Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 139 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow DEMOGRAFIA 12 arrow Kolejna kompromitacja władz Bydgoszczy
Thursday 22 April 2021 16:59:28.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kolejna kompromitacja władz Bydgoszczy Drukuj Email
Wpisał: Marcin Musiał   
29.04.2012.

Kolejna kompromitacja władz Bydgoszczy

 

Marcin Musiał 2012-04-28 http://www.pch24.pl/kompromitacja-wladz-bydgoszczy,2148,i.html

 

Antyaborcyjna wystawa Wybierz Życie, przywrócona wczoraj po bezprawnym i nielegalnym zarekwirowaniu na wniosek prezydenta Bydgoszczy, znów zniknęła. W nocy funkcjonariusze Zarządu Dróg Miejskich ponownie zniszczyli ekspozycję.

 Samowola i bezprawie – tak działania bydgoskich władz komentują organizatorzy wystawy, działacze Fundacji Proprawo do życia. Na mocy umowy Fundacja ma prawo do eksponowania wystawy w Bydgoszczy od 22 do 28 kwietnia włącznie. Po tym jak w poniedziałek 23 kwietnia nielegalnie zdjęto plakaty ze Starego Rynku, przeciwnicy zabijania nienarodzonych powiesili ją wczoraj ponownie. Poinformowano przy tym bydgoskie władze o karnych i cywilno-prawnych konsekwencjach ich działania. O obowiązującej umowie zawiadomiono również naczelnika bydgoskiej policji, prosząc o zwrócenie szczególnej uwagi na dziesięć plakatów znajdujących się w centrum miasta.

 Po otrzymaniu listu dotyczącego odpowiedzialności karnej za postępowanie władz miasta względem Fundacji, Rzecznik Prasowy Prezydenta Bydgoszczy po raz kolejny pogubił się w swoich oświadczeniach. Działanie obrońców życia nazwał „prowokacją”, przyznał jednak w medialnych wypowiedziach, iż przywrócona na Stary Rynek wystawa jest legalna! Potwierdził tym samym bezprawność działania organów własnego miasta.

 Pomimo tego, dziś w nocy funkcjonariusze Zarządu Dróg Miejskich ponownie usunęli wystawę, okłamując policję, że okres dzierżawy zakończył się. Będziemy domagać się zadośćuczynienia i przedłużenia terminu ekspozycji na drodze sądowej – mówi Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – prawo do życia.

 O tym, że wystawa ponownie wróciła wczoraj na Stary Rynek, władze Bydgoszczy dowiedziały się od „czujnych” dziennikarzy Gazety Wyborczej, którzy już w niedzielę rozpoczęli kampanię mającą na celu ukrycie prawdy o aborcji.

 Marcin Musiał


Czytaj więcej: http://www.pch24.pl/kompromitacja-wladz-bydgoszczy,2148,i.html#ixzz1tQRFM5nA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.