Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 25 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańc. za Ojczyznę 13 arrow Demonstracja w obronie rodziny, małżeństwa i wartości katolickich w Gdańsku
Monday 17 February 2020 07:04:00.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Demonstracja w obronie rodziny, małżeństwa i wartości katolickich w Gdańsku Drukuj Email
Wpisał: Gdańsk   
27.04.2013.

Demonstracja w obronie rodziny, małżeństwa i wartości katolickich w Gdańsku


 
W niedzielę 5 maja  wyjdziemy na ulice Gdańska aby zaprotestować przeciwko ekspansji homoseksualizmu, ośmieszaniu małżeństwa i rodziny oraz próbom wprowadzenia do programów szkolnych fałszywej wizji ludzkiej seksualności. Nie możemy godzić się na podejmowane przez lobby homoseksualne działania zmierzające do zniszczenia filarów naszej cywilizacji,  małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety, a także rodziny jako naturalnego środowiska wychowania dzieci . Nie możemy pozwolić  na to, aby decyzje o wychowaniu naszych dzieci podejmowały osoby mające problemy z określeniem własnej tożsamości. Dzieci nie należą do państwa. Nie pozwólmy  odebrać  sobie naszych podstawowych praw.  


Demonstrację poprzedzi Msza Św. w Bazylice Św. Brygidy w Gdańsku w intencji Ojczyzny, w której zawierzymy Panu Bogu  polskie rodziny  i małżeństwa.

 

Msza rozpocznie się o godzinie 12.30, a po jej zakończeniu przejdziemy w marszu protestacyjnym ulicą Rajską, Podwalem Grodzkim i Wałami Jagiellońskimi  pod pomnik Jana III Sobieskiego.


 Anna Kołakowska koordynator Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę


 Andrzej Jaworski Poseł na Sejm RP, przewodniczący Parlamentarnego  Zespołowi ds. Przeciwdziałania Ateizacji

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.