Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 27 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 II arrow Państwo własne - a trucie fluorem.
Tuesday 23 July 2019 15:13:50.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

==============================

                  26/27.07.19 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Państwo własne - a trucie fluorem. Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
06.08.2015.

Państwo własne - a trucie fluorem.

 

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie - 63b”.

  

dr J. Jaśkowski

 

 

Każda osoba, która pije sztucznie fluorowaną wodę przez okres roku lub dłużej, nigdy nie będzie tą samą osobą w sensie psychicznym, lub fizycznym.”

 

 

       Fluor znajduje się w herbacie i kawie. Dzienne zapotrzebowanie człowieka dorosłego, to dwie szklanki herbaty, lub jedna prawdziwej mocnej kawy, które całkowicie pokrywają zapotrzebowanie na fluor.

       Fluor w postaci kryolitu, czyli fluorku glinu, jest podawany w pestycydach. Rolnicy stosują ten środek do niszczenia pasożytów.

       I co robią rządy z tą ilością odpadów pozostających przy produkcji aluminium, lub nawozów sztucznych?

       Oczywiście, po wmówieniu społeczeństwu, że to ratuje ich zdrowie, rozdzielają masowo i jeszcze każą sobie za to płacić. Wprowadzono podawanie fluoru do past do zębów. Fluor jest lepszy od bromu, ponieważ nie ma smaku, ani zapachu. Wmówienie społeczeństwu, że to dla jego dobra, powoduje masowy zakup tych past i trucie od urodzenia, czyli pojawienia się pierwszych ząbków. Wprowadzone reklamy ogłupiają ludność do tego stopnia, że każdy sam płaci za swoje trucie. Trzeba uczciwie przyznać, że największe zasługi w tym truciu społeczeństwa fluorem mają stomatolodzy, czyli lekarze. W dodatku każdy czuje się rozgrzeszony, ponieważ rząd takie zlecenia wydawał.

 

       Przypomnę, we Wrocławiu, jednym z największych miast w Polsce, stosowano fluoryzację wody już w roku 1967r. Podobne masowe trucie było w KRAKOWIE Z HUTY SKAWINA, W GDAŃSKU Z  ZAKŁADÓW FOSFOROWYCH I JEST DO DNIA DZISIEJSZEGO, w okolicach POLIC,

 

       I tak firma Colgate, jako jedna z pierwszych, zastosowała fluor w pastach i jeszcze się chwali, jakie to ilości tej trucizny dodaje. P.  M.Thatcher w czasie strajku walijskich górników wprowadziła rządowy projekt walki z próchnicą wybiórczo u walijskich dzieci i młodzieży za pomocą masowej fluoryzacji, kosztem ponad 300 000 funtów. O dzieci w Szkocji, czy Anglii, już nie zadbała. A w Kenii reklama past z fluorem jest zakazana. No, ale to jest czarna Afryka, a my żyjemy w Europie! U nas jest wolny handel!!!

 

       Gdyby nie korupcja, także w Nowej Zelandii sprzedaż past z fluorem byłaby zakazana. W ostatniej chwili rząd spreparował jakieś badania i przedstawił je sądowi. Jak wiadomo, sądy rzadko mają inne zdanie, aniżeli rządy.

       Przypomnę, że poprzednia nazwa firmy Colgate była Kellogg i stanowiła część koncernu IG Farben.

       Światowa organizacja Zdrowia - czyli odpowiednik Zdrowia Publicznego, bezpośrednio popierała podawanie fluoru do past do zębów, jako środek zwalczania próchnicy. Od razu widać jaki to rząd światowy.

       Od razu masz odpowiedź  Szanowny Czytelniku, co to znaczy zdrowie publiczne.

       Z pośród przebadanych 110 zgonów tzw. wąchaczy, pomiędzy 1962 – 69 rokiem, aż 59 zmarło w związku z zatruciem aerozolowym przez fluorowane propelenty.

Najczęściej stosowane nazwy pochodnych fluorkowych:

Trójchlorofluorometan, Dichlorodifluoromethan, chlorotriflioromethan, czterofluorek węgla, dichlorofluorometan, chlorodifluoromethan, tetrachlorodifluoromethan, trichlorofluoroetan, dichlorofluorotetraethan, chloropentafluoroethan, difloroetan.

 

       Czyli można stwierdzić, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że dopuszczenie do obrotu w Polsce pochodnych fluorowych ma tylko i wyłącznie jeden cel: dalsze ogłupianie społeczeństwa.

       Nie ma żadnych wątpliwości, że stosowanie past z fluorem służy tylko i wyłącznie temu celowi. Stopień ogłupiania od jakichś 30 lat jest tak duży, że zdecydowana większość społeczeństwa stała się BIOLOGICZNYMI ROBOTAMI  i sama siebie zatruwa, łącznie z dentystami i ich dziećmi. http://www.prisonplanet.pl/kultura/biologiczne_roboty,p782237909

 

Toksyczne objaw zatrucia fluorem, w kolejności od najczęściej występujących:

 

• zespół przewlekłego zmęczenia

• toksyczne uszkodzenie serca, objawiające się np. zaburzeniami rytmu,

• niedoczynność tarczycy, Obniża funkcji tarczycy

• obniżenie Ilorazu Inteligencji -IQ,

• zaburzenia pamięci,

• trudności w oddychaniu,

• cukrzyca zarówno u młodocianych jak i u starszych.

• drgawki i drżenia kończyn,

• aberracje psychomotoryczne, świadczące o uszkodzeniu mózgu,

• podrażnienia górnych dróg oddechowych, 

• wahania ciśnienia tzw. nadciśnienie zmienne.

• astma,

• osteoporoza, Złamania kości

• zmiany genetyczne szczególnie u płodów,

• mongolizm karmienie piersią niemowlęcia

    nowotwory Raka kości (osteosarcoma)

    Zwiększa wchłanianie ołowiu

 

Fluor uszkadza około 300 enzymów energetycznych.

 

       Znamy przypadki zgonów dzieci na fotelach dentystycznych w czasie fluorowania zębów, tak modnego w niektórych kręgach społeczeństwa.

 

       O tym, że to jest celowo prowadzona akcja pod pretekstem zdrowia publicznego, świadczą następujące fakty:

 

       Żadne laboratorium państwowe nie wykonuje badań poziomu fluoru. Jest to proste badanie moczu za pomocą elektrod jonoselektywnych.

       Żaden rząd od 1945 roku, pomimo posiadanej wiedzy i po 1990 roku nie zmienia dopuszczalnej normy skażenia wody fluorem. Przypomnę, że w Polsce norma skażenia wody fluorem jest o 500 % wyższa, aniżeli wartość powodująca niedoczynność tarczycy. Epidemia niedoczynności tarczycy w Polsce jest faktem.        Nałożyły się dwa czynniki, bezmyślne podanie 18 milionów dawek jodu w 1986, po Czarnobylu i skażenie radioaktywnym jodem w tym okresie. Podanie jodu było opóźnione o co najmniej kilka dni. Było bezmyślne także z powodu stosunkowo niskiej dawki skażenia, poniżej 5 remów.  Jod podaje się według badań medycznych, dopiero jak dawka wynosi ponad 25, lub nawet 50 remów.

       O konieczności obniżenia normy skażenia wody fluorem spieraliśmy się z Rządem już w 1990 roku. Po ćwierć wieku jesteśmy w punkcie wyjścia. Nawet USA obniżyło normę do 0.75 mg/litr, a w Polsce jest 1.5mg/l. Niedoczynność tarczycy stwierdza się przy poziomie 0.3 mg/l.

       Czyli mimo posiadanej wiedzy, rządy specjalnie truły społeczeństwo przez dalsze ćwierć wieku. Tak właśnie działa Zdrowie Publiczne.

 

Jak możemy sobie pomóc?

       Detoksykacja fluoru jest trudna, ponieważ organizm nasz wydala dziennie mniej aniżeli 1 mg, a podczas mycia zębów taką pastą z fluorem można połknąć nawet do 5 mg[ badania prof. Ganowiaka i Nabrzyskiego].

       Przyjmowanie selenu zmniejsza toksyczne działanie fluoru. Selen zawarty jest na przykład w orzechach brazylijskich. Wystarczy około 100 mcg. Nie przesadzać z ilością zjadanych orzechów.

       Herbaty z tamaryndyny usuwają także fluor z organizmu

 

       I jak zwykle, najciekawsze na końcu. W naszym klimacie jednym z najlepszych i najtańszych środków detoksykacji jest sauna. Wystarczy przynajmniej raz na tydzień porządnie się wypocić. Oczywiście pamiętając o konieczności nawadniania się w czasie i po saunie. Ale zwykłą wodą, a nie procentową, jak u sąsiadów.

 

Pamiętaj

Jesteś białym niewolnikiem, czy się to Tobie podoba, czy nie. Większość niewolników w Nowym Świecie przez pierwsze dwieście lat, to także byli biali z Anglii i Irlandii.

W średniowieczu centrum handlowym niewolnikami była PRAGA CZESKA , o czym się obecnie wstydliwie zapomina. Stąd to bogactwo w Czechach.

 

       Dopóki będzie dozwolona sprzedaż past z fluorem w Polsce, dopóty wiesz, że mieszkasz w kraju policyjnym. Przecież teoretycznie po to wybierasz rząd, aby bronił Twoich interesów, także w zakazie trucia ludności.

Dopóki brak będzie laboratoriów toksykologicznych badających fluor, ołów, aluminium i inne toksyny w organizmie, dopóty mieszkasz w kraju policyjnym, pozwalającym za zgodą trzymających władzę skracać czas życia ludności.

 

       Machanie chorągiewkami i maszerowanie po ulicach, w czasie spędów, nie uczyni ciebie wolnym!

Za komuny także maszerowałeś na 1 maja.

       W celu dalszego oskubywania Ciebie, stosuje sie kolejną fałszywa flagę, jaką jest Ustawa o Zdrowiu Publicznym, czyli wyprowadzaniu pieniędzy z budżetu do prywatnych kieszeni. Tylko dzięki takim ustawom można w majestacie prawa truć ludność. Zauważ, że wystarczyłaby zmiana norm skażenia środowiska i dostosowanie ich do istniejących w innych krajach i już nastąpiłaby poprawa stanu zdrowia. To nic by nie kosztowało. Przecież i tak cały przemysł został zniszczony. Poza tym mamy instytucje w rodzaju Głównego Inspektora Sanitarnego czy Ochrony Środowiska, które powinny o tych sprawach informować. Sam sie przekonaj czy kiedykolwiek GIS mówił o czym innym z wyjątkiem sprzedaży szczepionek.

Spodziewaj się kolejnych podwyżek podatku oczywiście tylko i wyłącznie w celu utrzymania Zdrowia Publicznego

 

 

Braine Res.1998.16 luty;784 1-2

J.Toxicol Environ Health 1995 mar;44

Nat Toxicol Program tech.Rep.Ser.1990 Dec.393

www.greenmedinfo.com/blog/fluoridated

Environ.Health Perspect.2012 Oct;120

PMCID:PMC 4213386

www.politycalvelcraft.org/2011.11/30 slaves-in-america-were-white/

www.ligaswiatowa.hvs.pl/fluoryzacja-kontrola-mas/

www.consciousreporter.com/conspiracy-agenst-consciousness/ the-effects-of-fluoride-on-consciousness-and-the will-to-act/

www.naturalsociety.com/4-awesome-tools-for-a-whole-body-fluoride-detox/

 http://naszeblogi.pl/30431-dr-jerzy-jaskowski-fluor-cichy-zabojca

https://www.youtube.com/watch?v=mj1xh8gG5qo

https://www.youtube.com/watch?v=E_BcIf855FE

https://www.youtube.com/watch?v=_ZowbHOOREY

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11252&Itemid=53

http://educodomi.blog.pl/2015/04/15/fluor-trucizna-dla-ludzi-2/

http://www.polishclub.org/2015/05/29/dr-jerzy-jaskowski-dla-rodzicow-fluor-kiedy-u-nas-bedzie-koniec-trucia/

http://www.frech.org.pl/medycyna/76-cukrzyca-cz-iii.html

http://gloria.tv/media/7gN6pgPkfTi

http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Cicha-wojna-o-swiadomosc-Dr-Jerzy-Jaskowski

http://blog-n-roll.pl/pl/taxonomy/term/31008/all

http://ks4010374.ip-192-99-7.net/tagi-z-blogow/fluor-halda-fosfogipsow-w-wislince-fluoryzacja-bernays-dr-jerzy-jaskowski-projekt

http://iddd.salon24.pl/430757,wspolczesna-medycyna-dr-j-jaskowski-cz-iii

Podajnik raka. Potwór z fosforu   http://odpady.org.pl/plugins/content/content.php?content.3250.12

 www.FluorideAlert.org

Journal of American Dental Association 14 października 2010; 141 (10) :1190-1201

Wreszcie - Nawet Dental Association zgadza Fluor jest Bad

umiarkowane narażenie na fluor obniża IQ u dzieci ,

Jeden z największych Oszustwa Zdrowia EVER popełnione na amerykańskim People ...

Uszkodzenia Fluor Your Brain!

Kontrowersje Fluor

Debata Fluor: odpowiedzi na American Dental Association broszury "Fakty Fluoryzacja"

Action Network Fluor (Excellent zasobów Bardzo Up-to-Date)

Literatury naukowej na temat fluoru

Fluor: Protected zanieczyszczeń lub Panacea? (Miejsce Elkie Babiuk w)

New York State Koalicja opozycji do Fluoryzacja

Kontrowersje Fluor Townsend Letter dla lekarzy i pacjentów

Więcej faktów naukowych o Fluor

Fluor Badania Urzędowym

 kontakt:jerzy.jaskowski@o2.pl

18.07.2015

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.