ONZ odsłonił w swojej nowojorskiej siedzibie posąg przypominający bestię z Księgi Objawienia.

Organizacja Narodów Zjednoczonych właśnie odsłoniła posąg bestii przed swoją siedzibą w Nowym Jorku. Posąg jest dziwaczny i przypomina bestię z Księgi Objawienia. Na ten temat napisała gazeta http://themostimportantnews.com/archives/the-un-just-put-up-a-giant-statue-in-new-york-that-resembles-a-beast-described-in-the-book-of-revelation stwierdzając Jeden z najdziwniejszych posągów, jakie kiedykolwiek widziałem w całym moim życiu, właśnie wzniesiono tuż przed siedzibą ONZ w Nowym Jorku. Kiedy po raz pierwszy o tym usłyszałem, nie mogłem uwierzyć, że światowe elity będą aż tak bezczelne, więc sprawdziłem to bardzo dokładnie. Niestety nie jest to tylko pusta plotka. Ten absolutnie gigantyczny posąg nazywa się Strażnikiem międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa i wygląda jak coś z filmu science fiction. Nie przypomina żadnego znanego stworzenia na tej planecie. Zamiast tego wydaje się bardzo przypominać bestię opisaną w Księdze Objawienia. Jeśli jeszcze go nie widziałeś możesz obejrzeć materiał wideo tej bestii właśnie tutaj :

Czy naprawdę myśleli, że mogą to wybudować bez zwrócenia na to uwagi ludzi?

Dalej gazeta kontynuuje – Oczywiście, kiedy chrześcijanie zobaczą tę potworność, natychmiast pomyślą o bestii która jest opisana w 13 rozdziale Księgi Objawienia

“Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej – jakby niedźwiedzia, paszcza jej – jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.

Apokalipsa Św. Jana, 13.2

Źródło: http://www.prisonplanet.pl/kultura/onz_odslonil_w_swojej,p1752349268