Czy wyrośnięty płód, powiedzmy jednoroczny, można zabić? Żądamy aborcji na życzenie ! W dowolnym wieku !!!

Czy wyrośnięty płód powiedzmy jednoroczny, można zabić? Aborcja na życzenie ! W dowolnym wieku !!!

Anthony Ivanowitz www.pospoliteruszenie.org 25.08.2023r.

Myślenie podstawowe

Tylko prawda jest ciekawa

Jana Szostak,  białorusinka osiadła w Polsce, ogłoszona jako kandydatka Koalicji Obywatelskiej w najbliższych wyborach parlamentarnych, opowiada się za aborcją na życzenie do 9. miesiąca ciąży. Chce mieć możliwość uśmiercenia dziecka tuż przed jego narodzinami. Małgorzata Kidawa-Błońska zapowiedziała, że w związku z takim obrotem spraw Szostak nie będzie na liście KO.
Pani Kidawa Błońska nie wyjaśniła dlaczego usunięto Janę Szostak z listy Koalicji Obywatelskiej: czy dlatego, że jej postulat jest zbyt radykalny, czy też może odwrotnie, jest niedostatecznie radykalny.
Pani Szostak być może nie rozumie (gdyż tak zwane aborcjonistki myślą narządem który mają pomiędzy nogami), że tylko niewielkie rozwinięcie jej postulatu pozwoli każdemu obywatelowi któremu przyjdzie na to chęć, urżnąć łeb jej samej!
Jeśli bardzo nowocześnie i postępowo jest popierać aborcję do 9 miesiąca ciąży,  to dlaczego ograniczać  aborcję do 9 miesiącu ciąży? Czyż nie jeszcze bardziej postępowo i nowocześnie będzie popierać aborcję po 9 miesiącu ciąży?
Załóżmy, że się już taki mały człowieczek jakoś uchowa i dzięki nieuwadze zacofanych rodziców, urodzi. Co z niego za człowiek? Nic nie potrafi, robi pod siebie, nie mówi, nie chodzi, sam nie je… toż to jeszcze większa zakała niż zarodek 3 miesięczny! Ten przynajmniej radzi sobie sam. Po co “toto” utrzymywać przy życiu?! Też zabić…
No, a taki powiedzmy jednoroczny nieudacznik, ma prawo żyć, czy zabić?… Zabić w cholerę! A dwuletni gagatek? – zabić gada, bo tylko powietrze zanieczyszcza! A co z trzylatkami? – no tacy to już sami się domagają żeby im łby poukręcać. A jak taki gagatek dożyje jakimś cudem do pełnoletności, powiedzmy do wieku pani Szostek, to już może żyć, czy ukatrupić?
Jak równość to równość – ukatrupić!
Co prawda więcej będzie z tym zachodu niż z płodem trzy-miesięcznym, ale trudno: popełnili rodzice błąd nie wyskrobując panią Szostek jak miała 3 miesiące, to trzeba teraz łeb jej uciąć, albo na kawałki rozszarpać, podobnie jak płód 3 miesięczny!
Niestety nie będzie  można tego dokonać nowoczesną metodą podciśnieniowego rozrywania ciała na strzępy (przynajmniej na ten moment), ale nauka i z tym sobie za jakiś czas poradzi, a w zasadzie już poradziła konstruując TAK ZWANE SZCZEPIONKI, KTÓRE POTRAFIĄ UKATRUPIĆ NAWET PŁÓD przerośnięty do lat 100!
 Wniosek:

Każdy obywatel nowoczesnego, postępowego państwa, powinien mieć prawo ukatrupić każdego innego obywatela (zwłaszcza młodszego i słabszego od siebie) jeśli uzna to za stosowne! Prawo takie powinno też przysługiwać instytucjom państwowym, które do tego celu powinny  stosować tak zwane szczepionki
Obywatel, który by ukatrupił innego, powinien chodzić w glorii chwały i otrzymywałby stosowny medal, na wzór medalu jaki otrzymał Minister Śmierci niejaki Niedzielski, którego uhonorowano medalem dla wizjonerów medycyny, za uśmiercenie ponad 250 tysięcy całkiem już wyrośniętych płodów polskich! 
Takie prawo gwarantowałoby, że nieudany twór ewolucji (czy Boga) czyli człowiek, odejdzie w niebyt, bo mordując bezbronne istoty własnego gatunku, które nazywa “nieczłowiekiem” lub  ” płodem”, nie jest godzien tego, aby stąpać po powierzchni MATKI ZIEMI, on tą Ziemię kala!
Państwa, których prawo dopuszcza mordowanie ludzi słabszych i młodszych, przez starszych i silniejszych (tylko dlatego, że ci słabsi i młodsi są jeszcze w łonie matek, zaś te nie życzą sobie potomstwa), zasługują tylko na pogardę i zagładę!