O co chodzi z Paktem Pandemicznym WHO?

2022-05-22 https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/o-co-chodzi-z-paktem-pandemicznym-who

Kategorie:

Zdecydowana większość ludzi nigdy nie słyszała o roli WHO w niedawnej pandemii drapania w gardle i bezobjawowych chorych znajdowanych za pomocą inwazyjnych testów, które w większości okazały się oszustwem. Niemniej jednak ci konstruktorzy pandemii spod egidy ONZ, nie tylko nie odeszli w niesławie, ale pod pretekstem Covida, wysmażyli specjalny Pakt Pandemiczny, o którym też zdecydowana większość ludzi nigdy nie słyszała. O co w tym wszystkim chodzi?

Już dzisiaj – 22 maja – w Genewie zaczyna się narada 194 krajów nad Globalnym Traktatem Pandemicznym WHO. Polskę ma reprezentować dobrze nam znany minister covidowy – Adam Niedzielski. Przygotowywany właśnie Pakt Pandemiczny da WHO jeszcze więcej władzy i umożliwi jeszcze większą ingerencję w nasze życie przez tą podejrzaną organizację. Jest to też widomy znak tego, że globaliści nie odpuszczą, a Covid był dopiero początkiem na drodze przeobrażeń, które według planów będa miały swą kumulację w 2030 roku.

Stworzenie obecnie ponadnarodowego prawa, które da władzę WHO to de facto pomysł oddania koncernom farmaceutycznym władzy nad rządami państw i obywatelami. Istnieją podejrzenia, że ów Pakt WHO to precyzyjny, finansowy plan likwidacji niepodległości państw. Główni sponsorzy prywatnej organizacji bez żadnego mandatu WHO czyli Chiny, Fundacja Gatesów i koncerny farmaceutyczne uzyskają faktyczną władzę nad nami i zapewne wykorzystają to przeciwko nam, opowiadając głodne kawałki o ratowaniu zdrowia.

Zastanawiająca jest koincydencja ostatnich zdarzeń. Teraz, w Genewie, w dniach 22-26 maja 2022 odbywa się  zgromadzenie WHO i akurat w tych samych dniach tj. 22-28 maja 2022 r. odbywa się spotkanie World Economic Forum – WEF – w Davos, oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów. Trudno uwierzyć, że te dwa wydarzenia nie mają ze sobą związku a ich wspólnym mianownikiem jest emanacja działań tzw. Rządu Światowego.

Na problem Paktu Pandemicznego WHO zwraca uwagę coraz więcej NGOsów w tym Fundacja OrdoMedicus.

WHO ciągle też zmienia bardzo istotne z punktu widzenia epidemiologicznego definicje. W 2010 zmieniła definicję pandemii. Stara definicja określała pandemię jako globalną epidemię pochłaniającą olbrzymią liczbę ludzkich istnień. Nowa definicja odnosi się już nie do zgonów, lecz samych zakażeń, nawet jeśli są one a-symptomatyczne. Wiadomo że przy pomocy niewiarygodnego testu PCR można w zależności od tzw. liczby CT (liczba replikacji materiału genetycznego) sztucznie zwiększać liczbę pozytywnych testów. 

W związku z tym Fundacja Ordo Medicus zdecydowanie odrzuca pertraktowanie jakichkolwiek nowych uprawnień dla WHO w ramach planowanego traktatu pandemicznego. Traktatowi sprzeciwiają się też prawnicy. Patryk Ponikiewski, adwokat i Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź, radca prawny, sporządzili skargę do premiera Mateusza Morawieckiego, w której domagają się odstąpienia Polski od negocjacji traktatu pandemicznego. Prawnicy wzywają też rząd do wystąpienia z WHO.

Teraz najważniejsze jest to, aby o Pakcie WHO dowiedziało się jak najwięcej osób i aby ludzie mieli świadomość co się dla nich szykuje.

Etiopski komunista Tedros  Adhanom Ghebreyesus, który stoi na czele WHO zdaje sobie sprawę z rosnącego sprzeciwu i nawet publicznie o tym powiedział nazywając protestujących standardowo “małymi mniejszościami”. To samo słyszeliśmy od wychowanka Schwaba, Justina “Adolfa” Trudeau, gdy na stolicę Kanady ruszał Konwój Wolności, czy sprzeciw wobec planom WHO zostanie rozgoniony w podobny sposób jak ten wolnościowy zryw Kanadyjczyków?

Jeśli się tak stanie nadchodząca przyszłość jawi się nam w czarnych barwach. Na horyzoncie mamy już opowieści o małpiej ospie, a wygenerowanie kolejnych pandemii korzystnych dla Big Pharma, będzie wkrótce dziecinną igraszką.