Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 79 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Ile aborcji wykonał pan w zeszłym miesiącu, panie Dębski?
Sunday 05 July 2020 21:43:14.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ile aborcji wykonał pan w zeszłym miesiącu, panie Dębski? Drukuj Email
Wpisał: Adam Kulpiński   
16.06.2015.

Ile aborcji wykonał pan w zeszłym miesiącu, panie Dębski?

 

Zobacz:

Ile aborcji wykonał pan w zeszłym miesiącu, panie Dębski?

 

13 czerwca w Krakowie odbyła się konferencja z cyklu Ginekologia 2015, której jednym z głównych zaproszonych prelegentów był Romuald Dębski, ginekolog wielokrotnie wypowiadający się o aborcjach wykonywanych na zarządzanym przez niego oddziale.

W związku z tym krakowski oddział Fundacji Pro – prawo do życia zorganizował pikietę antyaborcyjną pod hotelem w którym odbywała się konferencja. Prezentowaliśmy plakat pokazujący jak przerażającą zbrodnią jest aborcja. Odtwarzane z megafonów audycje opowiadające o aborcji w Polsce nie pozwoliły zignorować pikiety nikomu w promieniu kilkudziesięciu metrów.

Nasze zgromadzenie wywołało znaczne poruszenie – zarówno wśród gości hotelowych, uczestników konferencji jak i kierownictwa hotelu. Również sam aborter Dębski obserwował nas z okien hotelowej restauracji.

Bawer Aondo-Akaa, niepełnosprawny działacz krakowskiej komórki, chciał zapytać pana Dębskiego czy i jego należałoby zamordować – tak jak zabija się chore dzieci. Niestety nie doszło do spotkania. Czyżby pan Dębski obawiał się konfrontacji z prawdą o aborcji?

Dołącz do nas w Krakowie, napisz: krakow@stopaborcji.pl

Adam Kulpiński
Fundacja Pro – prawo do życia: Kraków

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.