Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 138 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 13 arrow Lewak i pedofil Daniel Cohn-Bendit uciekł...
Thursday 22 April 2021 15:20:20.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Lewak i pedofil Daniel Cohn-Bendit uciekł... Drukuj Email
Wpisał: Daniel Cohn-Bendit   
24.04.2013.

Lewak i pedofil Daniel Cohn-Bendit uciekł...

 

Narodowcy zablokowali konferencję Cohn-Bendita?

 

 

...zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać

 

narodowcy-zablokowali

2013-04-24

Tu:  Daniel Cohn-Bendit

 

Daniel Cohn-Bendit, lewak i wiceprzewodniczący Zielonych, który zasłynął m.in. chwaleniem się pedofilskimi zachowaniami, miał być gościem Otwartych Debat Europejskich we Wrocławiu. W ostatniej chwili zrezygnował. Czy wpływ na tę decyzję miał zapowiadana manifestacja narodowców podczas jego wystąpienia?

[a może za mało było dzieci do głaskania? Md]

Na konferencji Cohn-Bendita mieli być obecni narodowcy. Organizowali się na Facebooku, zakładając wydarzenie „Stop pedofilom na Uniwersytecie Wrocławskim”. Apelowali tam do swoich sympatyków, by przyszli na wykład wiceprzewodniczącego partii Zielonych. Swoją obecność zapowiedziało 700 osób.

 Narodowcy wystosowali też w tej sprawie list do rektora Uniwersytetu Wrocławskiego, Marka Bojarskiego, protestując przeciwko obecności Cohn-Bendita na konferencji.

 Cohn-Bendit w ostatniej chwili odwołał swój przyjazd do Wrocławia. Zdecydował, że zostaje w Warszawie. Swoją absencję wytłumaczył chorobą.

 „Mimo to idziemy zadawać pytania "gościom". Bowiem pedofil na uniwersytecie to nie ostatni z problemów. Należy zamanifestować swój sprzeciw wobec jednostronności debaty oraz odpowiednio przywitać Palikota. Widzimy się na miejscu!” - apelują na profilu Narodowego Wrocławia.

 Cohn-Bendit był przywódców ruchu studenckiego we Francji i paryskiego Maja’ 68. Zasłynął też tym, że chwalił się pedofilskimi zachowaniami. W jego autobiografii można znaleźć następujący fragment: „W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad 2 lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem...”

 Źródło: fronda.pl ged

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.