Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T
Monday 16 July 2018 04:50:17.25.
migawki
Błyskawiczne zmiany ustawy o IPN ukazują, że nie mamy już Sejmu, lecz Knessejm. Nie mamy już Polski, lecz Polin. Powtórka Sejmu niemego [1717]

["Pilny wniosek premiera Mateusza Morawieckiego ws. zmiany ustawy o IPN i rezygnacji z zapisów penalizujących przypisywanie narodowi polskiemu zbrodni nazistowskich. Takich zmian domagały się środowiska żydowskie, a także USA i Izrael."]

Jeśli się mają tylko za masonów i sługi Żydów, to są zbrodniarzami. Ale jeśli się mają za Polaków, to są też zdrajcami.

Rachuby, by zrobić TO w czasie euforii piłką spowodowanej – zawiodły. Więcej ludzi widzi i rozumie, co się dzieje.

 
N O W O Ś C I
W Y S Z U K I W A R K A
 
POLECANE
Morderstwo Krzysztofa Zalewskiego - eksperta badającego katastrofę smoleńską Drukuj Email
Wpisał: niezalezna   
10.12.2012.

Morderstwo Krzysztofa Zalewskiego - eksperta badającego katastrofę smoleńską

  

10.12.2012 http://niezalezna.pl/35801-morderstwo-krzysztofa-zalewskiego-eksperta-badajacego-katastrofe-smolenska

 

Dzisiaj w Warszawie zamordowano Krzysztofa Zalewskiego, eksperta lotniczego badającego katastrofę smoleńską - dowiedział się portal Niezależna.pl

Po południu do siedziby wydawnictwa Magnu-X przy ulicy Grochowskiej (306/310 p. 206) na warszawskiej Pradze wtargnął mężczyzna, który zadał kilka ciosów nożem 46-letniemu Krzysztofowi Zalewskiemu. 48-letni bandyta odpalił również ładunek wybuchowy. Doszło do eksplozji, ale siła rażenia nie była duża.

Na miejscu zbrodni nadal pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza i obecny jest prokurator.
- Dlatego na razie nie udzielamy żadnych szczegółowych informacji - mówi Niezależnej.pl prokurator Renata Mazur, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga.

Krzysztof Zalewski był ekspertem lotniczym, którym wielokrotnie wypowiadał się na temat katastrofy smoleńskiej, m.in. na łamach "Gazety Polskiej". Był również jednym z bohaterów filmu "10.04.10" Anity Gargas.

Krytykował raporty komisji MAK i komisji Jerzego Millera. Był gościem zorganizowanej dwa miesiące temu Konferencji Smoleńskiej. Jako jedyny dziennikarz z branży lotniczej był też na tegorocznym zjeździe klubów "Gazety Polskiej".

=================================== 

Magnum-X jest największym w Europie Centralnej prywatnym wydawnictwem prasowym zajmującym się tematyką wojskową. Na łamach naszych wydawnictw prezentujemy zarówno współczesną technikę wojskową i przemysł obronny, jak i wyzwania przyszłości oraz problematykę militarno-historyczną.

 Magnum-X wydaje magazyny poświęcone tematyce wojskowej, m.in.: "Nowa Technika Wojskowa", "Lotnictwo", "Morze Statki i Okręty", "Strzał" i "Poligon".

Zmieniony ( 10.12.2012. )
 
Gehenna rodzin Ofiar Zbrodni Drukuj Email
Wpisał: Magdalena Merta   
27.11.2012.

Gehenna rodzin Ofiar Zbrodni

 

Magdalena Merta http://niezalezna.pl/35185-gehenna-rodzin

 

Każda wzmianka o nieprawidłowościach związanych z identyfikacją i ewentualną zamianą ciał ofiar tragedii 10 kwietnia wywołuje w rodzinach bardzo emocjonalne reakcje. Zastanawiam się, kiedy nasza gehenna się skończy? Przychodzi też żałować, że nie otwarto trumien od razu po 10 kwietnia.

 

Nadzwyczaj ważne jest pytanie, dlaczego do tego nie doszło. Niezrozumiałe jest dla mnie kolejne odrzucanie wniosków o badania spektrometrem ciał. Nie wiem też, czego prokuratorzy tak bardzo się boją, że nie chcą dopuścić, by ich pracę obserwowali niezależni eksperci. To wszystko każe mi przypuszczać, że w sprawie Smoleńska będziemy mieli także śledztwo w sprawie śledztwa. Przypomnę, że dokładnie tak samo było przy Katyniu. Dziś śledztwo w tej sprawie jest prowadzone także pod kątem tego, w jaki sposób początkowo tuszowano tę zbrodnię.

 

[ A na przełomie kwietnia i maja 2010 gorąco zachęcałem Panią , inne odważniejsze Rodziny, oraz t. zw. „prawicowych” polityków do wymuszenia badań „co jest w tych trumnach”. CI ostatni byli przeciw. W Prokuraturach Generalnej oraz Wojskowej jest moje doniesienie z tym  - już wtedy uzasadnionym - żądaniem . Mirosław Dakowski]

 
http://iozn.pl/petycja/Leki naturalne, których Bruksela i przemysł farmaceutyczny chcą nas pozbawić. Drukuj Email
Wpisał: leki naturalne   
29.09.2012.

 

 

Wejdź na stronę http://iozn.pl/petycja/petycja.html i zapoznaj się z przygotowywanym przez biurokratów z Brukseli kolejnym planem ataku wymierzonego w nasze kieszenie, lecz tym razem nie tylko w nie. Celem o wiele bardziej wrażliwym i dla nas newralgicznym jest nasze zdrowie. Ustawiono bariery biurokratyczno-finansowe odcinające od rynku zdecydowaną większość producentów leków opartych na surowcach naturalnych i ziołach, oraz leczniczo działających suplementów diety. Koszty stosownych do nowego prawa zaświadczeń, oraz czas ich uzyskiwania powodują bankructwa i likwidację produkcji.  Na przykład zbadanie właściwości nasion kopru z którego od wieków  na całym prawie świecie przyrządza się herbatę niemowlętom zajęło tym specjalistom dwa lata. Jak będzie z bardziej skomplikowanymi medykamentami?


W rezultacie skazani będziemy na stosowanie w miejsce środków naturalnych ich chemicznie wytworzonych odpowiedników. Są one nie tylko droższe, ale i często o szkodliwych działaniach ubocznych.

Dyskusje o skuteczności związków identycznych chemicznie z naturalnym lecz wytworzonych sztucznie to sprawa ciągle nieskończona. Trudno ocenić na czym bardziej im zależy. Czy chodzi o nasze pieniądze, czy o depopulację?


Z tego względu nie wahaj się, aby powiadomić ludzi z Twojego otoczenia i zachęcić ich do dołączenia do naszego grona, poprzez wysłanie im poniższego odnośnika:

http://iozn.pl/petycja/petycja.html
Zmieniony ( 16.11.2012. )
 
Egzorcyzmujemy sejm Różańcem 11.11.2012 Drukuj Email
Wpisał: Maria Kowalska   
05.11.2012.

Egzorcyzmujemy sejm Różańcem 11.11.2012. Różaniec jest egzorcyzmem

 

Maria Kowalska

 

11 Listopada o godz. 11.-tej odbędzie się Msza św. pod sejmem. O godz. 12-tej rozpocznie się modlitwa różańcowa. Odmawiając różaniec otoczymy miejsce, gdzie stanowione jest prawo w naszej Ojczyźnie. Różaniec jest egzorcyzmem.

Opaszmy sejm Różańcem.

Zapraszamy wszystkie osoby pragnące ratunku dla naszej Ojczyzny. Utworzymy wokół sejmu kordon modlitewny.

"Jedyna broń, której używając Polska zwycięży, to różaniec" przed swoją śmiercią powiedział prymas August kard. Hlond.

Jan Paweł II nauczał, że różaniec to egzorcyzm.

Polsce potrzeba cudu i ludzi wielkiej wiary, aby ten cud wymodlić.

W dniu narodowego święta zgromadzimy się, by wspólną modlitwą za Ojczyznę uchronić nas i przyszłe pokolenia od złego prawa, które wymierzone jest w nasze rodziny: w polskich ojców, matki i dzieci; od prawa, które doprowadza naszą Ojczyznę i nas samych do ruiny moralnej i materialnej.

Spotkanie rozpoczniemy Mszą Świętą pod budynkiem sejmu o godzinie 11-tej.

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/2012/10/11-11-2012-otoczmy-sejm-rozancem-swietym/

Zmieniony ( 05.11.2012. )
 
KOGO POCHOWANO NA WAWELU?! - pytał Jarosław Kaczyński Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
27.09.2012.

KOGO POCHOWANO NA WAWELU?! - pyta Jarosław Kaczyński  

[przypominam artykuł - pytanie sprzed DWÓCH LAT.    MD, 27 IX. 2012 ]

http://niezalezna.pl/artykul/kogo_pochowano_na_wawelu_/42684/1

[muszę dodać, że alarmowałem w tej sprawie w MAJU. http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1921&Itemid=100  Dlaczego Jarosław Kaczyński zdecydował się powiedzieć o tym dopiero 20 grudnia? MD]

 gb, TVP Info, 20-12-2010

"Człowiek w trumnie nie przypominał mojego brata” – stwierdził Jarosław Kaczyński podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Przyznał równocześnie, że nie złożył wniosku o ekshumację zwłok. Prezes PiS ma jednak wątpliwości co do prawidłowości sekcji przeprowadzonej przez Rosjan. 

 
Mam podstawy, ale takie są w Polsce przepisy, że nie mogę o tym głośno mówić, żeby sądzić, że w trakcie sekcji przeprowadzonej w Smoleńsku nie wszystkie części ciała, które tam były, należały do prezydenta RP – mówił.

Prezydent nie był generałem i nie nosił generalskich mundurów – dodał. Zaznaczył, że „to jest poza jakakolwiek wątpliwością”.

O ile rozpoznałem ciało mojego świętej pamięci brata na lotnisku – podałem charakterystyczne cechy i one zostały potwierdzone – tzn. bliznę na ręce po ciężkim złamaniu reki, o tyle kiedy już widziałem ciało przywiezione do Polski w trumnie, tego nie rozpoznałem. Był to człowiek, który nie przypominał mojego brata. Mówiono mi, że to on – powiedział polityk.

(źródło TVP Info)

 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 101 - 150 z 517
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.