Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ISLAM braminizm... arrow "Wasza przemoc w naszym kraju jest powodem naszego sprzeciwu"; Niemcy.
Thursday 09 April 2020 19:19:57.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Wasza przemoc w naszym kraju jest powodem naszego sprzeciwu"; Niemcy. Drukuj Email
Wpisał: Die Freiheit   
16.07.2013.

"Wasza przemoc w naszym kraju jest powodem naszego sprzeciwu"; Niemcy.

 

2013-07-16 pch24

Pod takim hasłem członkowie partii  obrony praw obywatelskich „Die Freiheit” zebrali się 8 lipca w Harthof, dzielnicy w północnej części Monachium (Niemcy), aby pokojowo wyrazić swój sprzeciw wobec budowy islamskiego centrum oraz szerzącej się przemocy w kraju. W odpowiedzi radykalni muzułmanie obrzucili obelgami protestujących, w organizatora manifestacji rzucono jajkiem.

 

W Harthof, dzielnicy, w której co trzecia osoba jest obcokrajowcem, a co druga nie ma korzeni niemieckich, członkowie bawarskiej partii „Die Freiheit” zebrali się, aby protestować przeciwko budowie Europejskiego Centrum Islamskiego (Europäische Islamzentrum) w Monachium. Publicysta,  przewodniczący partii „Die Freiheit“, Michael Stürzenberger zbierał również podpisy przeciwko budowie meczetów.

 Pod hasłem „Wasza przemoc w naszym kraju jest powodem naszego sprzeciwu” protestujący próbowali przekonać zgromadzonych muzułmanów, że nie są „islamofobami”, ale chcą zwalczać szerzącą się w ich kraju agresję, której się stanowczo sprzeciwiają. Organizatorzy manifestacji podkreślali, że ich protest nie jest wyrazem krytyki skierowanej bezpośrednio do muzułmanów - Muzułmanie są bowiem mile widziani, jeśli odrzucą na terenie Niemiec święte prawo islamskie szariat i będą respektować niemiecki system prawny  (…) źródłem krytyki są natomiast fragmenty Koranu, które nawołują do przemocy i zabijania  – mówił Stürzenberger.

 Jak wynika z reportażu autorstwa Michaela Stürzenbergera na nic się zdały pokojowe próby przemówienia do muzułmanów. Protestujący spotkali się z agresją ze strony przeciwników demonstracji – szybko zdaliśmy sobie sprawę z tego, że ta dzielnica przestała być miejscem, w którym możemy się czuć jak w domu – pisze Stürzenberger.

 Podczas manifestacji padały obelgi skierowanie w stronę uczestników protestu. Łagodnymi przykładami są: „Czego tutaj chcecie?  (…) To nasze terytorium” i „Nienawidzimy Was”.

Wśród uczestników manifestacji znalazła się również Austriaczka,  L.S. Gabriel, która podobnie jak inne kobiety musiała wysłuchiwać wyzwisk skierowanych w jej stronę. Jednym z najłagodniejszych określeń, jakie rzucano pod jej adresem było: „ty stara wywłoko”. Nie pominięto uczestniczącej w proteście Thoko z Południej Afryki, na którą wołano: „czarna nazistko”.

 „Atmosferę rozgrzewało nie tylko świecące tego dnia słońce, ale również beczka piwa, w którą się zaopatrzyli przeciwnicy protestu” – wynika z reportażu. Dopiero interwencja policji zaprowadziła porządek. Na przesłuchanie zabrana została najbardziej agresywna przeciwniczka manifestacji Natalie P.

 Planowana budowa Europejskiego Centrum Islamskiego, która stała się przyczynkiem do zorganizowania manifestacji w Hartfhof, ma uczynić Monachium ośrodkiem islamu w Europie. Do głównych zadań islamskiego centrum będą należały m.in.: szerzenie islamu w Europie, zgłębianie wiedzy z zakresu prawa islamskiego oraz kształcenie islamskich kaznodziejów.

 Źródło: www.koptisch.wordpress.com Klaud

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.