Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael arrow Najnowsze doniesienia: Netanyahu jest rewizjonistą historycznym.
Sunday 27 September 2020 01:34:08.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Najnowsze doniesienia: Netanyahu jest rewizjonistą historycznym. Drukuj Email
Wpisał: Gilad Atzmon   
24.10.2015.

Najnowsze doniesienia: Netanyahu jest rewizjonistą historycznym.

 

Odwieczna ofiara (Żyd) jest stałą, anty-semita jest zmienną.

 

Hot off the Press; Netanyahu Is a History Revisionist

http://www.gilad.co.uk/writings/2015/10/21/hot-off-the-press-netanyahu-is-a-history-revisionist

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-Ju1w-iDR0o

 

 

Gilad Atzmon       21 październik 2015                

 

Prowokacyjne wystąpienie premiera Izraela Binyamina Netayahu, w którym oskarża on wielkiego palestyńskiego mufti Jerozolimy Haja Amina al-Husseini o "inspirowanie do Holokaustu" spotkało się z ostrą krytyką. Oponenci zarzucają Netanyahu że banalizuje Holokaust mówiąc iż to słowa muftiego stały się bodźcem do realizacji hitlerowskiego planu eksterminacji Żydów w Europie.

 

W swym przemówieniu Netanyahu opisuje spotkanie Haja Amina al-Husseini w listopadzie 1941 roku. "Hitler nie chciał wtedy zagłady Żydów, chciał ich wypędzić. I Haj Amin al-Husseini poszedł do Hitlera i powiedział mu: ΄Jeżeli ich wygonisz, to oni wszyscy przyjdą tutaj (do Palestyny)΄". Według Netayahu, Hitler na to zapytał: "Co powinienem zrobić z nimi?" Na co mufti odpowiedział: "Spal ich". Netanyahu nie ujawnił skąd ma trankrypcję rozmowy.

 

Ta zmiana perspektywy historycznej, wyjaśniona przez Netanyahu jest w samą porę i pożądaną. W ostatnich dniach stało się jasne iż Palestyna nie będzie już więcej akceptować obecności syjonistów na swej ziemi i jest to całkiem zrozumiałe.

Czas najwyższy aby Żydzi poszli stamtąd i wynaleźli sobie jakąś inną iluzoryczną ziemię obiecaną. Niemcy są do tego idealną kandydaturą. Angela Merkel jest zakochana w imigrantach i prawdopodobnie zechce przyjąć kilka milionów izraelskich zjadaczy hummusu aby zrównoważyć ilość ofiar wojen Siocon, jakie uciekają do jej niemieckiego schronienia.

 

Berlin staje się ostatnio nową Jerozolimą dla Izraelczyków. Tysiące młodych obywateli Izraela wyemigrowało do Berlina w ostatnich latach. Tę falę migracyjną nazywa się po hebrajsku "Olim le-Berlin" czyli "Ascending to Berlin". Wczoraj do Netanyahu zadzwoniła izraelska młodzież i premier wreszcie usprawiedliwił Hitlera i Niemców. Tak więc wydaje się, że to Palestyńczycy są winni Shoah. W kręgach żydowskich żywią upodobanie do równań - odwieczna ofiara (Żyd) jest stałą, anty-semita jest zmienną. Anty-semita podlega ciągłym zmianom i nigdy nie jest ten sam.

 

Co poniektórzy, nudni historycy Izraela nie są jeszcze chętni zaakceptować rewizjonistyczną zmianę Netanyahu. Ciągle jeszcze twierdzą iż zachowanie niemieckiego poczucia winy jest niezbędne. Profesor Dan Michman, kierownik Instytutu Badań nad Holokaustem na Bar-Ilan University powiedział, że "kiedy Hitler spotkał się z mufti, ΄rozwiązanie kwestii żydowskiej΄ było już w trakcie".

Jestem ciągle zażenowany żydowską erudycją i tym, jak żydowscy uczeni fałszują fakty tak, aby zawsze pasowały do wiecznie zmieniających się interesów żydowskich. (...) Jak to uwydatniłem w moje książce "The Wandering Who?", nie ma czegoś takiego jak historia żydowska.  Zamiast niej, istnieje instytucjonalne ukrywanie żydowskiego wstydu, co owocuje bezczelnym nielogicznym koszernym zygzakiem. (...)

 

Aktualizacja: Agencja Reutera podała, że rząd Niemiec odrzucił współudział w odpowiedzialności za Shoah Narodu Palestyńskiego czy też jakiegokolwiek innego. Jego przesłanie jest klarowne - Holokaust jest nasz i nikt nam go nie zabierze, nawet Bibi.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.