2+2=4??? – Skandaliczna wypowiedź matematyka !!!

2+2=4? Skandaliczna wypowiedź matematyka wyklucza z debaty liczących inaczej

Kategoria: Archiwum, Polecane, Polityka, Polska, WażneAutor: CzarnaLimuzyna, 5 lipca 2022

Zanim omówię skandaliczną wypowiedź pewnego matematyka, który na publicznym forum stwierdził, że dwa plus dwa równa się cztery, a potem dodał, że jest to jedyny prawdziwy wynik, przytoczę równie bulwersujące wypowiedzi dotyczące płci.

Bóg stworzył TYLKO DWIE płcie – MĘŻCZYZNĘ i KOBIETĘ, Adama i Ewę. Rzekł do nich, by byli płodni. Byli. UE chce KAR za głoszenie tej LOGICZNEJ historii stworzenia człowieka przez Boga w dwóch tylko, dopełniających się płciach, dających ludzkości trwanie. W negacji tego logiki brak.

Wypowiedź tę zacytował lewicowy periodyk stwierdzając, że autorka zacytowanej kontrowersji “odpłynęła”. Dodatkowym skandalem jest fakt, że napisała to lubiana i równocześnie nielubiana pani Krystyna, która popierając socjalistów z PiS od czasu do czasu manifestuje zdolność logicznego myślenia, atakując myślących inaczej. Pawłowicz nawiązała do niepokojów swojego partyjnego kolegi, który ostrzegł przed:

UE chce zakazać krytyki genderyzmu, czyli zakazać twierdzenia, że mamy 2 a nie kilkadziesiąt płci. Jak? Wbrew traktatom chce aby większością kwalifikowaną zdefiniować “mowę nienawiści” w dyrektywie antyprzemocowej. (…)

Kara za głoszenie poglądów sprzecznych  z “Global Order of Satan” ma wynosić 2 lata pozbawienia wolności. Notabene, organizacja pod tą samą nazwą (Global Order of Satan) uczestniczyła oficjalnie w warszawskiej paradzie razem z Ukraińcami, którzy porzuciwszy na chwilę karabiny demonstrowali swoją odmienność.

Swojej odmienności w myśleniu i poglądach dowiodła również żona Łukasza Schreibera, ministra bez teki w rządzie Morawieckiego.

Z kolei wspomniani sataniści głosili to co zwykle głosi na międzynarodowym forum, przyjaźniący się z Klausem Schwabem, prof. Diabelski:

Global Order of Satan należy do nurtu satanizmu racjonalnego, humanistycznej filozofii, która w centrum zainteresowania stawia człowieka, jego rozum, godność i wolność. /facebook/

Kłamstwo leży pośrodku i dlatego każdy może mieć swoją prawdę

Pod takim hasłem kończę swój pełen zatroskania donos na pewnego matematyka, który brutalnie zaatakował orientację liczących inaczej. Stwierdził on mianowicie, że 2+2=4. Dodał również, że jest to jedyny prawdziwy wynik, a wszyscy ci, którzy twierdzą inaczej to oszuści. Ta pełna mowy nienawiści wypowiedź  jest wyraźną próbą wymuszenia stosowania przy rożnych obliczeniach zawsze tych samych wzorów. Dziecko, które udzieli innej odpowiedzi może poczuć się wykluczone z grona innych uczniów, a od tego do dyskryminacji jeden krok.

___________________________________________________________

Cytaty z Krystyny Pawłowicz, Sebastiana Kalety, Satanistów są prawdziwe.

Prawdziwa jest również Marianna Schreiber nazywająca samą siebie, katoliczką.