Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 139 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Szczepienia 14 arrow 200 LAT SZCZEPIONKARSKIEJ NAGONKI strachu
Tuesday 26 October 2021 16:45:48.35.
W Y S Z U K I W A R K A
200 LAT SZCZEPIONKARSKIEJ NAGONKI strachu Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
11.02.2014.

200 LAT SZCZEPIONKARSKIEJ NAGONKI strachu

 

 

Więc nie powinno się szczepić dzieci? 3 x 10 Nie!

 

dr J. Jaśkowski  cz.2

 

 

Pamiętaj to jest Twoje dziecko, powikłania Ty Matko będziesz musiała leczyć,

Oni chcą tylko Twoich pieniędzy, wszystko jedno bezpośrednio czy pośrednio. jj

 

 

10 przykładów historycznychlub trochę więcej! TU:

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11547&Itemid=53

 

Dlaczego więc nie powinno się szczepić dzieci?

 

Ano dlatego, że pomimo ponad 200 LAT SZCZEPIONKARSKIEJ NAGONKI strachu,  do dnia dzisiejszego brak danych o skuteczności tej metody zapobiegania chorobom. Szczepionki nikogo nie leczą. Są podawane zdrowym dzieciom.

 

Trochę historii.

 

Wbrew pokutującym w społeczeństwie mitom, bardzo trudno udowodnić istnienie w czasach starożytnych epidemii. Wszelkie dane jakie posiadamy pochodzą z opowieści beletrystycznych np. słynnej powieści pt. : Dżuma. Próbując zapoznać się z historią epidemii poszukałem w podręcznikach historii medycyny czy epidemiologii danych na ten temat. I stwierdziłem, że takich danych, konkretnych informacji o epidemiach, w żadnym z 10 podręczników dostępnych w Polsce, a wydanych po 1945 roku,  które przeczytałem nie ma.

 

Autorzy tych podręczników podają bardzo nienaukowe informacje. Np. epidemia wybuchła w Wenecji  przywieziona z Konstantynopola. Ale różnica czasu  pomiędzy epidemia w Wenecji i w Konstantynopolu wynosi ponad 2 lata. Średnia podróż w owym czasie statkiem wynosiła 2 tygodnie. Lądem kilka miesięcy. Co spowodowało tak długi okres utajenia. Nie wiadomo. Dlaczego miasta sąsiednie na drodze lądowej pomiędzy Konstantynopolem a Wenecją nie miały epidemii? Nie wiadomo. Jeszcze gorzej jest jeżeli próbujemy zrozumieć skąd pojawiła się epidemia w Konstantynopolu.

Autorzy tych podręczników zmówili się i  poważnie stwierdzają, że przybyła z Chin. Matko Boska !!! [imienia Pana Boga nie wzywaj na daremnie] Pomiędzy Chinami a Konstantynopolem jest ze dwadzieścia państw. Chiny to obszar 9 milionów km kwadratowych. Z jakiego miasta przybyła ta epidemia, dlaczego po drodze w innych państwach jej nie było? Takich pytań jest cała masa. Brak odpowiedzi. Dlaczego w „zacofanych” Indiach w XIX i XX wieku nie było żadnej epidemii,  a w czystej Anglii i w Niemczech masowo umierali ludzie po szczepieniach?

 

Jedyne epidemie które znamy  i możemy udowodnić to epidemie poszczepienne w XIX i XX wieku.

I tak w Anglii  w 1872 roku wybuchła epidemia poszczepienna ospy w społeczeństwie w 95 %  zaszczepionym. Tak wysoki stopień zaszczepionych osiągnięto ponieważ Anglicy karali grzywną za brak szczepień, podobnie jak w Polsce obecnie.  I proszę zauważyć naszych ekspertów to niczego nie nauczyło, że naciski prawne już 100 lat temu nie odnosiły skutków. Dlatego traktuję ten przykład jako bezpośredni dowód zacofania ekspertów rządowych i gazetowych w medycynie. Nie przeszkodziło to im, że po szczepieniach i wybuchu epidemii aż 45 000 ludzi zmarło w Anglii z powodu tej głupoty. Miasto Lancaster, które jako jedyne nie wprowadziło przymusi szczepień miało śmiertelność 20 razy mniejsza.

Była to najgorsza epidemia w historii Anglii. Stąd te statki widma opisywane pięknie w prozie marynistycznej. Jakoś trzeba było głupiemu ludkowi wytłumaczyć  znikanie ludzi z okrętów. A marynarka brytyjska wprowadziła obowiązek szczepień przeciwko ospie egzekwowany przymusowo dla wszystkich chcących pływać po morzach i oceanach. Przecież gdyby się wydało, że to po szczepieniu ludzie umierają jeszcze by chciały rodziny odszkodowań. I to tych przebiegłych Anglików niczego nie nauczyło. Wojsko nadal bezmyślnie szczepi młodych i  zdrowych kategoria zdrowia A, ludzi.  W 1991 roku tak ich poszczepili, że obecnie kilka tysięcy cierpi na tzw. Syndrom Zatokowy. Specjalnie wymyślona  przez specjalistów od pijaru nazwa w celu odwrócenia uwagi. Francuzi, którzy nie byli tacy głupi i nie szczepili swoich żołnierzy nie znają takiej choroby.

Podobnie wyglądała w tym samym XIX wieku  sytuacja w Niemczech. Niemcy jak wiadomo bardzo zdyscyplinowany naród, zaszczepili się aż w 98 %. Nic im to nie pomogło.  Zmarło w wyniku wybuchu poszczepiennej epidemii aż 125 000 ludzi.

 Niczego to ich nie nauczyło. Za Hitlera nadal utrzymywali przymusowe szczepienia. W latach  1942 - 1945  pomimo tego przymusu, a  wiadomo że u nich był bezwzględnie egzekwowany, śmiertelność z powodu tylko jednej choroby błonicy wzrosła pomiędzy rokiem 1942 - 1945,  z 40 000 do 250 000. A tak im byli potrzebni żołnierze na froncie. I w tych faszystowskich Niemczech nikt oczywiście  słowa przeciwko szczepieniom nie pisnął pomimo tak olbrzymich strat.

 W USA w 1940 roku wprowadzono przymusowe szczepienia w wojsku ruszającym na fronty II Wojny Światowej. Zaszczepiono np. przeciwko grypie  i zmarło aż ok. 61 000 żołnierzy. Do dnia dzisiejszego nie można poznać nazwiska tego bohaterskiego inaczej generała, który wyraził zgodę na taką bezmyślność. Zresztą podobnie jak faszystów tak i US Army niczego to nie nauczyło. W czasie Pustynnej Burzy 1991 roku,  znowu bezmyślnie szczepili swoich obywateli. Po czasie okazało się że aż 280 000 z pośród nich - ok. 670 000 choruje na tzw Zespół Zatokowy - Gulf Syndrom Jakoś tak dziwnie się składa, że na ten zespół chorują tylko szczepieni Amerykanie i Anglicy.

Przebywający w Kuwejcie i Iraku Francuzi, którzy nie byli sczepieni nie chorują. Dziwne. Ale użyteczni idioci w mundurach i z dyplomami już od 15 lat wymyślają różne dodatkowe nazwy aby ukryć problem i nie płacić odszkodowań. A oczywiście „uświadomiona” prasa szybko te dezinformacje publikuje, często powtarzając. Wiadomo: każde kłamstwo odpowiednio długo i często powtarzane przechodzi w prawdę.

Chorują także szczepieni ale nie oddelegowani żołnierze w USA. Liczne fora weteranów  to potwierdzają. W Polsce całkowita cisza. Wszystko zamieciono pod dywan. A przecież przed wyjazdami do Iraku także byli szczepieni?

 

 W 1960 roku  w USA dwu wirusologów ogłosiło, że szczepionka przeciwko polio jest skażona rakotwórczym wirusem SV - 40.  Pomimo tego zaszczepiono aż 98 milionów ludzi w USA [ Med.JNL. Australia 17/3/1973]. Podobnie w Polsce do 1980 - tych lat szczepiono dzieci tą skażoną szczepionką. Epidemia w 1973 roku w województwie poznańskim wystąpiła po szczepieniu tą przeciwko polio szczepionką. Ile ludzi zachorowało na raka z tego powodu nikt nie wie. Mądrzy inaczej ludzie związani ze szczepieniami od 1964 roku nie wykonywali obowiązku ustawowego rejestrowania powikłań poszczepiennych. I proszę zauważyć minęło pół wieku i nadal w Polsce nie ma obowiązku rejestru powikłań poszczepiennych. ! Mało tego żadnej Izby kontrolnej nie interesuje przestrzeganie ustaw sejmowych w takim przypadku. A o homoseksualistach to całe dnie obradują.

 

ONZ także nie próżnuje. Wprowadza  w 1970 roku np. bezpłatne szczepionki w Ghanie. Zaszczepiono aż 96 % ludności. Odra, która nigdy nie była w tym kraju problemem po szczepieniu zebrała okrutne żniwo. W 1972 roku Ghana doświadczyła największej epidemii  odry z najwyższym współczynnikiem śmiertelności. [Dr H.Albonico.MMR vaccine Compaign, Szwajcaria, marzec 1990]

 

 Twórca szczepionki przeciwko polio  dr Jonas Salk, w 1997 roku  przyznał przed komisja Senatu, że masowe szczepienia przeciwko polio były przyczyną większości przypadków polio od 1961 roku. [ Science 4/4/77 Abstracts]. A u nas nadal się szczepi dzieci.

 

W Wielkiej Brytanii epidemie krztuśca wystąpiły w populacji w pełni zaszczepionych dzieci. W 1970 i 1990 zanotowano ponad 200 000 zachorowań na koklusz.

 

Jedyne jak do tej pory doświadczenie epidemiologiczne przeprowadzono ze szczepionkami w Indiach w 1970 roku. W celu zwiększenia wiarygodności wyników badania, szczepienie było prowadzone we współpracy z WHO.  Zaszczepiono ponad 260 000 ludzi na gruźlicę. Okazało się, że więcej ludzi zachorowało wśród szczepionych aniżeli w grupie kontrolnej. Eksperyment szybko przerwano.[Lancet 01.12.80]. Jakoś dziwnie w Polsce szczepionkarze nigdy się tym eksperymentem nie chwalą, a powtarzam był to jak do tej pory jedyny , na masową skalę eksperyment.

W 1978 roku USA przeanalizowało zachorowania na odrę w 30 stanach. Okazało się, że ponad 50% chorych dzieci było prawidłowo zaszczepionych przeciwko odrze [ dr R. Mendelsohn].

Podobne obserwacje poczyniono w Szwecji. W 1979 roku Szwecja  zrezygnowała ze szczepień przeciwko kokluszowi ponieważ okazało się, że  aż 84% chorych było zaszczepionych prawidłowo 3 razy przeciwko kokluszowi {BMJ 283;696. 181].

I jak widzimy naszych „ekspertów” niczego to nie nauczyło. A więc przysłowie , że Polak przed szkodą jak i po,  tak samo jest głupi,  nadal jest prawdziwe! Proszę to przeliczyć na bezmyślne wydatki publicznych pieniędzy przerzucanych do prywatnych firm produkujących szczepionki

 

Kolejna epidemia polio  tym razem  w Omanie  w 1988/89. Okazało się, że najwięcej chorych było w regionie mającym najlepsze pokrycie szczepieniami, a najmniej w regionie  o najniższym zasięgu szczepień [Lancet 21.9.91].

 

Najciekawszą informację ogłosił FDA. Otóż okazało się, że w okresie od lipca 1990 roku do listopada 1993 roku zanotowano oficjalnie 54 072 powikłania poszczepienne, na tyle ciężkie, że wymagały odnotowania. FDA przyznał się jednocześnie, że to tylko ok. 10% wszystkich powikłań ponieważ większość lekarzy boi się zgłaszać powikłania.

Podobnie jak w Polsce na forach można znaleźć dużo wpisów lekarzy, których zwalniano lub grożono zwolnieniami za podawanie powikłań poszczepiennych. Nowa ustawa  z 2012 roku  w ogóle zwalnia lekarzy z tego obowiązku. 

Podsumujmy to.  Zanotowano ponad pół miliona powikłań w kraju o 300 milionach ludzi.

W Polsce jest ok. 7 razy mniejsza populacja, a więc liczba powikłań wynosi ponad 80 000 . I co ? i nic. Nasze urzędy do kontroli powikłań nic nie rejestrują. Przynajmniej na żadnej stronie internetowej tych instytucji nie można znaleźć danych. Mało tego. Zastrzegli sobie w  ustawie, że byle komu nie muszą pokazywać danych. „Najpierw musisz chamie zapłacić, a my sprawdzimy czy wogóle nawet jak zapłaciłeś to cokolwiek dostaniesz”.  Jeszcze byś czegoś się dopatrzył. I to są państwowe instytucje!

  Mało tego, brak odgórnie ustalonej ceny za otrzymanie takiej listy powikłań. Proszę zauważyć, że na stronach PZH nie ma żadnych danych na temat powikłań,  tylko straszeni liczbą zachorowań na np. grypę i grypopodobne choroby. Przypomnę jest ponad 200 wirusów zapaleń górnych dróg oddechowych. A Oni wymieniają tylko: grypa i reszta świata. Czyli przez ostatnie 50 lat nie nauczyli się oddzielać grypy od innych chorób układu oddechowego. A podobno pracują tam nie urzędnicy a „naukowcy”. Jacy to naukowcy, którzy  nie potrafią klinicznie rozpoznać wirusowej choroby górnych dróg oddechowych od zapalenia  płuc bakteryjnego? 

 

Po drugie : do dnia dzisiejszego nie umieją, lub nie chcą wykazać ile z tych chorych było szczepionych. Nie wspominając, że to jest jak do tej pory zakład opłacany przez podatnika, a nie prywatny. Na jakiej więc podstawie wymagają opłat, skoro  dostają już miesięczne wynagrodzenie z pieniędzy podatnika?

 

W roku 1990 Journal of American Medical Association opublikował artykuł w którym wykazał, że pomimo zaszczepienia przeciwko odrze 95% dzieci nadal w szkołach wybuchają epidemie W zdecydowanej większości chorują dzieci szczepione. [Jama 21.11.90]

Świnka w żydowskich ortodoksyjnych szkołach  w 2009/ 2010 roku wybuchła wśród dzieci w 89% prawidłowo zaszczepionych dwiema dawkami szczepionki, a dodatkowo  8% otrzymało jedną dawkę. Czyli łącznie było zaszczepionych 97 % dzieci!

 Kolejna epidemia świnki w stanie IOWA w 2006 roku  65% dzieci otrzymało dwie dawki, 14% otrzymało jedną dawkę,  a tylko 6 % nie było szczepionych.

Epidemia odry w rezerwacie Indian w Blackfeet w Montanie, 82% dzieci było szczepionych, a 22 przypadki maiły miejsce w szkole gdzie sczepionych było 98.7% dzieci.

Epidemia  odry w szkole średniej w Corpus Christ w stanie Teksas. 99% dzieci było prawidłowo zaszczepionych.

Kolejna epidemia poszczepienna. NEJM z lipca 1994 roku podał, że 80% dzieci chorych na krztusiec było prawidłowo zaszczepionych. 

 

Tak więc mit odporności stada dawno upadł. Co nie przeszkadza nieukom w Polsce nadal się powoływać na ten slogan.

Ani razu propagatorzy szczepień nie wspomnieli nawet o możliwości występowania powikłań. Taka, p. profesor, magister L.Brydak nawet nie zająknęła się występując w telewizji, a trzeba przyznać, że ma wyjątkowe wejścia, nigdy nie powiedziała słowa o zgonach poszczepiennych, paraliżach czy innych powikłaniach. Dlaczego? Musisz sobie sam na to pytanie odpowiedzieć Szanowny Czytelniku.

Jak więc sadzisz PT Czytelniku, dlaczego w krajowej prasie , telewizji, radio o tym ani słowa? Jakie potęgi się za tym kryją w państwowych zakładach? Oczywiście bezpodstawne jest twierdzenie, że dofinansowanie pośrednie  lub bezpośrednie pracowników tych instytucji np. w postaci wycieczek zagranicznych np. na tzw. konferencje ma jakikolwiek wpływ na podejmowane przez nich decyzje.

 

http://wolnemedia.net/zdrowie/grypa-pandemia-strachu-podsumowanie/

http://wolnemedia.net/edukacja/upadek-polskiej-oswiaty/

http://wolnemedia.net/zdrowie/polskie-kroliki-doswiadczalne/

http://wolnemedia.net/zdrowie/dr-andrew-wakefield-ma-racje-ws-autyzmu-2/

http://wolnemedia.net/zdrowie/grypa-i-dezinformacje-handlarzy-szczepionek-5/

http://wolnemedia.net/zdrowie/wzw-b-a-korupcja-zamowienia-rządowe/

http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/gruzlica-ubozenie-spoleczenstwa/

http://polscott24.com/pedofilia-i-lapowki-w-cdc-atlanta/

http://polscott24.com/w-wiezach-organizacji-prawde-diabli-wezma/

http://polscott24.com/3x10-nie/

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8374&Itemid=53

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9120&Itemid=53

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9823&Itemid=80

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=10106&Itemid=53

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=10233&Itemid=53

http://polscott24.com/kolejne-dziecko-umiera-po-szczepieniach/

http://vaccineliberationarmy.com/2014/01/21/inutero-childhood-vaccine-schedules-1940-1980-2012/

Wzrost liczby szczepionek w okresie 70 lat. Ilość wstrzykniętych środk∑o toksycznych  dopuszczalna dla osobnika o masie 1350 kg.

 

 

 

Rozpowszechnianie wszelkimi możliwymi sposobami jak najbardziej wskazane

jerzy.jaskowski@o2.plDlaczego więc nie powinno się szczepić dzieci? 3 x 10 Nie!
dr J. Jaśkowski
cz.2

Od 1772 roku w Polsce, system edukacji publicznej jest używany jako narzędzie indoktrynacji dzieci i młodzieży do akceptowania aktualnie obowiązującego systemu przekonań i norm zachowania uważanych za dopuszczalne przez starszych i mądrzejszych. jj


Pamiętaj to jest Twoje dziecko, powikłania Ty Matko będziesz musiała leczyć,
Oni chcą tylko Twoich pieniędzy, wszystko jedno bezpośrednio czy pośrednio. jj


10 przykładów historycznych, lub trochę więcej!
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11547&Itemid=53

Dlaczego więc nie powinno się szczepić dzieci?
Ano dlatego, że pomimo ponad 200 LAT SZCZEPIONKARSKIEJ NAGONKI strachu,  do dnia dzisiejszego brak danych o skuteczności tej metody zapobiegania chorobom. Szczepionki nikogo nie leczą. Są podawane zdrowym dzieciom.

Trochę historii.
Wbrew pokutującym w społeczeństwie mitom, bardzo trudno udowodnić istnienie w czasach starożytnych epidemii. Wszelkie dane jakie posiadamy pochodzą z opowieści beletrystycznych np. słynnej powieści pt. : Dżuma. Próbując zapoznać się z historią epidemii poszukałem w podręcznikach historii medycyny czy epidemiologii danych na ten temat. I stwierdziłem, że takich danych, konkretnych informacji o epidemiach, w żadnym z 10 podręczników dostępnych w Polsce,a wydanych po 1945 roku,  które przeczytałem nie ma.
Autorzy tych podręczników podają bardzo nienaukowe informacje. Np. epidemia wybuchła w Wenecji  przywieziona  z Konstantynopola. Ale różnica czasu  pomiędzy epidemia w Wenecji i w Konstantynopolu wynosi ponad 2 lata. Średnia podróż w owym czasie statkiem wynosiła 2 tygodnie. Lądem kilka miesięcy. Co spowodowało tak długi okres utajenia. Nie wiadomo. Dlaczego miasta sąsiednie na drodze lądowej pomiędzy Konstantynopolem a Wenecją nie miały epidemii? Nie wiadomo. Jeszcze gorzej jest jeżeli próbujemy zrozumieć skąd pojawiła się epidemia w Konstantynopolu. Autorzy tych podręczników zmówili się i  poważnie stwierdzają, że przybyła z Chin. Matko Boska !!! [imienia Pana Boga nie wzywaj na daremnie] Pomiędzy Chinami a Konstantynopolem jest ze dwadzieścia państw. Chiny to obszar 9 milionów km kwadratowych. Z jakiego miasta przybyła ta epidemia, dlaczego po drodze w innych państwach jej nie było? Takich pytań jest cała masa. Brak odpowiedzi. Dlaczego w „zacofanych” Indiach w XIX i XX wieku nie było żadnej epidemii,  a w czystej Anglii i w Niemczech masowo umierali ludzie po szczepieniach?

Jedyne epidemie które znamy  i możemy udowodnić to epidemie poszczepienne w XIX i XX wieku.
I tak w Anglii  w 1872 roku wybuchła epidemia poszczepienna ospy w społeczeństwie w 95 %  zaszczepionym. Tak wysoki stopień zaszczepionych osiągnięto ponieważ Anglicy karali grzywną za brak szczepień, podobnie jak w Polsce obecnie.  I proszę zauważyć naszych ekspertów to niczego nie nauczyło, że naciski prawne już 100 lat temu nie odnosiły skutków. Dlatego traktuję ten przykład jako bezpośredni dowód zacofania ekspertów rządowych i gazetowych w medycynie. Nie przeszkodziło to im, że po szczepieniach i wybuchu epidemii aż 45 000 ludzi zmarło w Anglii z powodu tej głupoty. Miasto Lancaster, które jako jedyne nie wprowadziło przymusi szczepień miało śmiertelność 20 razy mniejsza.
Była to najgorsza epidemia w historii Anglii. Stąd te statki widma opisywane pięknie w prozie marynistycznej. Jakoś trzeb było głupiemu ludkowi wytłumaczyć  znikanie ludzi z okrętów. A marynarka brytyjska wprowadziła obowiązek szczepień przeciwko ospie egzekwowany przymusowo dla wszystkich chcących pływać po morzach i oceanach. Przecież gdyby się wydało, że to po szczepieniu ludzie umierają jeszcze by chciały rodziny odszkodowań. I to tych przebiegłych Anglików niczego nie nauczyło. Wojsko nadal bezmyślnie szczepi młodych i  zdrowych kategoria zdrowia A, ludzi.  W 1991 roku tak ich poszczepili, że obecnie kilka tysięcy cierpi na tzw. Syndrom Zatokowy. Specjalnie wymyślona  przez specjalistów od pijaru nazwa w celu odwrócenia uwagi. Francuzi, którzy nie byli tacy głupi i nie szczepili swoich żołnierzy nie znają takiej choroby.
Podobnie wyglądała w tym samym XIX wieku  sytuacja w Niemczech. Niemcy jak wiadomo bardzo zdyscyplinowany naród, zaszczepili się aż w 98 %. Nic im to nie pomogło.  Zmarło w wyniku wybuchu poszczepiennej epidemii aż 125 000 ludzi.
 Niczego to ich nie nauczyło. Za Hitlera nadal utrzymywali przymusowe szczepienia. W latach  1942 - 1945  pomimo tego przymusu, a  wiadomo że u nich był bezwzględnie egzekwowany, śmiertelność z powodu tylko jednej choroby błonicy wzrosła pomiędzy rokiem 1942 - 1945,  z 40 000 do 250 000. A tak im byli potrzebni żołnierze na froncie. I w tych faszystowskich Niemczech nikt oczywiście  słowa przeciwko szczepieniom nie pisnął pomimo tak olbrzymich strat.
W USA w 1940 roku wprowadzono przymusowe szczepienia w wojsku ruszającym na fronty II Wojny Światowej. Zaszczepiono np. przeciwko grypie  i zmarło aż ok. 61 000 żołnierzy. Do dnia dzisiejszego nie można poznać nazwiska tego bohaterskiego inaczej generała, który wyraził zgodę na taką bezmyślność. Zresztą podobnie jak faszystów tak i US Army niczego to nie nauczyło. W czasie Pustynnej Burzy 1991 roku,  znowu bezmyślnie szczepili swoich obywateli. Po czasie okazało się że aż 280 000 z pośród nich - ok. 670 000 choruje na tzw Zespół Zatokowy - Gulf Syndrom. Jakoś tak dziwnie się składa, że na ten zespół chorują tylko szczepieni Amerykanie i Anglicy. Przebywający w Kuwejcie i Iraku Francuzi, którzy nie byli sczepieni nie chorują. Dziwne. Ale użyteczni idioci w mundurach i z dyplomami już od 15 lat wymyślają różne dodatkowe nazwy aby ukryć problem i nie płacić odszkodowań. A oczywiście „uświadomiona” prasa szybko te dezinformacje publikuje, często powtarzając. Wiadomo: każde kłamstwo odpowiednio długo i często powtarzane przechodzi w prawdę.
Chorują także szczepieni ale nie oddelegowani żołnierze w USA. Liczne fora weteranów  to potwierdzają. W Polsce całkowita cisza. Wszystko zamieciono pod dywan. A przecież przed wyjazdami do Iraku także byli szczepieni?

W 1960 roku  w USA dwu wirusologów ogłosiło, że szczepionka przeciwko polio jest skażona rakotwórczym wirusem SV - 40.  Pomimo tego zaszczepiono aż 98 milionów ludzi w USA[ Med.JNL. Australia 17/3/1973]. Podobnie w Polsce do 1980 - tych lat szczepiono dzieci tą skażoną szczepionką. Epidemia w 1973 roku w województwie poznańskim wystąpiła po szczepieniu tą przeciwko polio szczepionką. Ile ludzi zachorowało na raka z tego powodu nikt nie wie. Mądrzy inaczej ludzie związani ze szczepieniami od 1964 roku nie wykonywali obowiązku ustawowego rejestrowania powikłań poszczepiennych. I proszę zauważyć minęło pół wieku i nadal w Polsce nie ma obowiązku rejestru powikłań poszczepiennych. ! Mało tego żadnej Izby kontrolnej nie interesuje przestrzeganie ustaw sejmowych w takim przypadku. A o homoseksualistach to całe dnie obradują.

ONZ także nie próżnuje. Wprowadza  w 1970 roku np. bezpłatne szczepionki w Ghanie. Zaszczepiono aż 96 % ludności. Odra, która nigdy nie była w tym kraju problemem po szczepieniu zebrała okrutne żniwo. W 1972 roku Ghana doświadczyła największej epidemii  odry z najwyższym współczynnikiem śmiertelności. [Dr H.Albonico.MMR vaccine Compaign, Szwajcaria, marzec 1990]

Twórca szczepionki przeciwko polio  dr Jonas Salk, w 1997 roku  przyznał przed komisja Senatu, że masowe szczepienia przeciwko polio były przyczyną większości przypadków polio od 1961 roku. [ Science 4/4/77 Abstracts]. A u nas nadal się szczepi dzieci.
W Wielkiej Brytanii epidemie krztuśca wystąpiły w populacji w pełni zaszczepionych dzieci. W 1970 i 1990 zanotowano ponad 200 000 zachorowań na koklusz.

Jedyne jak do tej pory doświadczenie epidemiologiczne przeprowadzono ze szczepionkami w Indiach w 1970 roku. W celu zwiększenia wiarygodności wyników badania, szczepienie było prowadzone we współpracy z WHO.  Zaszczepiono ponad 260 000 ludzi na gruźlicę. Okazało się, że więcej ludzi zachorowało wśród szczepionych aniżeli w grupie kontrolnej. Eksperyment szybko przerwano.[Lancet 01.12.80]. Jakoś dziwnie w Polsce szczepionkarze nigdy się tym eksperymentem nie chwalą, a powtarzam był to jak do tej pory jedyny , na masową skalę eksperyment.
W 1978 roku USA przeanalizowało zachorowania na odrę w 30 stanach. Okazało się, że ponad 50% chorych dzieci było prawidłowo zaszczepionych przeciwko odrze, [ dr R. Mendelsohn].
Podobne obserwacje poczyniono w Szwecji. W 1979 roku Szwecja zrezygnowała ze szczepień przeciwko kokluszowi ponieważ okazało się, że  aż 84% chorych było zaszczepionych prawidłowo 3 razy przeciwko kokluszowi {BMJ 283;696. 181]. I jak widzimy naszych „ekspertów” niczego to nie nauczyło. A więc przysłowie , że Polak przed szkodą jak i po,  tak samo jest głupi,  nadal jest  prawdziwe! Proszę to przeliczyć na bezmyślne wydatki publicznych pieniędzy przerzucanych do prywatnych firm produkujących szczepionki

Kolejna epidemia polio  tym razem  w Omanie  w 1988/89. Okazało się, że najwięcej chorych było w regionie mającym najlepsze pokrycie szczepieniami, a najmniej w regionie  o najniższym zasięgu szczepień [Lancet 21.9.91].

Najciekawszą informację ogłosił FDA. Otóż okazało się, że w okresie od lipca 1990 roku do listopada 1993 roku zanotowano oficjalnie 54 072 powikłania poszczepienne, na tyle ciężkie, że wymagały odnotowania. FDA przyznał się jednocześnie, że to tylko ok. 10% wszystkich powikłań ponieważ większość lekarzy boi się zgłaszać powikłania.
Podobnie jak w Polsce na forach można znaleźć dużo wpisów lekarzy, których zwalniano lub grożono zwolnieniami za podawanie powikłań poszczepiennych. Nowa ustawa  z 2012 roku  w ogóle zwalnia lekarzy z tego obowiązku.
Podsumujmy to.  Zanotowano ponad pół miliona powikłań w kraju o 300 milionach ludzi.
W Polsce jest ok. 7 razy mniejsza populacja, a więc liczba powikłań wynosi ponad 80 000 . I co ? i nic. Nasze urzędy do kontroli powikłań nic nie rejestrują. Przynajmniej na żadnej stronie internetowej tych instytucji nie można znaleźć danych. Mało tego. Zastrzegli sobie w  ustawie, że byle komu nie muszą pokazywać danych. „Najpierw musisz chamie zapłacić, a my sprawdzimy czy wogóle nawet jak zapłaciłeś to cokolwiek dostaniesz”.  Jeszcze byś czegoś się dopatrzył. I to są państwowe instytucje!
  Mało tego, brak odgórnie ustalonej ceny za otrzymanie takiej listy powikłań. Proszę zauważyć, że na stronach PZH nie ma żadnych danych na temat powikłań,  tylko straszeni liczbą zachorowań na np. grypę i grypopodobne choroby. Przypomnę jest ponad 200 wirusów zapaleń górnych dróg oddechowych. A Oni wymieniają tylko: grypa i reszta świata. Czyli przez ostatnie 50 lat nie nauczyli się oddzielać grypy od innych chorób układu oddechowego. A podobno pracują tam nie urzędnicy a „naukowcy”. Jacy to naukowcy, którzy  nie potrafią klinicznie rozpoznać wirusowej choroby górnych dróg oddechowych od zapalenia  płuc bakteryjnego?

Po drugie : do dnia dzisiejszego nie umieją, lub nie chcą wykazać ile z tych chorych było szczepionych. Nie wspominając, że to jest jak do tej pory zakład opłacany przez podatnika, a nie prywatny. Na jakiej więc podstawie wymagają opłat, skoro  dostają już miesięczne wynagrodzenie z pieniędzy podatnika?

W roku 1990 Journal of American Medical Association opublikował artykuł w którym wykazał, że pomimo zaszczepienia przeciwko odrze 95% dzieci nadal w szkołach wybuchają epidemie W zdecydowanej większości chorują dzieci szczepione. [Jama 21.11.90]
Świnka w żydowskich ortodoksyjnych szkołach  w 2009/ 2010 roku wybuchła wśród dzieci w 89% prawidłowo zaszczepionych dwoma dawkami szczepionki, a dodatkowo  8% otrzymało jedną dawkę. Czyli łącznie było zaszczepionych 97 % dzieci!
Kolejna epidemia świnki w stanie IOWA w 2006 roku  65% dzieci otrzymało dwie dawki, 14% otrzymało jedną dawkę,  a tylko 6 % nie było szczepionych.
Epidemia odry w rezerwacie Indian w Blackfeet w Montanie, 82% dzieci było szczepionych, a 22 przypadki maiły miejsce w szkole gdzie sczepionych było 98.7% dzieci.
Epidemia  odry w szkole średniej w Corpus Christ w stanie Teksas. 99% dzieci było prawidłowo zaszczepionych.
Kolejna epidemia poszczepienna. NEJM z lipca 1994 roku podał, że 80% dzieci chorych na krztusiec było prawidłowo zaszczepionych.

Tak więc mit odporności stada dawno upadł. Co nie przeszkadza nieukom w Polsce nadal się powoływać na ten slogan.
Ani razu propagatorzy sczepień nie wspomnieli nawet o możliwości występowania powikłań. Taka, p. profesor, magister L.Brydak nawet nie zająknęła się występując w telewizji, a trzeba przyznać, że ma wyjątkowe wejścia, nigdy nie powiedziała słowa o zgonach poszczepiennych, paraliżach czy innych powikłaniach. Dlaczego? Musisz sobie sam na to pytanie odpowiedzieć Szanowny Czytelniku.
Jak więc sadzisz PT Czytelniku, dlaczego w krajowej prasie , telewizji, radio o tym ani słowa? Jakie potęgi się za tym kryją w państwowych zakładach? Oczywiście bezpodstawne jest twierdzenie, ze dofinansowanie pośrednie  lub bezpośrednie pracowników tych instytucji np. w postaci wycieczek zagranicznych np. na tzw. konferencje ma jakikolwiek wpływ na podejmowane przez nich decyzje.


http://wolnemedia.net/zdrowie/grypa-pandemia-strachu-podsumowanie/
http://wolnemedia.net/edukacja/upadek-polskiej-oswiaty/
http://wolnemedia.net/zdrowie/polskie-kroliki-doswiadczalne/
http://wolnemedia.net/zdrowie/dr-andrew-wakefield-ma-racje-ws-autyzmu-2/
http://wolnemedia.net/zdrowie/grypa-i-dezinformacje-handlarzy-szczepionek-5/
http://wolnemedia.net/zdrowie/wzw-b-a-korupcja-zamowienia-rządowe/
http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/gruzlica-ubozenie-spoleczenstwa/
http://polscott24.com/pedofilia-i-lapowki-w-cdc-atlanta/
http://polscott24.com/w-wiezach-organizacji-prawde-diabli-wezma/
http://polscott24.com/3x10-nie/
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8374&Itemid=53
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9120&Itemid=53
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=9823&Itemid=80
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=10106&Itemid=53
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=10233&Itemid=53
http://polscott24.com/kolejne-dziecko-umiera-po-szczepieniach/
http://vaccineliberationarmy.com/2014/01/21/inutero-childhood-vaccine-schedules-1940-1980-2012/
Wzrost liczby szczepionek w okresie 70 lat. Ilość wstrzykniętych środków toksycznych  dopuszczalna dla osobnika o masie 1350 kg.


Rozpowszechnianie wszelkimi możliwymi sposobami jak najbardziej wskazane

jerzy.jaskowski@o2.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.