Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 159 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zdrówko 13 arrow Mafia medyczna i porywanie dzieci do badań
Tuesday 19 October 2021 14:06:26.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Mafia medyczna i porywanie dzieci do badań Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
11.11.2013.

Mafia medyczna i porywanie dzieci do „badań”

 medyczny terror bez granic

Prof. Dorota Majewska

W załączonym linku przedstawiona jest przerażająca historia zdrowego chłopca, którego medyczna mafia chciała porwać wbrew jego i rodziców woli do badań testujących skuteczność jakiejś  chemioterapii do zwalczania sarkomy.  Rodzicom chłopca wmówiono na podstawie jednego zafałszowanego testu,  że ma raka i umrze w ciągu 2 tygodni jeśli nie podda się leczeniu. 

Wszystkie niezależne badania pokazywały, że chłopiec jest zupełnie zdrowy i czuje się on doskonale.  Med-mafia posunęła  się tak daleko, że skorumpowała urzędników stanowych, policję i lokalny sąd,  by w majestacie skorumpowanego „prawa” porwać chłopca do tej przymusowej chemioterapii , która trwałaby przez rok i trwale by go okaleczyła lub zabiła.

Rodzina i chłopiec nie zgodzili się na to. Ojciec, by uratować chłopca ukrył go, więc został wsadzony  do więzienia za „porwanie” swego dziecka i próbę ocalenia go przed mengelowskimi przestępcami.  Prawnicy rodziny dotarli  do korzeni tej sprawy . 

Okazało się, że lekarz, który kierował tą akcją testował  nowy lek dla jakieś firmy i jego wielomilionowy grant zostałby mu zabrany,  gdyby szybko nie zrekrutował do testów nastolatka.   

Porwanie zdrowego dziecka miało służyć dwom celom:  uratowaniu  milionowych zysków danego lekarza oraz  ewidentnemu zafałszowaniu wyników i „wykazaniu”, że testowany preparat jest skuteczny, bo zwalczył raka (którego nie było).  

Prawdopodobnie wiele badań z chemioterapią tak właśnie się prowadzi, rekrutując do testów zdrowych ludzi.  W innych przypadkach, nie prowadzi się badań wcale, tylko zmyśla się jakieś wyniki (zawsze pozytywne dla testowanego  preparatu).  Portem na podstawie fałszywych lub zmyślonych wyników  zatwierdza się dane chemikalia jako leki.  Po latach okazuje się, że  one zabijają chorych lub są całkowicie nieskuteczne w leczeniu realnych chorób,  ale to nie umniejsza miliardowych zysków karteli farmaceutycznych. I biznes się kręci.

http://vaccineliberationarmy.com/2013/11/07/medical-mafiacps-corrupt-justice-system-re-utah-boy-who-had-no-cancer/


Zmieniony ( 11.11.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.