Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "SMOLEŃSK" 12/ V arrow Sikorski: władze rosyjskie po ZAMACHU były wstrząśnięte
Friday 03 April 2020 03:21:46.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Sikorski: władze rosyjskie po ZAMACHU były wstrząśnięte Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
12.11.2012.

 

Sikorski: władze rosyjskie po ZAMACHU były wstrząśnięte

 http://www.kresy.pl/wydarzenia,polska?zobacz/sikorski-wladze-rosyjskie-po-zamachu-byly-wstrzasniete

 

Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski w audycji Jacka Żakowskiego w TOK FM nazwał katastrofę smoleńską „zamachem”.

- Jeszcze wracam do Rosji. Po zamachu wydawało się, że będzie mieli – mówiąc językiem obamowskim reset w stosunkach polsko-rosyjskich. Że na tej tragedii, na tym wspólnym przeżyciu, będzie można budować jakieś pozytywne odruchy. No, ostatnio trudno by było znaleźć  potwierdzenie w tych relacjach, chociażby sprawa wraku… – zaczął prowadzący Jacek Żakowski.

Szef MSZ podłapując słowa dziennikarza powiedział: Władze rosyjskie po zamachu były autentycznie
wstrząśnięte i przypominam, że miało miejsce ileś decyzji, które były motywowane… emm – zawiesił się Sikorski. – Dobrą wolą – skończył za niego Żakowski. – Tak, mam wrażenie – dodał szef MSZ.

W katastrofie lotniczej poci Smoleńskiem, 10 kwietnia 2010 roku zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i inni przedstawiciele najwyższych władz państwowych.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.