Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 78 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 14 I arrow Czołowy homoseksualista Kanady skazany za gwałt na chłopcu i rozbój
Thursday 28 May 2020 15:04:55.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Czołowy homoseksualista Kanady skazany za gwałt na chłopcu i rozbój Drukuj Email
Wpisał: Julia Nowicka   
13.12.2014.

Czołowy homoseksualista Kanady skazany za gwałt na chłopcu

 

 Znajomość z dzieckiem posłużyła do szantażu – homo-aktywista domagał się 500 dolarów za nie ujawnianie kontaktów

Julia Nowicka 12 grudzień 2014 prawy

Jeden z organizatorów kanadyjskiej parady równości Elliott Youden został skazany za molestowanie seksualne 16-letniego chłopca i rozbój. Oto prawdziwe oblicze gejowskich aktywistów, którzy bynajmniej nie są aż tak tęczowi, jak ich flaga.

         Youden zwrócił uwagę policji, kiedy zgłosił na policję, że jakiś nastolatek zaatakował go przy pomocy noża. Po przesłuchaniu podejrzanego sprawa ukazała się w zupełnie innych barwach. Okazało się, że homo-aktywista zmusił chłopca do tzw. innych czynności seksualnych, utajniając przed nim, że jest nosicielem wirusa HIV, a następnie obrabował.

Homoseksualista bardzo szybko usłyszał zarzuty. Sąd skazał go na dwa lata więzienia. Pierwsze spotkanie z młodocianym Elliott Youden zaaranżował we wrześniu, kiedy to poznał go przez internet.

 Znajomość z dzieckiem posłużyła do szantażu – homo-aktywista domagał się 500 dolarów za nieujawnianie kontaktów. Chłopakowi udało się zdobyć zaledwie 200 dolarów. Kiedy przyniósł pieniądze do mieszkania Youdena, ten wymusił na nim seks oralny, zaprzeczając, jakoby był nosicielem HIV.

 Elliott Youden nie po raz pierwszy przekroczył prawo - wcześniej zaangażował się w relację seksualną z poznanym w internecie mężczyzną, będącym pracownikiem kanadyjskiego Ministerstwa Obrony (poznał go na portalu randkowym). Zeznał on, iż Youden szantażował go, wymuszając od niego pieniądze w zamian za zachowanie milczenia.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.