Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 120 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Chiny, Daleki Wschód arrow Dlaczego porwano Malaysia Airlines Flight 370? #2
Tuesday 19 January 2021 18:21:09.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dlaczego porwano Malaysia Airlines Flight 370? #2 Drukuj Email
Wpisał: Zezowaty Zorro   
15.03.2014.

Dlaczego porwano Malaysia Airlines Flight 370? #2

 

 

Zezowaty Zorro o 13:32 Etykiety : terroryzm 15 marca 2014

 

-        
Follow the money dear Watson.

Sprawdźmy zatem, któż to taki pracodawca cudacznie znikniętych chińskich wynalazców w tłocznej cieśninie Malakka, gdzie nawet szpilki nie ma gdzie wstawić między gęstą siatkę radarów?

Owóż drogi watsonie, firma
Freescale semiconductors nie na darmo ma kilka tysięcy patentów, bo to jest technicznie jeden z kilku zaledwie asów zaawansowanej elektroniki wojskowej. Powstała przed dziesięciu laty jako usamodzielniony wydział giganta Motorola. Z tego wydziału właśnie pochodziła elektronika programu kosmicznego Apollo oraz pierwsze rewolucyjne mikroprocesory lat '80 ub.w.

Możnaby rzec, że wynalazcy pracowali dla cywilnej firmy, której duża część wiedzy i przychodów pochodzi z sektora wojskowo-przemysłowego. Widać to po specyficznej strukturze akcjonariatu. Firma generuje rzędu miliarda obrotu rocznie, co na wysoce specjalizowane, tajne projekty jest w sam raz, natomiast na przełomowy wynalazek co najmniej o jeden rząd wielkości za mało.

[tabela]


Trzech największych udziałowców firmy tworzy dobrze znany, symetryczny triumwirat: gałąź finansowa, gałąź wojskowa, wywiad cywilny. Co do jednej akcji.

No to jak z tą łącznością z zaginionym Boeingiem było naprawdę? Podpowiem może, choć to jest z powyższego oczywiste:
fachowcy z firmy potrafią taki samolot zniknąć, bo to oni opracowują te wszystkie gadżety do AWACsów: łączność, procesory, radary, antyradary i inne koszmary, jakie tylko sobie wymyślisz. Samolot znika i ... mamy rewolucyjny patent. Cichosza. Nikt nic nie widział, nie słyszał, było i ni ma.

Zmieniony ( 22.04.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.