Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 78 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Braun Grzegorz arrow Grzegorz BRAUN spełnił oficjalne warunki  jest kandydatem. Zaczęły się schody!
Thursday 02 July 2020 10:49:18.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Grzegorz BRAUN spełnił oficjalne warunki  jest kandydatem. Zaczęły się schody! Drukuj Email
Wpisał: KBW   
29.03.2015.

Grzegorz BRAUN spełnił oficjalne warunki – jest kandydatem.

 

Zaczęły się schody!

 

 

Niedziela 29 marca po poł.: Krajowe Biuro Wyborcze zweryfikowało 109 tysięcy podpisów pod kandydatura Grzegorza BRAUNA. Odrzucili jedynie ok. 800, co jest podobno najniższą wartością w tej kampanii. Przestali dalej liczyć - już nie potrzeba.

Jutro rano PKW ogłosi to oficjalnie. Żadne PRadio, czy TVN, TVP1, TVP-Info „nie dotarło” do tej informacji. Może mnie zatrudnią? Mam podobnych informacji dużo. Cóż, młodość... No jak, Panowie Prezesi?

 

Ciągle międlą o Ogórkach, Palikotach i tych, co to w Bul-u...K!.

 

Kochani, to znaczy, że zaczęły się schody!

 

Nie liczcie na me®dia, za to żądajcie u oficjalnych przedstawicieli Grzegorza BRAUNA małych ulotek (czarno- białych, bo tańsze).Tyle, ile potraficie rozdać w miesiąc. Też - ich adresów na stronie Oficjalnej, byśmy, co sprawniejsi, mogli sobie wydrukować na offseciku dla naszego regionu.

 

Rozdawać zwykłym ludziom, nie znającym Grzegorza BRAUNA, bo takich jest ponad 90 % . Wynik może być dobry tylko, jeśli do nich trafimy.

Żądajcie też (u oficjalnych przedstawicieli) spotów FILMOWYCH lub ich adresów – np. z kawałków filmów GB, bo to ludzi przekona. Są przecież świetne.

Jakieś happeningi, zabawy uliczne – według fantazji.

OBUDZIĆ NARÓD.

Zmieniony ( 29.03.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.