Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 105 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow "Zdrowy i radosny seks dla wszystkich kobiet z dziećmi w tle
Wednesday 02 December 2020 14:11:54.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Zdrowy i radosny seks dla wszystkich kobiet z dziećmi w tle Drukuj Email
Wpisał: Jacek Dytkowski   
16.06.2012.

"Zdrowy i radosny seks dla wszystkich kobiet” z dziećmi w tle

Komorowska (niejaka Anna) patronuje seks-wystawie

Jacek Dytkowski http://naszdziennik.pl/index.php?dat=20120615&typ=po&id=po03.txt

Gadżety erotyczne wystawione na widok dzieci na łódzkich targach "Kobieta w Wielkim Mieście"? Problem został już dostrzeżony w lokalnych mediach i ma posmak skandalu. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że przedsięwzięciu patronuje prezydentowa Anna Komorowska

Organizatorem imprezy, która odbędzie się w dniach 15-17 czerwca, są Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa. "Kobieta w Wielkim Mieście" jest jednym z głównych wydarzeń miejskiego projektu Łódź Miastem Kobiet, nad którym honorowy patronat objęły m.in. pierwsza dama Anna Komorowska, małżonka prezydenta Bronisława Komorowskiego, oraz Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi. "Na trzy targowe dni nowoczesne Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ przy al. Politechniki 2 zamieni się w kobiecy bazar produktów, usług i wydarzeń stworzonych właśnie z myślą o nich. Specjalnymi gośćmi imprezy będą panie prezydent z różnych miast Polski, które na tę okazję wcielą się w rolę modelek" - informuje "Nasz Dziennik" w przesłanym komunikacie organizator imprezy.
Jedna z ekspozycji będzie poświęcona promocji tzw. artykułów erotycznych dla kobiet. "Niewątpliwie atrakcyjnie zapowiada się strefa erotyczna, gdzie Joanna Keszka, redaktor naczelny Barbarella.pl, poprowadzi konferencję pt. "Zdrowy i radosny seks dla wszystkich kobiet, czyli seksualność z kobiecej perspektywy" (...) Na odwiedzających czekać będą stoiska z gadżetami erotycznymi do podziwiania i kupowania" - zapowiada w materiale informacyjnym Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa. Problem w tym, że dalej umieszczono adnotację, że na teren targów dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie. Czy będą one narażone na widok wulgarnych tzw. gadżetów erotycznych, którym patronuje pani prezydentowa? Przynajmniej do takich wniosków można dojść na podstawie tego, co red. Keszka napisała na swojej witrynie internetowej. Nie wszystko nadaje się do zacytowania, ale m.in. zapowiada ona, że będzie czekała przy swoim stoliku z materiałami erotycznymi do obejrzenia i kupienia.
Na niestosowność organizacji takiej wystawy, której patronują panie prezydentowe, przy wolnym wstępie dla dzieci, zwróciły uwagę elektroniczne media łódzkie. Trudno bowiem nie odnieść wrażenia, że sytuacja zakrawa na skandal. Tymczasem organizator imprezy oficjalnie zaprzecza, żeby na targach miało dojść do takich sytuacji. - Nie do końca jest tak, że jest to wystawa erotyczna i będzie dostępna dla wszystkich dzieci - twierdzi Agata Szczepaniak, komisarz ds. promocji Międzynarodowych Targów Łódzkich Spółki Targowej. Jej zdaniem, na stoisku firm erotycznych nie zostaną "wystawione przedmioty, które przypominają intymne części ciała". - Głównie będą tam żele do masażu, świece i kosmetyki, czyli rzeczy dostępne w każdych innych sklepach. Nie widać zresztą po nich, że mają charakter erotyczny. Jeśli natomiast chodzi o wystawę z muzeum erotycznego, ona będzie odgrodzona w ten sposób, że dzieci poniżej 18. roku życia nie będą mogły tam same się dostać - zapewnia Szczepaniak. Dodaje jednocześnie, że "wykład pani Joanny Keszki odbędzie się w sali konferencyjnej w oddzielonej zupełnie przestrzeni". - I tam oczywiście dzieci nie będą miały wstępu - dodaje komisarz. Nie ma jednak wątpliwości, że dziś i jutro tę część Łodzi rodzice z dziećmi powinni omijać z daleka.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.