Krzysztof Tytko vs ORLEN:Rozsprzedają nasze zasoby! Dlaczego rządzący prowadzą antypolską politykę?

Krzysztof Tytko vs ORLEN:Rozsprzedają nasze zasoby! Dlaczego rządzący prowadzą antypolską politykę?

By Adam Nowacki krzysztof-tytko-vs-orlen-rozsprzedaja

Krzysztof Tytko mówi prawdę o wchłonięciu PGNiG przez Orlen.

– Dzisiaj o zasobach naturalnych, ale też o tym, dlaczego mój gość – Krzysztof Tytko sądzi się. (…) O co chodzi w sporze z Orlenem? – pyta redaktor Piotr Szlachtowicz. – Wszyscy wiedzą, że została podjęta uchwała 10 października o wchłonięciu PGNiG do Orlenu i tutaj ja jako Krzysztof Tytko, który wykupił 10 akcji, jestem osobą pokrzywdzoną nie tylko z tytułu, że mam akcje, ale jestem pokrzywdzony jak obywatel, bo twierdzę, że ta fuzja doprowadzi do straty setek miliardów, a w przyszłości nawet do bilionów – oznajmia inżynier Krzysztof Tytko.

Polecamy: Inż. Krzysztof Tytko: Ograbią Polaków na biliony?! Ujawniamy nowe szokujące informacje ws. połączenia PGNiG z Orlenem!

Orlen: To już nie Polski Koncern Naftowy!

– To jest legalne prawnie wyprowadzenie potencjału polskiego do generowania dużych zysków w przyszłości do kapitału prywatnego. On na razie jest częściowy. (…) Najpierw musimy budować narodowego czempiona, a zlikwidowano PGNiG, czyli zniknęła Polska i zniknął Polski Koncern Naftowy – dodaje ekspert.

– Gdzie zatem mówimy o czempionie narodowym, jak tam już kapitał niby prywatny ma 50,1 procenta, to już traktują, że to jest spółka prywatna i nie dopuszczają Najwyższej Izby Kontroli do kontroli, pomimo, że mamy prawie 50 procent udziałów – komentuje Tytko.

Inżynier Krzysztof Tytko z pomocą mecenas Tarnawy-Gwóźdź w walce o Polskę

– Tak w skrócie, jeszcze na trzy dni przed tą uchwałą, ja poprzez swoją kancelarię zarekomendowaną przez panią mecenas Tarnawę-Gwóźdź, złożyliśmy zawiadomienie do Prokuratury Krajowej o możliwości popełnienia przestępstwa na dużą skalę. Po dwóch miesiącach Prokuratura Krajowa nam odpowiedziała, że ona nie widzi uzasadnienia – przypomina gość.

Argumenty Krzysztofa Tytko i decyzje prokuratury!

– W związku z tym myśmy złożyli zażalenie do sądu na to postanowienie Prokuratury Krajowej, ale w międzyczasie jak przygotowywaliśmy się do pozwu o uchylenie lub unieważnienie tej uchwały, zdobywaliśmy dodatkową nową wiedzę, bardziej pogłębioną. Postanowiliśmy posłać tym razem do Prokuratury Okręgowej uzupełnienia do tego zagadnienia o popełnieniu przestępstwa na dużą skalę. O dziwo Prokuratura Okręgowa nam odpowiedziała, że przyjęła nasze zastrzeżenia i weźmie to wszystko pod uwagę.

A partia systemowa, partia, która rządzi Polską wmawia nam, że wszystko jest OK, że Orlen Polski, że fuzja to dobry ruch. A tymczasem inżynier Krzysztof Tytko udowadnia, że jest zupełnie inaczej!

Polecamy: Krzysztof Tytko pozywa Orlen! Zawiadomienie popełnienia przestępstwa do NIK! Czy uratujemy górnictwo?

Źródło: wRealu24 (Banbye)

===========

[Video oraz konta do wspierania w oryginale. MD]