Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 53 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd arrow Banksterzy a nasza uczciwa praca
Friday 29 May 2020 08:07:35.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Banksterzy a nasza uczciwa praca Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
11.08.2012.

Banksterzy a nasza uczciwa praca

Małgorzata Todd

Szanowni Państwo!

 

     Czy aby na pewno warto jest dorabiać się pieniędzy, zwłaszcza uczciwą drogą? Bo jeśli tak, to co później z nimi robić? Może wydać na zagraniczną wycieczkę? Zbyt duże ryzyko utraty zarówno pieniędzy, jak i nerwów. Zainwestować w coś pewnego, żeby przynosiły profit? To brzmi racjonalnie, zwłaszcza w normalnym, praworządnym państwie. Tylko czy nasze Państwo do nich należy, skoro gangster, skazany kilkoma prawomocnymi wyrokami sądowymi, zamiast przynajmniej jeden odsiedzieć, jako wprawny recydywista zakłada kolejny  „bank”, znowu okrada klientów i nikt mu w tym nie przeszkadza? A może mamy tu do czynienia z „banksterami” pod szczególnym nadzorem?

 

     W PRL-u „władza ludowa” miała tylko jeden cel: utrzymać się przy władzy, nie bacząc na dobro obywateli. Ciekawe z czym mamy do czynienia obecnie z ignorancją? Nieudolnością? A może przeciwnie – z premedytacją?

 

      W wolnej chwili proszę się zastanowić nad tymi licznymi pytaniami.

Do następnej soboty.

Pozdrawiam

Małgorzata Todd

www.mtodd.pl

P. s. poniższy link przewidziany jest dla osób mających zagranicznych znajomych, których chcą poinformować o tym co stało się pod Smoleńskiem.

http://www.solidaritywithpoland.info/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.