Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow SZCZEPIENIA przeciw zdrowiu II arrow Czy w polskich domach opieki testuje się szczepionki na nieświadomych starszych, chorych osobach ?
Friday 23 April 2021 03:45:05.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy w polskich domach opieki testuje się szczepionki na nieświadomych starszych, chorych osobach ? Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
11.11.2013.

Czy w polskich „domach opieki” testuje się szczepionki na nieświadomych starszych, chorych osobach ??

Prof. Dorota Majewska

Skandaliczne blokowanie Polakom dostępu do niezależnych informacji  o szczepieniach i ich powikłaniach jest najlepszym dowodem tego,  że kartele szczepionkowe  są naszymi zawziętymi wrogami, że celowo i świadomie  nam szkodzą  i chcą nas utrzymywać w ciemnocie.  Co do tego nie można mieć już wątpliwości.  Zupełnie tak samo traktowali nas kiedyś rozbiorcy i okupanci.   Trzeba mieć tego pełną świadomość i odpowiednio się bronić.   

Dochodzą  mnie też słuchy,  że w polskich domach opieki testuje się na nieświadomych starszych, często chorych osobach szczepionki na grypę, które powodują wśród nich pogromy.  Tegoroczna szczepionka Vaxigrip (sprzedawana w USA jako Fluzone) zawiera 3 różne szczepy wirusów i podawana jest starszym osobom w 4-krotnie większej dawce niż stosowano je do tej pory.  

W oficjalnej ulotce firmowej podano, że podczas testów zmarły 23 osoby. http://www.fda.gov/downloads/BiologicsBloodVaccines/Vaccines/ApprovedProducts/UCM305079.pdf.  Szczepionka ta powoduje też ciężkie powikłania typu neurologicznego, immunologicznego i oddechowego (włącznie z bezdechem, kaszlem, katarem i duszeniem się wydzielinami).  Można  sobie wyobrazić jak dewastujący jest jej wpływ na osoby leżące.

 Do tego należy dodać, że wszystkie niezależne badania oraz oficjalne statystyki wykazały, iż szczepionki na grypę zupełnie nie chronią przed tą chorobą, raczej ja wywołują.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.