Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow WYBORCZE II arrow DRODZY funkcjonariusze-propagandziści TVN i Gazety Wyborczej !
Friday 04 December 2020 02:35:13.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
DRODZY funkcjonariusze-propagandziści TVN i Gazety Wyborczej ! Drukuj Email
Wpisał: Paweł Kukiz   
21.05.2015.

DRODZY funkcjonariusze-propagandziści TVN i Gazety Wyborczej !

 

Kukiz do dziennikarzy TVN i „GW”: szukacie żydowskich korzeni, a za kasę całą tradycję sprzedacie

 

2015-05-21 pch24

 

Paweł Kukiz ostrymi słowami potraktował funkcjonariuszy medialnych broniących decyzji Bronisława Komorowskiego o nieprzyjściu na organizowaną przez muzyka debatę. Stwierdził też, że dziennikarski establishment woli doszukiwać się u siebie korzeni żydowskich, niż kultywować tradycje małych polskich miast, z których jego przedstawiciele nierzadko się wywodzą.

Muzyka zdenerwowało zachowanie mediów głównego nurtu, które próbowały zrzucić winę za brak udziału prezydenta Komorowskiego w debacie organizowanej przez zwolenników JOW na… sztab Kukiza. Dostało się dziennikarzom „Gazety Wyborczej” i TVN.

„DRODZY (bo w ogromnej mierze funkcjonujący za kasę wyciąganą przez gangsterkę PO-wską z naszych kieszeni na rządowe reklamy) funkcjonariusze-propagandziści TVN i Gazety Wyborczej .... Chcę Wam uświadomić, że istnieje możliwość pokonania odległości ok.500 km w linii prostej (Gdańsk-Lubin) w czasie jednej godziny. Samolot. Można. Zapytajcie Miszczaka albo Michnika J. Dla chłopaków to taksówka. Dla mnie wydarzenie” – napisał muzyk na Facebooku. „Chciałem debaty na warunkach OBYWATELSKICH. Bez ustawek, doradców, propagandy. Wy w życiu się na to nie zgodzicie. W życiu nie zgodzicie się na Państwo Obywatelskie. Bo Wy jesteście (któraś tam) władza” – wyjaśnił.

Kukiz postanowił rozliczyć się także z pogardą, z jaką warszawskie elity w jego mniemaniu traktują prowincję. „Znam Was doskonale. Od 30 lat. Obserwuję Wasze "kariery". Wasze salony, warszawskie Monako, bufonadę, rauty. Wasze dwory. Waszą butę. Waszą "lepszość". 3/4 z Was wstydzi się Białej Podlaskiej, Białegostoku, Lublina, Zamościa... Przepięknych, kochanych, POLSKICH klimatów... Wy "warszawiaki" jesteście ! J MWZWM [Młodzi, wykształceni z wielkich miast – przyp. PCh24] ... Za kasę całą rodzinną tradycję sprzedacie. Swoje szlachetne chłopstwo, dumę Przodków....Szukacie żydowskich, szlacheckich, holenderskich czy Bóg wie jakich korzeni (byle nie Białostockich) i zrobicie wszystko by spłacić kredyty za mieszkanie w W-wie” – czytamy na profilu rozpolitykowanego rock-mena.

„Słuchajcie, funkcjonariusze propagandy: istnieje możliwość pokonania 500 km samolotem w ciągu jednej godziny. Debata jest możliwa. Bronisław się jej boi. I płaci Wam za to, żebyście połączyli się z nim w bulu” – napisał Paweł Kukiz.

 Malk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.