Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańc. za Ojczyznę 13 arrow Spotkanie organizacyjne Ogólnopolskiego Protestu przeciwko deprawowaniu dzieci
Sunday 20 September 2020 17:06:45.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Spotkanie organizacyjne Ogólnopolskiego Protestu przeciwko deprawowaniu dzieci Drukuj Email
Wpisał: Marcin Dybowski   
27.06.2013.

Spotkanie organizacyjne Ogólnopolskiego Protestu przeciwko deprawowaniu dzieci

 

 

Marcin Dybowski  marcin.dybowski@wolfnet.pl

 

W najbliższa sobotę godz. 19-tej w Warszawie u ks. Józefa Maja, parafia św. Katarzyny na Służewie, wstępne spotkanie organizacyjne osób, stowarzyszeń i ruchów katolickich (chodzi o współorganizowanie protestu w dniu 15.08.2013):

Uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, wśród których są rodzice i dziadkowie niewinnych dzieci polskich, przygotowują i zapraszają wszystkich chętnych do współpracy w zorganizowaniu w dniu święta Matki Boskiej 15.08.2013 roku  Ogólnopolskiego Protestu (manifestacji) przeciwko deprawowani naszych dzieci i niszczeniu polskiej rodziny przez wrogi nam system edukacji szkolnej i państwo, które od dziesiątków lat zamiast stać na straży rodziny walczy z nami coraz bardziej podstępnymi  i wyrafinowanymi sposobami.


Non possumus!


Nie pozwolimy na deprawację! Nie pozwolimy na seksualizację i ogłupianie naszych dzieci!


Przyjmiemy chętnie rolę służebną w tym przedsięwzięciu i zapraszamy stowarzyszenia, ruchy katolickie, fundacje, osoby prywatne i różnego rodzaju podmioty, media do wspólnego działania by "obronić każdą polską duszę (Jasnogórskie Śluby Narodu)"!

Uprzejmie prosimy o kontakt w powyższej sprawie, w najbliższym czasie zaproponujemy miejsce spotkania byśmy mogli ustalić wspólnie dalsze szczegóły działania związane z organizowaniem w Warszawie Mszy Świętej i przemarszu pod budynki Ministerstwa Edukacji Narodowej w al. Szucha.

 

 antyk2@o2.pl  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.