Ogólnoświatowa krucjata ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Bp Schneider wzywa do modlitwy

Ogólnoświatowa krucjata ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Bp Schneider wzywa do modlitwy

pch24.pl/ogolnoswiatowa-krucjata-ku-czci-niepokalanego-serca-najswietszej-maryi-panny

Ogólnoświatowa krucjata ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

w celu uproszenia Bożej interwencji w związku z kryzysem Kościoła

Maryja podarowała nam w Fatimie modlitwę różańcową i praktykę Pięciu Pierwszych Sobót jako skuteczną duchową pomoc w uzyskaniu szczególnych łask Bożych.

Praktyka Pięciu Pierwszych Sobót polega na tym, by w pierwsze soboty pięciu kolejnych miesięcy przystępować do sakramentu spowiedzi i Komunii Świętej, odmawiać Różaniec i przez piętnaście minut rozważać przynajmniej jedną z piętnastu tajemnic różańcowych w intencji wynagrodzenia za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.

W obliczu ogromnego kryzysu, dotykającego obecnie Kościół katolicki, Bractwo Matki Boskiej Fatimskiej rozpoczyna ogólnoświatową krucjatę duchową, polegającą na codziennej modlitwie różańcowej i praktykowaniu Pięciu Pierwszych Sobót, aby za pośrednictwem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny błagać Boga o pomoc i interwencję, zwłaszcza dla Stolicy Apostolskiej w Rzymie.

Ta krucjata duchowa rozpocznie się w pierwszą sobotę stycznia 2024 r. (6 stycznia) i zakończy w pierwszą sobotę grudnia 2024 r. (7 grudnia).

8 grudnia 2023 r., Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Christopher P. Wendt, dyrektor międzynarodowy Bractwa Matki Bożej Fatimskiej

+ Athanasius Schneider, asystent duchowy Bractwa Matki Bożej Fatimskiej, biskup pomocniczy archidiecezji Najświętszej Maryi Panny w Astanie

Więcej informacji – kliknij TUTAJ