Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 101 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Ile aborcji wykonał pan w zeszłym miesiącu, panie Dębski?
Tuesday 27 October 2020 12:57:11.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

 

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ile aborcji wykonał pan w zeszłym miesiącu, panie Dębski? Drukuj Email
Wpisał: Adam Kulpiński   
16.06.2015.

Ile aborcji wykonał pan w zeszłym miesiącu, panie Dębski?

 

Zobacz:

Ile aborcji wykonał pan w zeszłym miesiącu, panie Dębski?

 

13 czerwca w Krakowie odbyła się konferencja z cyklu Ginekologia 2015, której jednym z głównych zaproszonych prelegentów był Romuald Dębski, ginekolog wielokrotnie wypowiadający się o aborcjach wykonywanych na zarządzanym przez niego oddziale.

W związku z tym krakowski oddział Fundacji Pro – prawo do życia zorganizował pikietę antyaborcyjną pod hotelem w którym odbywała się konferencja. Prezentowaliśmy plakat pokazujący jak przerażającą zbrodnią jest aborcja. Odtwarzane z megafonów audycje opowiadające o aborcji w Polsce nie pozwoliły zignorować pikiety nikomu w promieniu kilkudziesięciu metrów.

Nasze zgromadzenie wywołało znaczne poruszenie – zarówno wśród gości hotelowych, uczestników konferencji jak i kierownictwa hotelu. Również sam aborter Dębski obserwował nas z okien hotelowej restauracji.

Bawer Aondo-Akaa, niepełnosprawny działacz krakowskiej komórki, chciał zapytać pana Dębskiego czy i jego należałoby zamordować – tak jak zabija się chore dzieci. Niestety nie doszło do spotkania. Czyżby pan Dębski obawiał się konfrontacji z prawdą o aborcji?

Dołącz do nas w Krakowie, napisz: krakow@stopaborcji.pl

Adam Kulpiński
Fundacja Pro – prawo do życia: Kraków

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.