Walka na imigrantów z Niemcami. „Niech polska policja zacznie wysadzać murzynów na granicy niemieckiej”

Walka na imigrantów z Niemcami. „Niech polska policja zacznie wysadzać murzynów na granicy niemieckiej”

16.06.2024 nczas/walka-na-imigrantow-z-niemcami

Granica polsko-niemiecka. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: PAP/DPA
Granica polsko-niemiecka. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: PAP/DPA

Wojna hybrydowa, w której bronią są nielegalnie imigranci, rozszerza się. Do atakujących do tej pory Moskwy i Mińska najwyraźniej dołączył kolejny sojusznik czyli Berlin. Znów jesteśmy w kleszczach, jak w 1939 r.

Sprawa Niemców podrzucających do Polski nielegalnych imigrantów zrobią się głośna, kiedy zarejestrowano radiowóz niemieckiej policji podrzucający kilkuosobową rodzinę nielegalnych imigrantów do Polski.

Jak poinformował portal chojna24.pl, w piątek niemiecki radiowóz pojawił się w Osinowie Dolnym (woj. zachodniopomorskie), a z samochodu wysiadła rodzina migrantów. O incydencie portal został poinformowany przez jednego z czytelników. Z samochodu miały wysiąść dwie osoby dorosłe i troje dzieci. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Polska Straż Graniczna wystąpiła do niemieckiej policji o niezwłoczne wyjaśnienie incydentu, ale oni mają tam teraz weekend i Euro2024, więc odpowiedzi szybko nie uzyskamy. Jednak okazuje się, że to nie jest jednorazowy incydent, ale niemalże praktyka niemieckich służb. Regularnie podrzucają nam nielegałów.

Internauci alarmują, że nagle, praktycznie z dnia na dzień, w Szczecinie – a więc blisko granicy z Niemcami, pojawiło się dużo śniadych mężczyzn.

Poseł Dariusz Matecki z PiS przekazał następujące informacje, dotyczące podrzucania imigrantów przez niemieckie służby:

– 8 czerwca (sobota) przejście graniczne Rosówek policja niemiecka zostawiła 4 osoby pochodzące z Bliskiego Wschodu. Osoby te nie posiadały żadnych dokumentów, po interwencji polskiej policji, osoby te zostały przekazane i odwiezione na dworzec PKP przez Straż Graniczną.

– 9 czerwca (niedziela) taka sama sytuacja tylko że 6 osób, wsiedli do autobusu linii 241 kierunek Szczecin i tam policja ze Szczecina miała się nimi zająć.

Wygląda to na zorganizowaną akcję.

Do informacji odniósł się redaktor naczelny tygodnika „Najwyższy CZAS!” Tomasz Sommer.

To może niech polska policja też zacznie wysadzać murzynów bez dokumentów na granicy niemieckiej. Myślę, że chętnie zgodzą się na taki transport” – napisał Sommer.

Jedno jest pewne – dzieje się coś bardzo niepokojącego a rządzący zupełnie sobie z tym nie radzą i chyba tylko pod publiczkę udają, że coś robią.