PLANDEMIA Covid- 19 – to dopiero początek???

https://psnlin.pl/artykuly,plandemia-covid-19-to-dopiero-poczatek,25,218.html

Danuta Mikołajewska – członek PSNLiN – jest doktorem nauk medycznych i specjalistą chorób wewnętrznych. Pracowała w klinice akademickiej i w powiatowym szpitalu, w specjalistycznej przychodni i wiejskim ośrodku zdrowia, w Polsce i na Zachodzie, w pogotowiu i na afrykańskiej misji. Wieloletnie doświadczenie kliniczne i praca we własnym gabinecie przyczyniły się do holistycznej perspektywy wobec ludzkiego organizmu i zjawisk społecznych.

Doktor Mikołajewska swoim bogatym doświadczeniem i spostrzeżeniami dzieli się z nami na łamach swoich książek. Zachęcamy do lektury.“Plandemia Covid 19. To dopiero początek” jest wnikliwą lekarską diagnozą aktualnej sytuacji. Dzięki medycznemu wykształceniu autorka może krytycznie ocenić rozdźwięk pomiędzy obiektywizmem parametrów epidemiologicznych a hałaśliwym tonem medialnej propagandy. W przeciwieństwie do większości swoich kolegów w białych kitlach autorka nie zagłusza wątpliwości, które powinny nurtować każdego myślącego lekarza. Książka odważnie i w przystępny sposób demaskuje wszystkie sprzeczności i absurdy pandemii. Oddziela naukę od pseudonauki. Kryteria merytoryczne od politycznych. Wydaje się to niezbędne, aby żyć dalej w prawdzie i bez lęku.

Jeśli chcesz wiedzieć, w jakim świecie przyszło nam egzystować – koniecznie przeczytaj tę książkę! Z jednej strony oferuje dobrze ugruntowaną wiedzę lekarską, z drugiej zwraca uwagę na dwa istotne dokumenty Organizacji Narodów Zjednoczonych. Dokumenty mające objętość księgi i dobrze znane elitom władzy.

Plany jawne, lecz uchodzące uwagi tzw. szeregowego obywatela. Mowa o Programach Zrównoważonego Rozwoju czyli słynnej AGENDZIE 21 I AGENDZIE 2030. Programach, do których zmuszony jest odnosić się Putin i Biden, lecz których nie docenia przysłowiowy Kowalski, w najlepszym wypadku omamiony ich rzekomo humanistycznym przesłaniem.

Danuta Mikołajewska niczym wprawny okulista zdejmuje bielmo z naszych oczu. Niczego nie narzuca, lecz jak przystało na przeprowadzającą wywiad lekarkę zadaje czytelnikowi kilka pytań: Jakimi sposobami zmuszono nas do uczestnictwa w rewolucji? Dlaczego zmieniono definicję pandemii? Czy maseczki i płyny dezynfekcyjne naprawdę są niezbędne? Szczepić się czy nie szczepić? Dlaczego sztuka i nauki lekarskie dryfują w stronę biznesu? Czy telemedycyna jest nowatorskim rozwiązaniem czy pospolitą wulgaryzacją? Jaka jest rola ekspertów do wynajęcia? Czy wojna psychologiczna rozpętana pod pozorem walki o zdrowie korzysta z założeń Agendy? Czy retoryka narastającego strachu to nowy sposób programowania ludzkiej świadomości?

Owo kompetentne spojrzenie na zachodzące na naszych oczach rewolucyjne zmiany, jest porażającym lekarskim ostrzeżeniem przed inwazją sił wrogich narodowi i rodzinie, medycynie i oświacie, wolności wyznania i podróży. O ile pragniesz zakończenia sytuacji, w której władza rządzi ludźmi za pomocą strachu, nie przyłączaj do zmęczonych tematem. Nie udawaj, że wiesz o nim wszystko.”Koronawirus to dopiero początek” – zdradził otwartym tekstem Bill Gates.

I o tym jest tytuł…