Antykoncepcja hormonalna jest kwintesencją cywilizacji śmierci. Nie dopuszcza do powstania nowego życia, a jeśli do tego dojdzie – zabija je.

Marsz.info
TWÓJ PORTAL PRO-LIFE I PRO-FAMILY
 Szanowni Państwo!
jak wiecie regularnie poruszamy tematy, którymi nie interesują się największe media.
Tak jest i tym razem.
Niedawno opublikowaliśmy artykuł o konsekwencjach upowszechniania się antykoncepcji hormonalnej.
Podejmowanie tego tematu uchodzi za kontrowersyjne, gdyż możliwość korzystania z tabletek antykoncepcyjnych traktowana jest w środowiskach feministycznych jako zdobycz cywilizacyjna.
Czy jednak tak jest w istocie?
Zachęcam Państwa do lektury tekstu, a także do wsparcia nas w jego promocji.
Dzięki Państwa pomocy możemy ustrzec wiele kobiet przed decyzjami, które mogą je narazić na poważne konsekwencje. Zarówno w wymiarze moralnym, jak i zdrowotnym.
Antykoncepcja hormonalna jest kwintesencją cywilizacji śmierci. Nie dopuszcza bowiem do powstania nowego życia, a jeśli do tego dojdzie – zabija je.
Wymaga to nieco medycznego wyjaśnienia.
Po pierwsze: przyjmowana codziennie opisywana w artykule pigułka Opill powoduje zatrzymanie jajeczkowania i zwiększenie lepkości śluzu szyjki macicy, co uniemożliwia zapłodnienie.
Po drugie, jej twórcy zadbali o śmiercionośną skuteczność. Jeśli nawet w jakiś sposób doszłoby do zapłodnienia, uniemożliwia ona zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki w macicy. Tym samym powoduje śmierć dziecka.
Ponadto, dochodzą do tego liczne skutki uboczne, których doświadcza matka, m.in. zwiększenie ryzyka zachorowania na raka piersi i zawałów serca oraz inne, o których mogą Państwo przeczytać w powyższym artykule.
A wszystko to do kupienia bez żadnego problemu w aptece. Tak przez nastolatki i młode kobiety, które nie chcą mieć dzieci teraz lub w ogóle, jak i przez matki, które nie chcą mieć ich już więcej.
Najbardziej jednak przeraża fakt, że ten scenariusz jest możliwy do zrealizowania także w Polsce.
Skoro bowiem dziś obserwujemy bierność polityków wobec karania organizacji, które nielegalnie dostarczają pigułki aborcyjne, to czy mamy podstawy, by ufać, że jutro nie ulegną gremium „specjalistów” (dodatkowo amerykańskich), którzy zasugerują, że nie ma nic szkodliwego i niemoralnego w stosowaniu antykoncepcji hormonalnej?
Przecież w polskich szkołach i na uniwersytetach promowana jest agenda zrównoważonego rozwoju. A to właśnie jej architekci uznają antykoncepcję i aborcję za „prawa człowieka”. Oczywiście pod hasłem „powszechnego dostępu do świadczeń z zakresu zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego”.
Dlatego właśnie na łamach naszego portalu przestrzegamy przed akceptacją takich rozwiązań i przed uleganiem zwodniczej propagandzie promotorów cywilizacji śmierci. Jasno pokazujemy, że rozpowszechnianie antykoncepcji hormonalnej ma negatywne skutki dla jednostek (zniszczone zdrowie kobiet), jak i dla całych społeczeństw (katastrofa demograficzna).
Chcemy, żeby dotarł do jak największej liczby odbiorców. Wierzymy, że ta lektura zadziała otrzeźwiająco na czytelników i uzmysłowi im, że jeśli nie będziemy odważnie stawać po stronie życia i rodziny, wtedy podobne rozwiązania mogą zostać wprowadzone również w Polsce.
Dlatego właśnie TERAZ prosimy o wsparcie naszej codziennej pracy dobrowolnym datkiem w wysokości 30 zł, 60 zł, a jeśli mają Państwo taką możliwość nawet kwotą 100 zł lub 200 zł, albo większą!
Kliknij tutaj i pomóż nam przekazywać prawdę o szkodliwości antykoncepcji hormonalnej!
Już teraz serdecznie dziękujemy za Państwa pomoc, hojność i nieocenione wsparcie, które przekazują Państwo na rozwój naszego wspólnego projektu, jakim jest portal Marsz.info!
Z pozdrowieniami
Redakcja Marsz.info