Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 136 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow MASONI - już jawnie arrow Krzyż - z sierpem i młotem? Bluźniercy UE w akcji
Thursday 22 April 2021 17:11:28.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Krzyż - z sierpem i młotem? Bluźniercy UE w akcji Drukuj Email
Wpisał: pch24   
21.10.2012.

Krzyż - z sierpem i młotem? Bluźniercy w akcji. Komisja Europejska nie widzi problemu

 

2012-10-21 http://www.pch24.pl/krzyz-z-sierpem-i-mlotem--komisja-europejska-nie-widzi-problemu,6834,i.html#ixzz29utZcFfP

 

Komisja Europejska zaprezentowała plakat mający służyć promocji tolerancji i różnorodności. Różne symbole religijne wpisane w gwiazdę opatrzone zostały napisem „Europa dla wszystkich”. Autorzy plakatu obok krzyża umieścili sierp i młot.

 W gwiazdę wpisane zostały symbole różnych religii i kultów, w tym azjatyckich i pogańskich. Sierp i młot pojawia się pięciokrotnie, gwiazda Dawida i półksiężyc czterokrotnie, krzyż trzykrotnie. Materiał podpisano „Możemy być częścią tej samej gwiazdy – Europa dla wszystkich”.

 Autorem plakatu jest grupa Europe4all, promującej nowy projekt integracji europejskiej. Choć prezentuje on symbol zbrodniczej ideologii i państwa odpowiedzialnego za zniewolenie wielu milionów Europejczyków, plakat zawisł w budynku Komisji Europejskiej.

Jak zauważa Daniel Hannan, jego autorzy fetują najbardziej zbrodniczą ideologię świata.”Ostatnio słyszeliśmy wiele od niektórych polskich i bałtyckich przywódców o zaletach ściślejszej integracji europejskiej, i nie jest trudno zrozumieć tego historyczne powody. Powinni oni jednak pamiętać, że nie wszyscy budowniczy Wielkiej Europy czytają historię w taki sam sposób, jak oni” – dodaje Andrew Stuttaford.

  Źródło: blogs.telegraph.co.uk/nationalreview.com

mat

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.