Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 53 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd arrow Państwo - Obywatel
Friday 29 May 2020 08:12:47.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Państwo - Obywatel Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
22.09.2012.

Państwo - Obywatel

 

Szanowni Państwo!

 

    Dawno temu w górach, miałam po raz pierwszy jechać wyciągiem krzesełkowym i trochę się bałam nadmiernej prędkości tego urządzenia. Obsługujący wyciąg najpierw zapewnił mnie, że nie mam czego się obawiać, poczym przytrzymał mnie, zamiast krzesełko, w wyniku czego doznałam kontuzji.

 

    Dlaczego o tym wspominam? A no, dlatego, że to tak ładnie ilustruje obecną władzę w Polsce. Obywatel jest przytrzymywany przy próbie jakiejkolwiek samodzielności, a z drugiej strony skazany na bezwład administracji. Nie zawsze zresztą jest to bezwład, niekiedy premedytacja. Jak uczą ostatnie wydarzenia, sprzątnięcie niewygodnego człowieka to bułka z masłem dla gangstera zaprzyjaźnionego z władzą. Instruktaż jak to się robi można znaleźć w załączonym poniżej linku. Nareszcie wiemy po co jest świadek koronny. Łapie się jakiegoś drobnego złodziejaszka i proponuje mu wolność za zeznania. Wystarczy, że będzie podpisywał przedstawione mu bajki wymyślone przez prokuratora, a włos mu z głowy nie spadnie. W przeciwnym razie... Lepiej nawet o tym nie wspominać.

 

     Do następnej soboty. Pozdrawiam

 

Małgorzata Todd

www.mtodd.pl  

 

p. s. 1) Osoby zainteresowane zabójstwem gen. Papały niech obejrzą co przydarzyło się Zbigniewowi Górze  http://www.youtube.com/watch?v=htQl3HGRAHU&feature=youtu.be

ps2: 

Nie umiem dać bezpośredniego linku, dlatego po otwarciu z prawej strony trzeba szukać Dariusza Kaczmarka

M.T.

Oto on:     Dariusz Kaczmarek Dziwna historia (w sprawie zabicia Marka PAPAŁY)

http://www.youtube.com/watch?v=SFHaCrW46BI&feature=related

 

Zmieniony ( 22.09.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.