Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow BRONKI i bzdety 15 arrow Znikające ustawy, wywożone obrazy. Sceny jak z filmu grozy.
Thursday 09 July 2020 03:18:41.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Znikające ustawy, wywożone obrazy. Sceny jak z filmu grozy. Drukuj Email
Wpisał: Łukasz Żygadło   
26.05.2015.

Znikające ustawy, wywożone obrazy. Sceny jak z filmu grozy.

Komorowski pokazał dziś prawdziwe oblicze.

Łukasz Żygadło 25-5-2015

http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/1952-komorowski-pokazal-dzis-prawdziwe-oblicze-znikajace-ustawy-wywozone-obrazy-sceny-jak-z-filmu

 

Czy ktoś z Państwa oglądał film „Służby Specjalne” w reżyserii Patryka Vegii? Jeśli tak, to pewnie domyślacie się co mam na myśli, a jeśli nie, to już tłumaczę.

Otóż pewna scena w tym filmie przedstawia sytuację, w której szef WSI za wykonanie pewnej przysługi, daje w prezencie prezydentowi Polski obraz, który jest własnością państwa. Następnie obraz wpisywany jest w akta jako zaginiony i w taki oto sposób wszyscy są zadowoleni i jednocześnie chronieni. Oczywiście, nie żebym sugerował takie działanie w rzeczywistości, jednak dzisiejszy materiał „Polsat News” w którym każdy z nas mógł zobaczyć jak wygląda dzień w Belwederze po przegranych wyborach, daje dużo do myślenia.

Co jest najważniejsze dla prezydenta dzień po wyborczej porażce? Nie zamykanie spraw państwowych, nie działanie dla dobra obywateli – przecież Komorowski będzie prezydentem do 6 sierpnia, ma obowiązki – tylko wyprowadzka, a raczej wywózka cennych rzeczy z Belwederu.

Obserwowaliśmy dziś obrazki, przypominające ucieczkę Wiktora Janukowycza, który zwiewając z Ukrainy do Rosji, zabrał ze sobą najcenniejsze przedmioty.

Jednak wyborców Bronisława Komorowskiego – zwłaszcza tych kupionych obietnicami – najbardziej powinno boleć zniknięcie ze strony prezydenta projektu ustawy emerytalnej.

To przecież była ważna dla obywateli inicjatywa. Rozumiem, że skoro prezydent po przegranych wyborach się z niej – jak sam mówi „rakiem” – wycofał, to po wygranej batalii zrobiłby to samo? Oczywiście nie w tym stylu. Projekt zostałby rozpatrzony w konsultacjach społecznych, a następnie na długie lata utknąłby w Sejmie. Nawet gdyby na jesieni Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory, to i tak projekt prezydenta nie wszedłby w życie, bowiem PiS woli obniżkę wieku emerytalnego, która jest tańsza niż wyborcza produkcja Bronisława Komorowskiego.

Ale żeby tak od razu kasować ze strony? Nawet nie poczekać – dwa, trzy dni?

Poznaliśmy dziś prawdziwego prezydenta. Bez maski, bez PR-u, bez sztabowców i pani Jowity, która mówi Głowie Państwa gdzie ma iść i co robić. Prezydenta, który ucieka i wręcz zaciera ślady po swojej działalności.

Dobrze się stało dla Polski, że wygrał Andrzej Duda. Ale pamiętajmy, że do 6 sierpnia jest daleko, a ta władza może jeszcze nas zaskoczyć...


 

====================

Przewagi Brąka nad Królową brytyjską

Przewagi Brąka

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.