierdzili, że trzeba zrobić wszystko, żebym dotarł na miejsce katastrofy kolejowej jeszcze przed dziennikarzami i ministrami mojego rządu. I co najważniejsze: żebym był tam, zanim "Kim Bron-Bul" zacznie opowiadać w mediach o swoim "bulu i nadzieji". Udało się! Bronek był na miejscu katastrofy o kilka godzin później.


Poniedziałek, 5.03.2012 r.
Mam w drużynie zawodników, którzy nigdy nie kwękolą! Tak jak po katastrofie pod Smoleńskiem nasza marszałczyca Ewa znów odwala kawał dobrej roboty. Tym razem nie opowiadała mediom o fartuchach rosyjskich patomorfologów. - W ciągu ostatnich czterech lat powstała ustawa o ratownictwie medycznym i zwiększono jego finansowanie. Ratownictwo przed-szpitalne Polska ma na poziomie europejskim - Ewa wyjaśniła przyczyny kolejnego zdanego przez państwo polskie egzaminu.

Wtorek, 6.03.2012 r.
Waldek z PSL znowu mękoli o emeryturach. Opowiada dziennikarzom, że niestabilna sytuacja na rynku pracy powinna nas skłaniać do odłożenia w czasie rozpoczęcia wydłużania wieku emerytalnego. Udaje, że nie wie, o co chodzi w naszych reformach! Dobrze, że Jan-Antony, czyli nasz "Jacek" z Ministerstwa Finansów, ciągle nie umorzył odsetek od długu, jaki PSL ma wobec budżetu. Szanse na to, że w końcu się dogadamy, są spore.

Środa, 7.03.2012 r.
Dzwoniła Angela. Martwi się o Christiana, prezydenta Niemiec. "Niemcy to dziki kraj, dzicy ludzie, dzikie obyczaje..." - powtarza jej rozgoryczony Christian. Świetnie sobie radził w pracy, ale przez jakąś drobną aferę korupcyjną musiał zrezygnować ze stanowiska! Media chcą mu teraz zabrać emeryturę. - Donek, może mógłbyś mu dać jakąś premię za otwarcie stadionu? Albo z 200 tysięcy euro za prowadzenie przez rok programu pt. "Co z tą Rzeszą?" w telewizji? - zaproponowała Angela.

Piotr Tomczyk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.